Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolei, z drugiej strony są szanse że ten kawałek i wiele innych pojawi się na Vive, pozatym ''Starpilots - In The Heat Of The Night'' często leciało w paśmie ''Viva DJ Night'' w okresie maj-lipiec 2012 jeszcze za starej vivy i potem też często nie raz widziałem ten klip w 100%Viva zaraz po zmianach, dlatego się łudzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają przebogate archiwum teledysków, mogliby grać co chcą czy to z Wytwórni Kontor czy Cat Music, tylko muszą chcieć.

 

Poza tym już dawno zauważyłem, że Viva ma bardzo dobrą jakość obrazu wideo, nie wiem tam bitrate jest chyba powyżej 4mb/s ??

Chyba najwięcej ze wszystkich kanałów Viacomu, oczywiście poza Comedy Central HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszedłem przed chwilą na program VIVY na ich stronie internetowej i według niego, 1 lutego jednak będzie jeszcze VIVA Sounds, a już 2 lutego VIVA Dance, które w ich programie nie ma loga, co może oznaczać najprawdopodobniej to, że trójkąt będzie zminimalizowany podczas muzyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze bedzie, jak w niemczech jest pasmo "Music" (czy raczej bylo) i tam tez byl maly czarny trojkacik...ciekawe czy bedzie jakas czolowka, czy tez nie...moglaby byc, skoro zaczynaja zmiany "na powaznie",nawet usuneli z facebooka awatar z "gramy programy..." tak samo w tv nie puszczaja tego identu.

 

Ok. godzine temu wrzucili na swoj profil facebookowy, glosowanie na "Ty wybierasz" w kategorii "Dance", chyba mozemy podejrzec co rozumieja, przez slowo "Dance".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I hope that VIVA Polska will broadcast more old dance music and a little new dance music

 

Moze bedzie, jak w niemczech jest pasmo "Music" (czy raczej bylo) i tam tez byl maly czarny trojkacik...ciekawe czy bedzie jakas czolowka, czy tez nie...moglaby byc, skoro zaczynaja zmiany "na powaznie",nawet usuneli z facebooka awatar z "gramy programy..." tak samo w tv nie puszczaja tego identu.

 

Ok. godzine temu wrzucili na swoj profil facebookowy, glosowanie na "Ty wybierasz" w kategorii "Dance", chyba mozemy podejrzec co rozumieja, przez slowo "Dance".

 

I know about that episode of "Ty Wibierasz - Dance" (3-4.01.2015). And I'm in shock. "49 - Mike Candys - One Night In Ibiza" and "24 - Rihanna". It was bad joke!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś jest playlista dance, na razie jest ok dobrze grają, super się ogląda taką Vivę zobaczymy jak będzie dalej oby tylko lepiej :brawo:

Mam nadzieje że to nie jest zabieg tylko na ferie i zimę. Nie chce kolejnego panoszenia się reality show (no może za wyjątkiem polskich produkcji) w wiosennej ramówce stacji.

Jak to kiedyś śpiewano - łączy nas MUZYKI moc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają bardzo dobre warunki do takiego grania, nie dawno poleciał klasyk ''sylver - turn the tide'' a przed chwilką ''rico bernasconi vs. ace of Base - cruel summer'' coś takiego zobaczyć na Vivie bezcenne :) Fajnie by było gdyby z czasem przedłużyli pasmo Dance do prime time tak po 20 zobaczyć fajne klipy na vivie, mam nadzieję że te zmiany na poważnie, oby grali coraz lepiej. Oczywiście że jak VIVA tak gra jak teraz, to EskaTV czy 4funTV mogą się schować, ta jakość klipów jaka jest na Vivie ten obraz, idealnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś rozpoczęły się zmiany w playliście! W VIVA Sounds już pojawiły się kawałki Dance! :) (Oprócz piosenki "TACATA" bo to raczej disco polo w innym języku) myślę, że jest ciekawie :brawo: lecą kawałki, których nigdzie wcześniej nie słyszałem, np Zedd ft Foxes - Clarity :jupi: liczę, że jutro się popiszą jeszcze bardziej i to będą zmiany tylko na lepsze, bo na to zasługuje ta marka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem pod wrażeniem, ale zobaczymy jak to będzie. :D Myślę, że w ciągu kilku tygodni w playliście częściej pojawiać się będą kawałki bardziej znane, takie jak "Outside" Calvina Harrisa. Chociaż tak czy inaczej uważam, że za dużo tego "dance". Rozumiem jeśli chcą zmienić profil i się wyróżniać żeby nie grać tych samych klipów, co konkurencja, ale przecież VIVA ma w genach pop i teraz pojawiać się będzie tylko w "Ty wybierasz".

 

I tak a propos powinni zlikwidować te identy z Liberem bo nijak to się ma do nowego profilu. :D

 

PS. Przed chwilą poleciała Ellie Goulding ze swoim "Love Me Like You Do". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...