Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

domin107 dobzre kombinujesz - na razie te kanały to wydmuszka i ni nie widaomo. Swoja droga czy poamietacie kiedykolwiek w historii tv zeby miesiac pzred startem rozgrywek danej ligi zagranicznej nie było iwadomo kto ja pokaże/ Chyba z włoską tak było niedawno ale z innymi sobie nie przypominam.

 

Oczywiście, że pamiętamy i to wiele było takich sytuacji. W tym roku Ekstraklasa ( umowę podpisali na miesiąc przed startem rozgrywek), dwa lata z rzędu F1 w CP i pewnie kilka innych by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy artykuł na temat kanałów Eleven:

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,182 ... BoxBizLink

 

Najciekawszy fragment:

 

"Dziś w rozmowie z Robertem Dalmigliem z MP & Silva nasze przypuszczenia zostały potwierdzone. - Jest za wcześnie, by mówić, że któraś ze stron ma prawa do transmisji. W przypadku ligi włoskiej i francuskiej nadal prowadzone są rozmowy - powiedział Dalmiglio. Parę godzin później Dalmiglio próbował się wycofać ze swoich słów i powiedział, że jednak nie chce komentować sprawy.

 

O wypowiedź poprosiliśmy też dyrektora handlowego Eleven Sports Network. Nie chciał on już potwierdzić swoich wcześniejszych słów, że stacja ma prawa do transmisji wydarzeń sportowych. - Na tym etapie nie będę nic komentował - powiedział Roliński."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie znaczy. Też mogę mieć firmę, założyć druga firmę Krzak i powołać dyrektora generalnego mojego sąsiada, który będzie tylko na papierze widniał.

Po czym firma krzak będzie straszakiem dla mojego odbiorcy w tym przypadku nc+. Po kilku miesiącach firma krzak przestaje istnieć, ja inkasuje sporą sumkę od firmy bijącej się z moją fikcyjną firmą Krzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

Als alles goed gaat

Jeśli wszystko dobrze pójdzie... Czyli też nic nie jest pewnego.

 

‘Je houdt van sport in het algemeen en meer specifiek van voetbal, tennis en andere balsporten, stuur dan meteen je cv en maak deel uit van de opstart van een heel nieuw project.’

"Kochasz sport, a zwłaszcza piłkę nożną, tenisa i innych gry w piłkę, wyślij swoje CV, a będziesz częścią początku zupełnie nowego projektu."

 

Het plan zit al al in een erg ver stadium.

Plany są już w zaawansowanym stadium.

 

De Italiaan bevestigt de plannen aan De Tijd. ‘We zijn van plan twee betaalzenders te lanceren in België, zowel in het Nederlands als in het Frans’, aldus Radrizzani.

Włoch potwierdza plany w De Tijd. "Planujemy uruchomienie dwóch płatnych kanałów w Belgii, zarówno w języku niderlandzkim, jak i francuskim" - powiedział Radrizzani.

 

Het beloven moeilijke onderhandelingen te worden want zowel Proximus als Telenet heeft zelf betalende sportzenders, waarop onder meer het Belgische eersteklassevoetbal en wedstrijden uit buitenlandse topcompetities te zien zijn. Proximus zegt te willen afwachten ‘wat de inhoud van de voorgestelde kanalen zal zijn en of die complementair is met ons bestaande aanbod’, zegt een woordvoerder.

Zapowiadają się trudne negocjacje, ponieważ zarówno Telenet jak i Proximus mają swoje kanały sportowe, w których można zobaczyć pierwszą ligę belgijską w piłce nożnej oraz inne zagraniczne ligi. Rzecznik Proximus powiedział, że chce poczekać i zobaczyć "jaka będzie oferta proponowanych kanałów i czy będzie ona komplementarna do naszej dotychczasowej oferty".

 

De grote vraag is nu wat die zenders zullen brengen in België. Radrizzani wil daarover nog niet in zijn kaarten laten kijken. ‘(Er zijn al bepaalde knopen doorgehakt), maar er zijn ook nog rechten in onderhandeling. Ik wacht dus liever nog even af, tot ik alles bekend kan maken’, klinkt het. ‘Dat kan hopelijk al over enkele dagen.’

Wielkim pytaniem jest to co te dwie nowe stacje chcą pokazać w Belgii. "(tego nie udało mi się przetłumaczyć), ale są także prawa, które negocjujemy. Dlatego wolimy poczekać i zobaczyć co się wydarzy i wtedy będzie można wszystko opublikować" - powiedziano. "Mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu kilku dni".

