Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki obstawiamy trójkącik do dzisiejszej playlisty po VIVA Dance? Standardowy trójkącik z żółtym kółeczkiem, a może czarny, malutki? ;) A może taki jak w VIVA Dance Mix?

Ja muszę powiedzieć, że w tym tygodniu trafiłem na kilka piosenek, na które do tej pory nie trafiłem, także znowu plus ;). Jest dobrze liczę, że będzie świetnie bo VIVA zmierza w bardzo dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dzisiaj i jutro może być mały czarny trójkącik. A za tydzień pewnie będzie standardowy trójkącik z żółtym kółeczkiem do 23:00 lub do 0:00, a potem trójkącik ten co jest w Viva Dance Mix i Viva Dance do 10:00, czyli z mniejszymi trójkącikami w środku, które się rzadko ruszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie grają :) Można zobaczyć nowe i starsze piosenki, które nie grają w Viva Dance czy Viva Dance Mix, np. Afrojack & Martin Garrix - Turn Up The Speakers. Ciekawe jak jutro będzie wyglądać playlista w Viva Party :)

 

Z reklamami jest różnie. Nieraz są po 5 czy 4, a nawet powyżej 5 piosenkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszą playlistę obecnie na Vivie ma te nowe pasmo, które teraz leci, czyli Viva Power Dance. Tylko szkoda że też w tym paśmie też powtarzają się piosenki. Ale tak to już jest. Jutro pewnie w Viva Party będzie to samo lecieć tylko w innej kolejności ;) A może się mylę ? :D

 

Jak chcecie wysłać propozycje piosenek, żeby dodali do playlisty, to śmiało wpisywać na ich fanpage na Facebooku. Ja, np. poprosiłem ich o kilka piosenek, które mogą zagrać i wybrali kilka z nich. Co tydzień dodawają piosenki, które nie grali.

 

W ten poniedziałek spodziewajcie się ramówki na 10 czerwiec, czyli 15 - lecie Vivy. Jak myślicie co będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że będzie jakieś top 100 urodzinowe, albo coś takiego i będzie wszystko, od popu po dance przez rock i hip-hop ;)

 

Troszkę mnie zwiedli, że nie dali innego trójkącika, głupi po cichu liczyłem na inny :( chociażby taki z "Power listy", w końcu "power", co nie? :) No ale cóż, mamy to żółte kółeczko na zawsze :( Mi się wydaje, że to chyba dlatego, że może chcą ujednolicić? Jak np na Esce, Stars TV czy innych 4Fun, nie ma żadnych zmiennych wyglądów nazw pasm. Wyjątkiem na VIVA jest Dance Mix, być może dlatego, że leci późno w nocy? Nie mam pojęcia...

Co do pasma, nie wypowiem się, gdyż włączyłem na momencik, żeby sprawdzić trójkącik no i cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to poszaleli z tą informacją o EPG. Jarają się tak, jakby mieli dostęp do informacji jakichś mega TOP SECRET.

Zapytają się na fanpage'u tam np. o to co planują na urodziny, VIVA odpisze zobaczysz, a ktoś tak odpisuje "No będę wiedział już wcześniej, z informacji EPG na stronie VINM".

Trochę przesada chyba tak się podniecać, jak gimnazjalista, gdy wyciąga szluga :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Wybierasz: Top 50: Electro Dance Music - 25.04.15.

50. Follow Your Instint Feat. Alexandra Stan - Baby It's Ok

49. Michael Gray - The Weekend

48. Jason Derulo - The Other Side

47. Black Eyed Peas - Rock That Body

46. Galantis - Runaway (U & I)

45. Florence + The Machine - Spectrum (Calvin Harris Remix)

44. Ellie Goulding - Anything Could Happen

43. Steve Aoki, Chris Lake & Tujamo Feat. Kid Ink - Delirious

42. Rihanna - Only Girl (In The World)

41. Three 6 Mafia vs. Tiësto Feat. Sean Kingston & Flo Rida - Feel It

40. Lykke Li - I Follow Rivers (The Magician Remix)

39. Pitbull - Hotel Room Service

38. Icona Pop - I Love It

37. Remady & Manu-L Feat. J-Son - Hollywood Ending (2k13 Version)

36. Gossip - Move In The Right Direction

35. Zedd Feat. Hayley Williams - Stay The Night

34. Amelia Lily - You Bring Me Joy

33. Tiësto - Red Lights

32. Calvin Harris Feat. HAIM - Pray To God

31. Jess Glynne - Right Here

30. Lilly Wood & The Prick And Robin Schulz - Prayer In C

29. Avicii - Fade Into Darkness

28. Honorebel Feat. Pitbull & Jump Smokers - Now You See It

27. Martin Garrix - Animals

26. Cascada - Reason

25. Dj Antoine - Bella Vita

24. Flo Rida Feat. Sage The Gemini & Lookas - GDFR

23. Fergie - A Little Party Never Killed Nobody (All We Got)

22. Ke$ha - Die Young

21. Arash Feat. Sean Paul - She Makes Me Go

20. Carly Rae Jepsen - Tonight I'm Getting Over You

19. Jennifer Lopez Feat. Iggy Azalea - Booty

18. Aneta - The One

17. Ariana Grande Feat. Zedd - Break Free

16. Sigma - Nobody To Love

15. Chris Brown - Don't Wake Me Up

14. Linkin Park - A Light That Never Comes

13. Bridgit Mendler - Ready Or Not :woot:

12. Avicii - You Make Me

11. Zhu - Faded

10. Kylie Minogue - Can't Get You Out Of My Head

9. Alexis Jordan - Happiness

8. AronChupa - I'm In Albatraoz

7. Blonde Feat Melissa Steel - I Loved You

6. Flo Rida - Wild Ones

5. Snoop Dogg - Sweat (David Guetta Remix)

4. Mr. Probz - Waves (Robin Schulz Remix)

3. Alesso & Tove Lo - Heroes (We Could Be)

2. Ariana Grande - One Last Time :woot:

1. Alex Gaudino - I'm In Love

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jaki to musi być poziom tego ich lenistwa, wkleić w playlistę inny trójkącik... ;) Jeśli mają taki problem, to ja im chętnie go wkleję za darmo. Dzisiaj nawet nie liczę na nowy do VIVA Party.

 

P.S. Fajnie, że możemy rozprawiać o tym, że wkurza nas, że trójkąciki są takie same, a nie, że leci głupie reality :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę znaleźć nigdzie klipu, który widziałem 2 razy na Vivie. Melodyjna, dosyć spokojna nuta, trochę jak rumuński dance (jak nie to coś ze Skandynawii), w klipie śpiewa blondynka (która raczej śpiewa gościnnie, bo jest FEAT. i kojarzę ją skądś indziej). Jest DJ, miksuje, ona raz śpiewa przy nim, dużo białych świateł. Sorki za opis ale nie pamiętam więcej i nie mogę tego klipu nigdzie znaleźć. Pomóżcie, bo muszę nową płytę do auta nagrać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...