Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej być kanałem z opłatą 5 zł/mc i reklamami niż kanałem z opłatą 20 zł/mc i bez reklam. Przynajmniej tak mi się wydaje. 11Sports to będzie bardziej coś w rodzaju Eurosportu. Niższy pakiet opłata 5 zł, wyższy pakiet za darmo. A dodatkowo będą zarabiać na reklamach i sponsoringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mieli siatkowke tak jak w Polsacie, to za 20zl by im to moglo isc, byli tacy co w nc+ za dwa kanaly od Polsatu, sklonni byli tyle dac. Inaczej, ja gdybym chcial te kanaly, to max 10zl. I jak juz to maxymalna cena to 10-15zl, ale mysle ze optymalna najwieksza kwota to wlasnie bedzie te 10pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 50 zł od razu? Takich pasjonatów jak Ty, którzy kupią za wszelką cenę jest kilku. Jak walną taką cenę to sukcesu im nie wróżę. Nikt nie zapłaci tyle za dwa kanały, które nie mają niczego mocnego w ofercie (OK, jest Serie A, ale czy to magnes za taką kasę?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 50 zł od razu? Takich pasjonatów jak Ty, którzy kupią za wszelką cenę jest kilku. Jak walną taką cenę to sukcesu im nie wróżę. Nikt nie zapłaci tyle za dwa kanały, które nie mają niczego mocnego w ofercie (OK, jest Serie A, ale czy to magnes za taką kasę?).

Gdyby mieli większy pakiet spotkań niż obecnie to napewno dokupię te kanały.Być może wyskoczą z ceną 20zł za 2 mecze jak do tej pory w nc+ to wtedy niech się bujają. Po co płacic za coś,co mam np na kanale Idman. Wystarczy nbox e2 i monoblock na 7E. A jak nie pokazują Juve to odpalam iptv player i np argentyński Fox Sports,Canal 8 Sport albo rosysjki Futbol.Jak się chce ,to się wszystko obejrzy na ekranie tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie więcej niż po 2 mecze Serie A i Ligue 1 to pewnie sporo osób wykupi dostęp-dodatkowo NFL.

Może być tak, jak w C+, że w necie będą te same mecze co w TV.

Reklamują że pokażą 120+ meczów, to więcej C+ puszcza z Premier League.

Strona jest pewnie jeszcze cały czas w fazie rozwoju, więc te liczby meczów mogą być przykładowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...