Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale teraz cieszmy się dance'ową muzyką do g. 18 na VIVIE, bo na razie wydłużone pasmo z muzyką zaplanowane jest aż do 17/04 zresztą dzisiaj odświeżyli playlistę, bo Global Deejays w lutym jakoś nie było puszczane :)

 

Właśnie na antenę kultowy dawno niesłyszany klip Cidinho & Doca - Rap Das Armas

(Parapapapa)

Ależ słyszany W czwartek rano puszczali :)

Chodziło mi o to że nie słyszalem tego parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle jakiś kanał Viacomu ma sensowną oglądalność? :)

Nickelodeon wymiata w swojej grupie tematycznej http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dz ... -20-stacji

 

A CC, CCF i MTV? Ciekawi mnie oglądalność CCF, bo przecież na jego częstotliwości kiedyś nadawał VH1, a teraz ten kanał zajmuje 10. miejsce jako stacja muzyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz cieszmy się dance'ową muzyką do g. 18 na VIVIE, bo na razie wydłużone pasmo z muzyką zaplanowane jest aż do 17/04 zresztą dzisiaj odświeżyli playlistę, bo Global Deejays w lutym jakoś nie było puszczane :)

Global Deejays puszczali już np. 10 lutego w VIVA Dance Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To coś co jest według ciebie było popularne i nie znając tego widać że jesteś jakimś gimbem czy jeszcze czymś młodszym :lol2: Nie zaglądaj na Vivę która puszcza dobrą klasykę która była popularna jak ty jeszcze byłeś u starego między nogami. :D

 

Widzę poziom kultury wysoki :smile: Jestem młody, choć już pełnoletni, czasy bycia gimbem dawno za mną. Za to ty jesteś żywym przykładem na to, że można być starszym, a jakby poziomem młodszy.

 

Utworu nie pamiętam, w tym miesiącu po raz pierwszy go słuchałem, bez sentymentów oceniam jako okropny. Ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod powyższym. Nie znam i ciężko jest mi się jakoś załamać z tego powodu.

Panie @emarti, niech pan sobie wyobrazi, że kanał jest ogólnie dostępny i oglądać go może również '[beep]'. I jeżeli ktoś czegoś nie wie i pyta na forum, wystarczy grzecznie odpisać, a nie błyszczeć elokwencją i emanować wielkim poziomem wiedzy muzycznej. Po za tym, jeżeli ktoś był jeszcze u 'starego między nogami' to znaczy, że nie może słuchać muzyki z tamtego okresu, bo jej nie kojarzy i od VIVY ma się trzymać z daleka, tak? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA ma spadek oglądalności po zmianach o ponad 1 000 widzów. :D Według mnie, odrobinę za duży. Wcale się nie zdziwię jak znowu wyrzucą muzykę. Albo zmodyfikują ramówkę tak, że klipy będą po kilka minut między programami. :P

 

Skąd takie rewelacje masz? :shock:

 

Panie @emarti, niech pan sobie wyobrazi, że kanał jest ogólnie dostępny i oglądać go może również '[beep]'. I jeżeli ktoś czegoś nie wie i pyta na forum, wystarczy grzecznie odpisać, a nie błyszczeć elokwencją i emanować wielkim poziomem wiedzy muzycznej. Po za tym, jeżeli ktoś był jeszcze u 'starego między nogami' to znaczy, że nie może słuchać muzyki z tamtego okresu, bo jej nie kojarzy i od VIVY ma się trzymać z daleka, tak? :lol2:

 

Nazwał klip "tym czymś". Jeżeli wyraziłby się inaczej nie byłoby sprawy. Klip był na topie gdy gościa nie było jeszcze na świecie. Niech nie obraża wykonawców, gatunków muzycznych a będzie OK. Sam sobie jest winien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva już mocno zabrnęła w granie muzyki dance, cały czas na swoim fanpage'u to podkreślają, że teraz muzyka jest dla nich najważniejsza.

 

Klip był na topie gdy gościa nie było jeszcze na świecie. Niech nie obraża wykonawców, gatunków muzycznych a będzie OK. Sam sobie jest winien.

