Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby już tak nie narzekać, polecam wczorajszą premierę na Canal+. Film "Śnieżka" mimo, że skromny, czarno biały jest...zachwycający! Dawno nie oglądałem tak pięknego dzieła.

W zasadzie to nie wiem co gorsze. Czy takie klopsiki w HBO czy taki zamulacz jak wczoraj w Canal+ o 21. Hmm. W sumie jak to dalej pójdzie w tym kierunku, to się nie ma co dziwić, że serial wyprzedzi film. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pochodzi z wątku o CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Family :

 

Na C+ śmiga już spot reklamujący filmową jesień w C+. Co pokażą? Oprócz znanych nam już filmów (World War Z, Turbo, Szybcy i wściekli 6) to w kolejnych miesiącach zobaczymy Grę Endera, Ida, Papusza, Wałęsa: Człowiek z nadziei, Diana i Życie Adeli. Tyłka nie urywa, ale pewnie tych głośniejszych hitów jeszcze nie uwzględnili.

 

Skąd wzięło się na Canal+ "Turbo" ? :shock: Przecież ta animacja miała być na HBO ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bez przesady. "Pod Mocnym Aniołem" zapowiadali tego lata. A październik to już jesień a nie lato. No na taką telewizję, to chyba jakoś powinni przestrzegać zasad.

Wolę tygodniową obsuwę pojedynczej premiery z wielu podanych na kilka miesięcy do przodu, niż ich ujawnianie w stylu Canal+, czasem jedynie z dwu-trzytygodniowym wyprzedzeniem. Tym bardziej, że nawet październikowa premiera "Pod mocnym..." byłaby dość szybką, a poza tym żaden hicior to to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zarówno Canal+ jak i HBO i niestety muszę stwierdzić, że Canal+ na przestrzeni tych kilku miesięcy wypada znacznie lepiej. Ramówka HBO jest ułożona tak, że sprawia wrażenie ciągłych powtórek, zwłaszcza w godzinach 20 - 23. Ewidentnie kanał ten jest nastawiony przede wszystkim na seriale. Jak zobaczyłem zwiastun "Lato w HBO" to nastawiłem się przede wszystkim na film "Pod Mocnym Aniołem", na którego od dawna czekam. Współczuję abonentom samej paczki HBO, którzy tak naprawdę nie wiedzą, czy spodziewać się tego filmu na Canal+ czy HBO. To samo dotyczy filmu "Turbo". Kanał premium nie powinien tak zagrywać. Canal+ pod względem seriali wypada blado, bo są one długo po premierze w Stanach w przeciwieństwie do HBO, co dla tej stacji na plus. Czekam na "Watahę" zapowiada się świetnie, tyle że premiera ma być 12 października i tu nasuwa się pytanie czy zamiast niedzielnej megapremiery? Canal+ trochę z HBO bierze ten zły przykład bo od września zamiast wtorkowych i niedzielnych premier filmowych pojawią się seriale. Najlepiej byłoby, gdyby wyemitowano zarówno odcinek serialu jak i premierowy film. To są moje pierwsze spostrzeżenia. Oba pakiety posiadam od czerwca, wcześniej miałem sam Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...