Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Od 30.04. VIVA likwiduje wszystkie pasma muzyczne i zastępuje je dwoma: VIVA Sounds (emisja 6:00-11:55) oraz VIVA Night Sounds (emisja 2:00-6:00). Póki co tak będzie w tygodniu. Nie jest jeszcze znana ramówka na weekend.

 

znalazłem dalszą ramówkę Vivy i w soboty 6:00-7:50 Viva Sounds, 7:50-11:55 Ty wybierasz, później do 2 w nocy same odmóżdżające [beep]oły. W ndz. 6:00-10:00 Viva Sounds, 10-11:50 Ty wybierasz i dalej też szit. A dalej w tyg. tak jak napisałeś. Nie komentuję dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW w końcu VIVA Sounds na VIVIE! Czemu nie od 17.07.2012? Szkoda mi też TOP 10 i troche Powerlisty. Co prawda jej obecna formuła była bez sensu, ale utrzymywała się nieustannie w ramówce chyba od 2005 roku. Ale poza tym to dobra decyzja skoro i tak we wszystkich pasmach było to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądało niedzielne 'Ty wybierasz' trwające od 10 do 12. Ciekawe czy chociaż czołówkę będą miały te nowe programy. Od 05.05 na Vivie 'Z kamerą u Kardashianów' o 19 i 'Klub niegrzecznych dziewczynek' o 22. Z ramówki wyleciały natomiast 'Tipsy, lakier i łzy' i 'Nieustraszeni'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie oszukujmy się. Gdy VIVA Germany przeszła metamorfozę, to nam zazdrościli VIVY że muzyczna i wgl.

Po metamorfozie VIVA Germany się super odnalazła i jest ekstra kanałem muzyczno - rozrywkowym. W miarę dużo muzy, różnorodne pasma, dobre kreskówki i programy rozrywkowe.

U nas dno i wodorosty i jak zwykle minimum czegoś na poziomie, żenada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany to chyba zapowiedż skrócenia muzyki na VIVIE.Nie będzie wielkiej straty bo w Polsce jest dużo kanałów muzycznych no ale mogliby wreszcie produkować lub kupować jakieś ciekawe programy i filmy a nie tylko odmóżdżacze w stylu MTV.Ja rozumiem że Ekipa z Warszawy miała dużą oglądalność no ale to jest gruba przesada puszczać ten program na dwóch kanałach MTV i VIVIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po metamorfozie VIVA Germany się super odnalazła i jest ekstra kanałem muzyczno - rozrywkowym

W czym VIVA Ger jest taka fantastyczna? Wieczorem same kreskówki, które do mnie nie trafiają (od tego są albo kanały Comedy Central albo dziecięce).

 

Muzyka też słaba (wystarczy przypomnieć sobie co było kiedyś), pełno amerykańskiej komercji (jak u nas), choć czasem trafi się coś ciekawego. W każdym razie lepiej niż w polskiej VIVIE, gdzie obecnie dno.

I trzeba przyznać, że VIVE Ger lepiej ogarniają, bo jeśli chodzi o naszą to czasem mam wrażenie jakby nie wiedzieli jak się z nią obchodzić albo robili to od niechcenia albo nie potrafili. Od niedługiego czasu po tych ostrych zmianach mam wrażenie jakby u nas wszystko się posypało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jest moja opinia. Mi na przykład programowo Viva niemiecka bardzo odpowiada, może fakt, że przesada z tymi kreskówkami, bo jest ich za dużo, ale tak samo możemy zarzucić że u nas jest za dużo programów o randkach i podbojach miłosnych, bo głównie na takiej tematyce opiera się rozrywkowy blok VIVY, na który niestety jesteśmy skazani cały Boży dzień. W moim odczuciu VIVA niemiecka jest jakoś bardziej poukładana, tam nadawca wie co chce mieć w ramówce i z determinacją to realizuje. Nie zapominają o muzyce, tego na pewno nie można im zarzucić bo pasm i tak jest bardzo dużo, i nawet niektóre są chyba prowadzone przez prezenterów, a jeżeli chodzi o muzyczny poziom to jest na pewno wyższy niż u nas, bo klipy są na prawdę różnorodne, chociażby w magazynie MUSIC gdzie lecą klipy, które bardzo często pierwszy raz widzę na oczy, i nie są to klipy niemieckich artystów ;) I przede wszystkim czas nie jest taki okrojony, bo u nas stale jest do 12, a tam do 12, następnego dnia do 18, innego do 15, to na prawdę jest dobre rozwiązanie, bo może nie codziennie, ale dosyć często na muzykę w normalnych dziennych godzinach (po 12) można trafić ;) U nas jest wprowadzanie do ramówki, wycofywanie w połowie bo coś tam.. + w kółko okrajanie muzyki z czasu, z pasm, dramat. Naszą VIVE uważam za straconą w sumie już od dawna, bo pod koniec starej nawet dość długi koniec muzycznie VIVA kulała, 20 klipów na krzyż, które grały cały dzień pod inną nazwą, nie dało się słuchać, teraz muzycznie jest lepiej, myślę że każdy się zgodzi, jednak jest to tak okrojone, że dla ludzi, którzy się uczą, czy pracują, czy chociażby lubią sobie pospać to na VIVIE znajdą już tylko to rozrywkowe badziewie z minimum czegoś co da się oglądać, chociaż w nowej ramówce pojawiają się nowe, lepsze moim zdaniem propozycje jak POZNAJ MOJĄ RODZINKĘ, ale zobaczymy jak to się potoczy. Na chwilę obecną poszli w rozrywkę i zje :censored: li to, jak zawsze, moja opinia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...