Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, na pewno czytają te [beep]ny. Pracowałem kiedyś w firmie monitoringu mediów i jednym z klientów było MTV, nie sądzę żeby coś w tej kwestii się zmieniło. Takie firmy są zainteresowane wszelkimi opiniami/publikacjami na swój temat.

Inna sprawa to czy wyniki monitoringu trafiają do właściwych osób i są dobrze wykorzystywane;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego oni są tacy leniwi. Wklepali do systemu jedną partię klipów od Lutego i są zadowoleni, tego naprawdę się już nie da oglądać. Klasyki ciągle te same, ta sama playlista masakra :/ Jest tyle klipów że powinni co tydzień aktualizować playlistę. To takie trudne ?

 

Lepsze to niż nic, lepsze to, że cokolwiek z muzyki leci niż jakieś denne programiki dla młodzieży ;) Bądźmy szczery VIVA przez jakiś okres szła w złym kierunku jak MTV :) Dobrze, że w nazwie VIVY nie ma słowa "Muzyka" bo szybko pewnie by i to zniknęło :)

 

Tym bardziej MTV posiada swoje kanały tematyczne, w których grają muzykę MTV Hits czy Dance, a VIVA nie może się pochwalić takim programem, więc szkoda byłoby zmarnować jedyną Vivę w Polsce. ;) Dlatego dobrze, że cokolwiek muzycznego leci i jest tego coraz więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że VIVA jest teraz jednym z tych kanałów tematycznych MTV, zresztą tak jak VH1. Polska wersja teraz pełni rolę takiego MTV Dance, tylko pod marką o lepszej reputacji i z polskimi reklamami.

 

Jeśli tak jest, to czemu nie wpadną na pomysł włączenia MTV Dance na Europę Środkową z tutejszymi reklamami? Myślę, że różnica byłaby niewielka, a i koszt utrzymania spadł by też i trochę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby VIVA wróciła do formatu "VIVA Gramy programy. proste!"

I żeby z powrotem wróciła oferta programowa na bazie programów oraz audycji z Archiwum VIVY.

Czyli od 24 do 12 muzyka a od 12 do 24 programy rozrywkowe oraz muzyczne z Archiwum VIVY.

I jeszcze jedno: Żeby była niekodowana jak dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że VIVA jest teraz jednym z tych kanałów tematycznych MTV, zresztą tak jak VH1. Polska wersja teraz pełni rolę takiego MTV Dance, tylko pod marką o lepszej reputacji i z polskimi reklamami.

 

Jeśli tak jest, to czemu nie wpadną na pomysł włączenia MTV Dance na Europę Środkową z tutejszymi reklamami? Myślę, że różnica byłaby niewielka, a i koszt utrzymania spadł by też i trochę. :)

 

MTV Dance Europe gra 30 tych samych teledysków w kółko (i te z najwyższą rotacją katują po pół roku, niedawno dopiero przestałem widzieć Hideaway Kieszy, albo Prayer in C Robina Schulza 5 razy dziennie), zmieniają się tylko nazwy pasm (bez wpływu na playlistę), tak więc ci co narzekają na ofertę Vivy tutaj w ogóle by oszaleli ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku też są leniwi ( nie chce im się wchodzić na fora). Na chwilę obecną wg prasy,1 dni września nadal z muzyką 24h i te sane programy. Ale mamy jeszcze 1 miesiąc i tydzień do września więc wszystko może się zmienić.

Na Facebooku odpowiedzieli jednemu użytkownikowi, że jesienią będzie muzyka jak i też seriale.

 

@michu_taki_taki ja również to dostałem.

 

Zauważyłem, że leci na VIVIE reklama o tym, że grają przez całe wakacje tylko muzykę.

 

Puszczają nowy teledysk: Skrillex & Diplo Ft. Justin Bieber - Where Are Ü Now i nową piosenkę Rudimental.

 

W głosowaniu Ty Wybierasz taki klasyk: Sting - Desert Rose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku też są leniwi ( nie chce im się wchodzić na fora). Na chwilę obecną wg prasy,1 dni września nadal z muzyką 24h i te sane programy. Ale mamy jeszcze 1 miesiąc i tydzień do września więc wszystko może się zmienić.

Na Facebooku odpowiedzieli jednemu użytkownikowi, że jesienią będzie muzyka jak i też seriale.

No to takim tekstem to już mnie przerazili. Oby nie było gorzej aniżeli przed wakacjami. Co w przypadku Vivy to bardzo możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mam nadzieję. "Seriale" to nie programy rozrywkowe. Czyli może zamiast "Tipsy, lakier i łzy" jakieś sensowne pozycje w stylu VIVY GER. Ale jakoś nie mogę znaleźć informacji o tym na facebooku, żeby w ogóle o tym wspominali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...