 

Volgens onze informatie aast de nieuwe zender op de rechten voor Ligue 1 (Franse eerste klasse) en de Italiaanse Serie A.

Według naszych informacji nowa stacja ma (?) prawa do Ligue 1 oraz Serie A.

 

‘Maar we hopen in de toekomst wel degelijk iets te doen met de Jupiler Pro League’, zegt Radrizzani.

"Mamy nadzieję, że w przyszłości zrobimy coś rzeczywiście z Jupiler Pro League", powiedział Radrizzani.

 

Om een succes te worden, moet Eleven Sports Network wel eerst nog op de platformen van de distributeurs geraken. Daarover lopen de onderhandelingen nog.

Aby Eleven Sports Network odniosły sukces najpierw muszą uzyskać zasięg na platformach. Negocjacje cały czas trwają.

 

Wcześniej pisano, że MP & Silva posiada prawa do Jupiler Pro League, powiązano Radrizzaniego z tą firmą, oraz że jakby kupili prawa do ligi belgijskiej, to mieliby dużą szansę na konkurowanie z Telenet i Proximusem.

 

Wyłapałem te najciekawsze urywki tego artykułu :) Nie czepiajcie się tłumaczenia. Nie znam niderlandzkiego, chociaż przez te Eleven Sports Network i te belgijskie artykuły się coś poduczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia jest pewna. Singapur jest jeszcze pewniejszy. Teraz jeszcze pozostaje poczekać na wieści dotyczące Polski i Malezji.

 

Jakby mieli startować w Polsce, to też w podobnym okresie do Singapuru, bo na początku sierpnia startuje Ligue 1, które ma być ich głównym flagowym produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Singapurze Eleven ma wystartowac 2 sierpnia transmisja meczu o Tarcze Wspolnoty Chelsea - Arsenal. Posiadaja prawa do ligi wloskiej, francuskiej, FA Cup i English Championship. http://www.straitstimes.com/sport/first ... -the-world

 

Tak i to dziwne że nie zaklepali (przynajmniej według nich) FA Cup.

Nawet w Asie wywiadu Mirosławski w rozmowie z Grzywaczem dziwił się że wszyscy to transmitują oprócz Polski.

Aż się o to prosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest tylko, że ESN ogłosił przetarg ofertowy na firmę, która się zajmie dystrybucją programów. Jak nam powiedział jeden z uczestników przetargu, warunki jakie zostały przedstawione dystrybutorom przez oferenta świadczą o niezbyt profesjonalnej znajomości rynku telewizyjnego. Z kolei Eleven Sports Network, jak twierdzą jego współpracownicy, podchodzi do organizacji przedsięwzięcia z wielką determinacją i pomimo wielu znaków zapytania zapewnia, że z „odpaleniem” kanałów falstartu nie będzie.

Dla kanałów ESN pracują: http://www.telekabel.pl/nadchodzi-sportowa-konkurencja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z informacji pojawiających się na stronie Eleven Sports Network to nadawca ten będzie miał biura w 6 państwach. Oczywiście nie wiem, czy to jest równoznaczne z tym, że we wszystkich tych krajach będą nadawali swoje kanały. A więc oprócz znanych nam już: Polski (Rakowiecka 30A, 02-528 Warszawa), Belgii (Zandvoortstraat C8, 2800 Mechelen), Malezji i Singapuru pojawiły się również... USA i Wielka Brytania, czy jak kto woli Anglia (11 St. James’ Place, London, SW1A 1NP), bo wpisany został Londyn (pewnie ze względu na spółkę zaangażowaną w ten projekt - The Channels Co. Ltd) :) A tam w formularzu kontaktowym przy wyborze państwa jest jeszcze Francja - może to błąd :wink:

1wVBCZI.png

http://11sport.pl/contact-us

 

W ogóle jak widać prace nad stroną ESN idą pełną parą. Niżej linki do innych podstron :)

http://elevensportsnetwork.com/home

http://11sport.pl/programming

http://elevensportsnetwork.com/about-us

IxPHmB2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji artykułu w Telekabel można poznać też innych z ekipy kanału - mamy ludzi związanych z ESPN America, Planete, Atmedia.. Myślę, że oni raczej nie zatrudnliby sie w kanale wydmuszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...