Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może to:

 

Edit: Po 72 godzinach muzyki znowu reality show i trzeba czekać na piątek o 2:00 aż będzie znowu tylko muzyka do 18:05 w niedzielę ;) Jak oceniacie debiutującą ramówkę ?

 

Edit: Przed chwilą na koniec Viva Dance nowa piosenka: Kygo - Firestone. Ktoś widział wcześniej tą piosenkę, bo ja nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znaleźć nigdzie klipu, który widziałem 2 razy na Vivie. Melodyjna, dosyć spokojna nuta, trochę jak rumuński dance (jak nie to coś ze Skandynawii), w klipie śpiewa blondynka (która raczej śpiewa gościnnie, bo jest FEAT. i kojarzę ją skądś indziej). Jest DJ, miksuje, ona raz śpiewa przy nim, dużo białych świateł. Sorki za opis ale nie pamiętam więcej i nie mogę tego klipu nigdzie znaleźć. Pomóżcie, bo muszę nową płytę do auta nagrać :lol:

 

Może to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to:

 

Edit: Po 72 godzinach muzyki znowu reality show i trzeba czekać na piątek o 2:00 aż będzie znowu tylko muzyka do 18:05 w niedzielę ;) Jak oceniacie debiutującą ramówkę?

Powiem,że zarobili pewnie dużo z reklam i pewnie udziały się zwiększą. Ale mniej więcej najlepsze pasmo muzyczne, Viva wygrywała wg mnie z 4Fun tv, Eską i Muzo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety te stacje nie są kodowane, dodatkowo są liderami oglądalności kanałów muzycznych, a VIVA dopiero jest 2 czy 3 miejsca niżej. Chciałbym, aby VIVA miała jak najlepszą oglądalność tych pasm muzycznych, ale niestety to kwestia widzów, których nie pędzi jakoś do oglądania VIVY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu jeszcze nie dogadali się dokładnie, albo nie będzie żadnego top 100 urodzinowego...

Kiedyś na VIVE Ger (chyba) była taka opcja, że dali logo, gdzie prawie każda literka była z innego okresu ich rebrandingów ;) U nas za bardzo leniwe osoby tam pracują. Ale nie martwcie się! Jak tam wpadnę za kilka lat, to zrobię coś fajnego :)

Kolejny przejaw ich lenistwa: na stronie VIVY, do Club Chart jest dodany trójkącik z taką kulą, jakby dyskotekową, a w TV już się nie da tego zrobić :read::woot: Do roboty! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 17 tygodnia Viva Dance od niedzieli do czwartku do 20:05

Źródło http://api.mtvnn.com/v2/airings.pdf?cha ... week_is=17

 

a co do trójkątów mogli by użyć te trójkąty co były od 2012 do 2014

 

Do Ty Wybierasz wybrałbym trójkąt ten co był w Mega TOP 10.

Do Club Chart wybrałbym z Viva DJ NIGHT.

Do pozostałych zostawił takie jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem dokładniej na ten program i @JokerX ma dodatkowy błąd, bo to jest przypuszczalna ramówka na tydzień 24, nie 17. Jednak widzę, że jest on sprzeczny z tym na stronie prasowej VIVY, na której jest napisane, że w 24 tyg. programowym muzyka od niedzieli do czwartku jest nadal do 18 z minutami. Wygląda na to, że wystąpił konflikt ramówek, ale zapytałem ich na Twitterze, który jest prawdziwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość na Vivie:

 

Przed reklamami u nich leci informacja, ale nie po polsku o trzesięniu ziemi w Nepalu.

 

---------------------------------------------------

Club Chart - 25.04.15.

12. Pitbull - Time Of Our Lives N

11. Calvin Harris Feat. HAIM - Pray To God -3

10. Scooter - Can't Stop The Hardcore -3

9. Charli XCX Feat. Rita Ora - Doing It +1

8. Axwell ^ Ingrosso - Something New +3

7. Hardwell Feat. Chris Jones - Young Again +2

6. Zedd Feat. Selena Gomez - I Want You To Know -2

5. AronChupa - I'm An Albatraoz -3

4. Philip George - Wish You Were Mine -3

3. Tungevaag & Raaban - Samsara +2

2. Avicii - The Nights +4

1. Cascada - Reason +2

 

Wypadło z notowania : Dimitri Vegas & Like Mike Vs. Tujamo & Felguk - Nova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...