Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Freemasons feat. Wynter Gordon - Believer, Benny Benasi - Satsifacion (wersja klipu ze starymi babkami :-)) i Junior Jack - Stupid Disco z nocy poleciały w odświeżonej playliście. Cały czas dodają kolejne nowe-stare klipy do playlisty VIVA Dance. Puszczają też nowość Akcent - Faina :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska czy Viva DE, MTV, VH1 zawsze będą miały lepszą jakość obrazu i dźwięku na swoich klipach w porównaniu z innymi stacjami jak Eska, Stars Tv ponieważ korzystają z bazy MTV. Porównuję jakość klipów z Vivy i VH1 do tych samych ze Stars TV. Widać to gołym okiem że jakby rozdzielczość jest lepsza. Przed chwilą

i inaczej się to ogląda na Vivie...

 

Power TV: ehhh... Fun Fuctory (nie pamiętam jaki klip) wzięli chyba z You Tuba bo nawet nie będzie to jakość VHS. Jak Fun Fuctory pojawi się na Vivie to będzie czad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za. Ogólnie żeby było więcej programów, ale oczywiście z muzyką Dance. Przydało by się jakieś pasmo z hip hopem. Wszystko byle nie codzienna nudna radiowa sieczka. I do szczęścia jeszcze i jeszcze dłuższa muzyka. Programy rozrywkowe ograniczyć do minimum, tak jak Węgrom ale całkowicie zlikwidować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł, ale nie wiem czy fajny. Sami osądźcie.

Co Wy na to, żeby VIVA przywróciła VIVA Hits Polska, ale z polskim Dancem? I to tak gdzieś o 17/18., w soboty albo codziennie. FAjnie by było moim zdaniem jakieś polskie pasmo mieć na POLSKIEJ VIVIe. :D

A co to jest polski Dance? Obecnie 99% populacji uwaza, ze PD=DP. W latach '90 byl to osobny gatunek, ale potem wszystko sie zmieszalo. Chociaz jakby nie patrzec, to w rozsadnej dawce przy obecnym profilu stacji pasowalby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...