Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Niestety FUTURAMA z dubbingiem pojawiała się tylko na VIVIE i Comedy Central, można znaleźć też na, niektórych "chomikach" lecz w tragicznej jakości ;)

 

Od jakiegoś czasu na VIVIE reklamują się, ze swoją aplikacją i jakimiś zdjęciami z nazwami ich programów...tylko to trochę żałosne, bo kto by to oglądał. Poza tym, ostatnio mnie nieźle rozbawili gdy puścili w swojej "chwilówce" z muzyką, teledysk EWELINY Z WARSAW SHORE (napisane było EWELONA?)...no tak, swój promuje swego i nic w tym dziwnego ;) tylko bardziej żałośnie się już nie da, dno dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski oddział VIVY i Comedy Central powinni zrobić to samo , co zrobili ich koledzy z Niemiec :

 

Tutaj możecie zobaczyć fragment nowej ramówki VIVY. Muzyka w godzinach 6:00-15:05, potem Sailor Moon i American Dad, a o 17:00 wchodzi Comedy Central. Ramówka części muzycznej także się trochę zmieniła. Zmiany wchodzą w życie z dniem 8 września.
(ten post pochodzi z działu o VIVA GER i VIVA AT)

 

Przynajmniej ramówka byłaby ciekawsza od tej obecnie nadawanej i oszczędziłoby to miejsce na Hot Birdzie , które teraz jest wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką oni mają oglądalność...znikomą. Chyba, że JUŻ NIE SĄ zaliczani do kanału o profilu muzycznym, to tutaj mogą mieć oglądalność rywalizując z MTV i VIACOM BLINK :) chociaż pewnie i tak przegrywają z MTV :lol2:

A jakie mają koszty produkcji? Większość programów pochodzi z bazy MTV, więc na tym już zaoszczędzili. Poza tym przy programach rozrywkowych może nie być takiego odpływu widowni jak np. przy teledyskach, gdzie trudniej widza utrzymać przez godzinę czy dwie przed telewizorem żeby zobaczył blok reklamowy. Teraz ktoś sobie włączy reality-show, zainteresuje się i wpatruje ślepia we wszystko co leci po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety FUTURAMA z dubbingiem pojawiała się tylko na VIVIE i Comedy Central, można znaleźć też na, niektórych "chomikach" lecz w tragicznej jakości ;)

 

Była emitowana również w MTV, a co do jakości to chyba słabo szukałeś ;) (chociaż lepsze z automatu wycinają, więc może o to chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, ostatnio mnie nieźle rozbawili gdy puścili w swojej "chwilówce" z muzyką, teledysk EWELINY Z WARSAW SHORE (napisane było EWELONA?)...no tak, swój promuje swego i nic w tym dziwnego ;) tylko bardziej żałośnie się już nie da, dno dna.

 

Dokładnie, ostatnio oglądałem sobie pasmo nocne z teledyskami na MTV, z ciekawości, żeby zobaczyć jak grają, playlista jest standardowo bogatsza niż ta emitowana na VIVIE, ale podczas oglądania właśnie włączyli mi tą Ewelone, no mówię no nie, niech se to przeleci a ja se pyknę VIVĘ, odpalam a tam to samo, taki ZONK.

 

No ale VIVA przez 'więzy krwi' z MTV niech se promuje to g*wno, oby po innych stacjach się nie rozniosło. Uśmieję sie, jak zobaczę na VH1 :lol2:

 

Swoją drogą ciekawa polityka MTV, którakolwiek z gwiazd tego ich Warsaw Shore mogłaby równie dobrze nagrać swoje wycie pod prysznicem i podesłać im jako swój oficjalny teledysk, puściliby i to... TRYBSON FEAT. ELIZA - SHOWER SONG :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co fajnego jest w "Polowaniu na faceta" :P ja oglądałem na tym kanale "Puk puk, to my" i szczerze powiedziawszy, jeżeli mają już puszczać taką sieczkę to mogliby puszczać polskie programy jakieś...oczywiście nie mowa tu o Warsaw Shore. A playlista na "chwilówce" się nie zmienia, ciągle to samo Elaiza, Ewelona i w kółko.

Poza tym, to nie zrobią u nas VIVY do 17, na pewno nie. Przecież puszczają o 24 Warsaw Shore i "Endżoj Natalię" po nocy, o takiej opcji możemy zapomnieć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, gdy słuchałem sobie muzyki na VIVIE, akurat się skończyła i zaczęło się wspomniane przez @varsovie "Puk puk to my". Byłem zajęty, więc siłą rzeczy leciało sobie w tle a ja słuchałem, co tam Bilguun mówi. Zaczął od "Puk puk to my! Dawno już nie pukałem, a właściwie - puk-pukałem". To jeszcze zniosłem, ale zaraz po tym stanął pod tablicą wjazdową do miejscowości Iłów. Skomentował to "legenda głosi, że nazwa wzięła się od dźwięku przejeżdżających karetek, które robiły iłuuiłuuiłuu". Po tym już nie wytrzymałem :D Najwyraźniej to nie moje poczucie humoru :wink: (swoją drogą nie wiem co mam sądzić o tych, których to bawi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle VIVA powinna znaleźć jakiś pomysł na siebie. Obecne programy są beznadziejne i powodują spadek oglądalności (chociaż Enjoy the view im to nadrabia trochę), muzyka tak naprawdę też jest beznadziejna. Może gdyby spróbowali trochę bardziej ambitnych programów, jak chociażby te kreskówki dla dorosłych. Albo puszczać coś, co wszyscy znają i lubią, jakieś kultowe sitcomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ mam to samo, tak przykro jest, jak się widzi co się porobiło :( gdzie daro? gdzie justyna, natalia i moja ulubiona gośka z VIVA Movie, ktoś pamięta? :brawo:

 

powinni zmienić nazwę na VIVA Reality czy cóś ;) przynajmniej już by nie "molestowali" tej marki znanej z promowania muzyki eurodance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...