Skocz do zawartości

CANAL+ Seriale


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepsko, naprawdę kiepsko. Liczyłem na świetne produkcje znane już z anteny Ale Kino+, np. Most nad Sundem, Zaginiony, Fortitude, oraz seriale, które nie miały dotąd swojej premiery telewizyjnej, jak chociażby ciekawy kąsek dla fanów Breaking Bad - Better Call Saul. Jest naprawdę wiele bardzo wartościowych świeżych produkcji, o emisję których mogliby się pokusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze większy bałagan - sport w CANAL+, SERIALE bez seriali, namnożenie wszystkich swoich audycji do możliwie wszystkich kanałów premium : to jest zmiana wsteczna

Sport w CANAL+ był od jego początku. Tylko po starcie nc+ to zmienili, a teraz wracają do korzeni.

 

No nieźle polecieli w C+ z tym kanałem... Myśleli przez 2 lata o zmianach i do tego czasu nie potrafili kupić kilkunastu seriali, żeby zapełnić ramówkę?

Skąd wiesz, że przez dwa lata nad tym myśleli? Jakby od razu mieli takie plany, to byśmy mieli ten CANAL+ SERIALE od razu, a nie właśnie po dwóch latach...

 

Nie ma co, TVP Seriale bardziej serialowe niż płatny Canal+ Seriale :)

Także POLSAT Romans oraz TVN FABUŁA :>

 

Ja liczę na Misję Afganistan.

Chyba w powtórkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odnosze wrazenie, ze ramowki tych nowych C+, to jakis kontrolowany wyciek, bo az to nie wiarygodne i paradoksalne, to co niby ma sie prezentowac w nowej odslonie. I moze chca na wszystkich zrobic ogromne wrazenie, zeby kazdemu kopara opadla. Ale z drugiej strony to raczej malo prawdopodobne, bo udzialowiec w spolce "ITI", jest mistrzem partaczenia wszystkiego co mozliwe, od samego poczatku nc+ i tak pewnie bedzie tez w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Seriale.... to już piąty kanał nowego pakietu, w którym upychane są ich magazyny typu "Łapu capu" itd. Nie wspomnę już o filmach w ramówce tej stacji.

 

Powiem jedno, nowy pakiet baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo rozczarowuje. Taką ofertą nie przyciągną nowych abonentów, prawdziwy misz-masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nitros, kanał za który płacisz ma być rozkręcony cały czas. A już tym bardziej w czasie debiutu na rynku, gdy wszystkie oczy będą skierowane na "nowy twór". Ja jednak proponuję nie łudzić się marzeniami. :)

 

Jakoś HBO nie czeka z serialowymi premierami "na grudzień", tylko trzaska kolejną porcje premier już w połowie czerwca. Problem w tym, że HBO ma co pokazywać, gdyby zachciało im się utworzyć HBO Seriale, a Canal+ nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, CANAL+ SERIALE to rzeczywiście będzie najlepsze miejsce dla fanów seriali. Natomiast mogą się one także pojawić na CANAL+ (najważniejsze produkcje) oraz na CANAL+ FAMILY (np. seriale familijne.)

Admin Forum Canal+

 

 

Nie spodziewałbym się premier tylko powtórek seriali z innych anten. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto ramówka Canal+ Seriale na pierwsze cztery dni emisji :)

 

11 Maja

cs-11.jpg

 

12 Maja

cs-12.jpg

 

13 Maja

cs-13.jpg

 

14 Maja

cs-14.jpg

 

 

Ja mam wątpliwości co do tej ramówki .. tele światu.. . Poczekam na oficjalne info i wtedy ocenie kanał..

 

 

Źródło: Tele Świat

 

Dlaczego wątpliwości? Tele Świat jest dwutygodnikiem, dzisiejszy numer jest do 14 maja, więc załapało się na pierwsze 4 dni ramówki Canal+Seriale i ta ramówka na pewno nie jest wzięta z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, ramówka wrzucona na pierwsze strony tematu wygląda jak plan ramowy dla Canal+ Film2, a nie kanału serialowego. Dobrze by było, gdyby to był jakiś błąd, ale mamy już końcówkę kwietnia. Ramówka pewnie już dawno zaplanowana i błędna raczej nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...