Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieprawdopodobne. Repertuar powtórek, z racji braku solidnych premier jest tak skąpy, że ich zapętlanie będzie coraz częstsze. Zatem repertuar powtórkowy powinien być na bogato.

Mnie tylko zastanawia taki wyimaginowany podział paczki Canal+. W ich uzasadnieniu nie znajduję tego, coby mnie przekonywało. I wcale, to do mnie nie trafia. Ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko to są spekulacje. Według mnie powtórek będzie tyle samo, oferta filmowa będzie porównywalna do tej obecnej. Jak zwykle będą miesiące lepsze i gorsze. Ja, może zbyt optymistycznie, liczę na poprawę jakości seriali, może dopiero od jesieni, ale liczę że się uda. Poza tym jest tyle znakomitych seriali, które nie miały u nas premiery- choćby Orange is the New Black.

Wracając do tematu, czyli oferty filmowej: pozytywnie zaskoczył mnie film "Niezgodna". Niby film dla młodzieży, niby dużo podobieństw do "Igrzysk śmierci"(nawet podobna wizualnie i charakterologicznie główna bohaterka), ale dla mnie to o wiele lepsza produkcja. Mniej spektakularnych popisów, więcej skupienia na motywacjach i przekonaniach głównych bohaterów. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest niby informacja, że canal+ stracił prawa do filmów MGM na rzecz HBO? Druga sprawa to już chyba wiadomo czemu będzie tak mało kanałów filmowych. Nie zdziwiłbym się jakby stracilimie tylko tą wytwórnie.

Nie ma takowej oficjalnej. I z tego co słyszałem, nie będzie. Bo kto by się chwalił, że stracił prawa? I to jeszcze na rzecz konkurenta, HBO.

 

Niestety krążą też plotki, że wkrótce mogą stracić kolejną wytwórnię filmową - tak pod koniec roku. Niestety nie wiem, o którą dokładnie może chodzić. :/ C+ nastawia się bardziej na sport, dokumenty, seriale, showy, publicystykę oraz programy familijne i animowane. Nie za dobrze to się zapowiada. Stąd mniejsza ilość kanałów stricte filmowych.

 

Ale z nic się w przyrodzie nie marnuje. Zapowiada się, że teraz HBO będzie atrakcyjniejsze (MGM oni teraz mają). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II sezon Detektywa w Kalifornii? Tak! Na to czekałem. No i Kitsch wreszcie dostanie poważną rolę, która może być trampoliną do wyższego poziomu kariery. Zacieram ręce i czekam z niecierpliwością na czerwiec. I oby 2 seria byłaby jeszcze lepsza niż pierwsza. Piratom czy Peaky Blinders jakoś się ta sztuka udała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...