 

Wydany w 1998, ponownie w 2002. Byłem już dawno. Nie obraziłem też gościa ani bhangry, za to ty mnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bez względu na oglądalność, muzyka dance powinna zostać a nawet być wydłużona, stać ich na to. Sami sobie są winni, teraz ciężko im będzie odbudować reputację i widzów których stracili, szybko się tylko traci a co ma być to będzie, prędzej czy później poprawa powinna być. Na pewno jej nie będzie jak znowu dadzą powtórki seriali itp.....Ten Kanał powinien całkiem wrócić do muzyki dance 24h no może miejsce na pasmo z muzyką pop, jakość teledysków i obrazu powala,jest bardzo dobra, czego chcieć więcej a to że ludzie niektórzy tego nie widzą to co zrobić przez to to ma się skończyć. VIVA tylko muzyka dance !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLUB CHART, @VIVA Polska, 28/02/2015:

#12 Hardwell feat. Chris Jones - Young Again

#11 Dmitri Vegas & Like Mike vs. Tujamo & Felguk - Nova

#10 Arash feat. T-Pain - Sex Love Rock n Roll (SLR)

#9 Martin Tungevaag - Wicked Wonderland

#8 Elvana Gjata - Puthe

#7 ZHU - Faded

#6 Timmy Trumpet & Savage - Freaks

#5 Calvin Harris feat. John Newman - Blame

#4 AronChupa - I'm Albatraoz

#3 David Guetta feat. Sam Martin - Dangerous

#2 Ariana Grande feat. Zedd - Break Free

#1 WG x Diego - Ponad Horyzont

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na prawdę śmieszne co oni wyprawiają z tym Club Chart. Jakiś pseudorap na 1. miejscu listy z ponoć klubowymi teledyskami, to kaleczenie tematyki tego notowania lub nawet gatunku muzyki, na który VIVA przeszła :lol2: Tak serio to wiwatować im można było przez jakieś pierwsze 2 tygodnie od zmian, bo wtedy puścili bardzo dużo klasyków dance/trance i nowszych utworów, teraz widzę że zapętlili tą playlistę (po raz n-ty puszczali dziś Moloko - The Time is Now czy Etienne de Crecy - Am I Wrong, zadrzyła się nawet Nicki Minaj ze swoim "Pund the Alarm"). Chwilę nadziei miałem wczoraj, gdy pojawiło się kilka nieznanych mi dotąd numerów pod rząd, ale to szybko minęło i teraz wróciłem do VH1 i STARS.TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około godziny 14/15 dn. 3.03.2015 nigdzie na żadnym kanale muzycznym nie zobaczy się tego klipu:

a na Vivie teraz tak, więc szkoda by było gdyby to się skończyło, bo grają super :brawo: Oby mimo oglądalności która będzie lepsza mam nadzieję tak już zostało.

JESTEM CIEKAW CZY BY SIĘ ODWAŻYLI PUŚCIĆ TEN KLIP BEZ CENZURY PODCZAS DNIA, ALE BYŁABY GRATKA ZOBACZYĆ TAKI KLASYK NA LUSTERKOWYM LOGOTYPIE VIVY W 2015 PODCZAS DNIA NP: O 15 :brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie 11 zdarzył się mały błąd, zaczął się teledysk do "Get Lucky" i nagle zniknął i pojawił się do "Maria"- Faydee(?)

I też czekam na piosenkę Madonny, to bardzo fajny kawałek, poza tym na MTV Dance już go grają. Również twierdzę, że "Club Chart" to porażka, nie można zagłosować na jakieś starsze piosenki i ten cały Wojtek z Warsaw Shore, nie uwierzę, że są aż tacy wielbiciele tego jego utworu, że jest na 1 miejscu. Niech sobie jego klip grają na MTV w nocy, a nie na VIVIE, nawet w pętelkę sto razy jeśli chcą :evil:

 

W ogóle czy ktoś zauważył, że nie reklamują "U Kardashianów" i "Królowych hardkoru"? :brawo: Coś się szykuje, może zaraz nam przedstawią jakąś reklamówkę? Typu "VIVA to muzyka" albo coś takiego? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viacom ma taki teledysk do "Get Lucky" - trwa tylko minutę. "U Kardashianów" zdjęli z anteny w poniedziałek 23 lutego.

 

Viacom ma też inny ponad 3 minutowy klip, który leciał na MTV Dance i Hits - taki mix z urywkami z klipów mangowych z płyty "Discovery". I właśnie Viacomowi najlepiej to wyszło, dziwi mnie tylko dlaczego tutaj jest taka krótka bezsensowna wersja.

 

Uwielbiam Vivę, bo znowu puszczają rumuński dance - nowy Akcent i Raluka (słucham w aucie do pracy non stop). Gdyby nie nowa Viva to bym nie usłyszał tych hitów u nas, chyba że za parę miesięcy jak już się znudzi. Klip Skrillexa "First of the year" leciał dziś z czerwonym trójkątem w dolnym prawym rogu, czyli jakby "od 18 lat", wcześniej tego nie zauważyłem.

 

 

Możliwość głosowania na stare klipy w CChart bez sensu. Takie listy to zawsze były z najnowszymi hitami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...