Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według informacji Święcickiego, Eleven jest bardzo mocno zainteresowane pucharami angielskimi: FA Cup oraz Capital One Cup.

Coś czuje że jeśli pozyskają te prawa możemy spodziewać w ich ekipie Marcina Grzywacza fana futbolu Angielskiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze są w piątki o 20:45 soboty 13,13:30 i 16 no i w niedzielę o 13 i 16 czyli się na serie A jednak mocno nakłada, no i często są kolejki tej ligi w tygodniu.

Przecież nie muszą pokazywać na żywo wszystkich możliwych spotkań.

 

@aboutreka

Nie ma potrzeby. Wszystkie wątki zostały wyczerpane podczas poprzedniej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pewne że sięgną po FA Cup. Grzywacz też do wzięcia więc myślę że można im to dopisać. Swego czasu było mówione coś o lidze portugalskiej.

Sportklubowi skończyły się prawa do tych rozgrywek.

 

Jestem też ciekawy czy mogę się pokusić o LE UEFA.

Swoją drogą Święcicki strasznie się udziela w tym temacie i to też raczej pewne że w związku z tym znajdzie się w redakcji. Nie wyobrażam sobie innej sytuacji. Z resztą w ogóle ekipa orange może stanowić swego rodzaju szkielet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nei rozumie tych zachwytów nad pucharem anglii. Wszyscy mówią że prawa strasznei drogie a prawda jest taka że ostatnie sezony nie były zachęcające dla przeciętnych zjadaczy chleba bo ci najlepsi odpadali w miarę wcześnie i zdarzały się półfinały w stylu Stok - Aston Villa a takie mecze przeciętego zjadacze średnio interesują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze przecież ze cały czas negocjują nad nie którymi prawami możesz poczekać myślę że redakcję tez jest mają gotową do końca lipca będzie wszystko wiadome zaczekajcie jedni przecież pisali czytając GW że nic nie powstanie zaszastanówcie się czasami. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli wychodzi na to, że w jakimś kraju (ewentualnie w kilku krajach) będzie też kanał Eleven Plus, bo pojawił się taki logotyp na ich tworzącej się stronie. Ale w Polsce pewnie go nie będzie skoro zapowiedzieli tylko 2 kanały - Eleven i Eleven Sports. Gdyby jednak np. kiedyś w późniejszym czasie postanowili go wprowadzić to chyba mogliby mieć problem, bo pewnie CANAL+ by się czepiał tak jak z Polsat News+.

 

Pojawił się też napis NBA i zdjęcie przedstawiające ujęcie z meczu NBA. Tylko nie wiem na jaki kraj mogli to kupić, bo w Internecie znalazłem tylko takie info, że MP & Silva prowadzi dystrybucję praw do NBA w kilku krajach Ameryki Łacińskiej i Skandynawii (link), a przecież w żadnym z tych krajów ma nie być kanałów od Eleven Sports Network. Bo nie chce mi się wierzyć, że kupowaliby jakieś prawa od innej agencji niż MP & Silva.

http://elevensportsnetwork.com/2015/06/24/hello-world

http://elevensportsnetwork.com/home

 

Zamieszczono też w końcu jakiś dłuższy opis w normalnym języku:

Founded in 2015, ELEVEN SPORTS NETWORK is a brand new global sports network dedicated to delivering world-class international and domestic sports and lifestyle entertainment. Initial launches include 9 channels across 4 select domestic markets with each country receiving over 2,000 hours live coverage of premium sporting events annually.

Along with news, comprehensive analysis, digital content and local programming. The Pay TV channels are 24/7, multiscreen, full HD and produced to the highest production standards both internationally as well as locally, with local language commentary.

http://11sport.pl/about-us
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...