Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec może nie dlatego, że muzykę wycięli (bo MTV sobie jakoś bardzo dobrze daje radę), a dlatego, że olewają ten kanał. Dla oszczędności przestali produkować własne programy (w tym hitowy Enjoy the View) i nawet nie inwestują w nowe. Ale to Viacom. VIVA w takim kształcie może istnieć jeszcze bardzo długo. Choć wolałbym żeby ją zamknęli i otwarli Paramount Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Nie ma "Miłości..." mimo oglądalności i popularności nie powstał 3 sezon i chyba nie powstanie. VIVA może faktycznie funkcjonować długo, tak samo jak VIACOM Blink! Przecież tam lecą stare programy z VIVY i jest ok, funkcjonuje. Chociaż indenty zmienili na świąteczne, czy ciągle "Na chwilę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Blink funkcjonuje jeszcze tylko 3 miesiące, potem zostanie zastąpiony przez Paramount. A z tego co kojarzę, dalej te same identy, które pojawiły się wraz ze sloganem "gramy programy. proste". Tak jakby od tego czasu zaczął się czas, kiedy VIVA jest kanałem widmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie ja będzie wyglądać sprawa z 1500sto900 bo skoro zaczyna się od 15 to emisja 90 klipów jak zapowiedzieli nie wiem czemu nie 100 trzeba być nimi, powinna potrwać z reklamami ok 7 godzin może nawet nie, czyli gdzieś o 21.30 maks 22 to pasmo się zakończy a co potem, skoro niby w programie 1500sto900 trwa do 2 w nocy bez sensu, nawet programu porządnego nie potrafią zrobić.

Dlatego albo dadzą Viva Sylwester albo będą puszczać te same klipy w kółko aby do 2 w nocy bądź do rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie ja będzie wyglądać sprawa z 1500sto900 bo skoro zaczyna się od 15 to emisja 90 klipów jak zapowiedzieli nie wiem czemu nie 100 trzeba być nimi, powinna potrwać z reklamami ok 7 godzin może nawet nie, czyli gdzieś o 21.30 maks 22 to pasmo się zakończy a co potem, skoro niby w programie 1500sto900 trwa do 2 w nocy bez sensu, nawet programu porządnego nie potrafią zrobić.

Dlatego albo dadzą Viva Sylwester albo będą puszczać te same klipy w kółko aby do 2 w nocy bądź do rana.

Stawiam, że po zakończeniu 1500sto900 puszczą VIVA Sounds. O ile pamiętam rok temu nie było VIVA Sylwester więc w tym roku też pewnie nie będzie. A był to dobry program z klasyką np. Sash! czy Alice DeeJay. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze trzecia i najmniej prawdopodobna opcja: będą do 2 retransmitować VH1, które w tym czasie będzie emitować "Sylwester z VH1". :lol2:

Sylwester z VH1 zaczyna się o 20:00, a wcześniej o 18:00 MTV Live Kasabian. Na VIVIE wiadomo, że będzie muzyka, ale cudów raczej nie należy się spodziewać, bo 1500sto900 będzie gdzieś do 22:00-23:00. 2 lata temu VIVA Sylwester zaczynał się chyba o 20:00. Swoją drogą archiwalne koncerty mogłyby na stale wejść do ramówki VH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu pasmo 100%Viva Sylwester zaczeło się ok. godziny 19.40 i pamiętam że pierwszy klip jaki puścili to: Remady & Manu-L - Higher Ground a potem

Kalwi&Remi - Stop (falling down) już wiedziałem że będzie dobre granie i tak było masa klasyków dance, to było pasmo pierwszy i ostatni raz w tym roku tego się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy 1500sto900 zaczynało się o 13 i miało 100 miejsc, zaś rok później o 17 i miało 90 miejsc, a kończyło się między 22 a 23. Także teraz powinno się skończyć między 20 a 21, a potem prawie na pewno będzie taka muzyka jak 2 lata temu.

 

Będzie ktoś to sprawdzać? Ja będę w Sylwestra niestety zbyt zajęty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto w nowy rok będzie to skrócona wersja 1500sto900.

 

EDIT: Coś im się dzisiaj ramówka rozjeżdża. VIVA Sounds skończyło się 20 minut po czasie, teraz "Polowanie na faceta", choć wszędzie jest napisane, że ma być "Tipsy, Lakier i Łzy". W każdym razie na stronie VIVY zaktualizowali program na noc sylwestrową i o 22:55 po 1500sto900 będzie VIVA Night Sounds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...