Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę kolegów o poradę, którzy mają wykupione pakiety HBO lub CANAL+ o poradę, w obojętnie której platformie cyfrowej. Chciałbym dokupić sobie pakiet jeden z powyższych. Mam tutaj pytanie: czy na CANAL+ czy na HBO znajde wiecej ciekawych pozycji, nowości czy też premier filmowych?

Chodzi mi też o produkcje własne kto ma jaka także przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o produkcję własną to HBO ma tutaj znaczną przewagę nad Canal+. Chodzi oczywiście o seriale. I nie pisz, że chodzi o obojętnie jaką platformę, bo Canal+ ujrzysz tylko w nc+. O filmach się nie wypowiem, bo każdy lubi co innego. Jedni znajdą na Canal+ "lepsze" filmy, a inni w HBO. Najlepiej obczaj sobie jakie premiery miały miejsce w ostatnich miesiącach na obu kanałach. Wtedy sam zobaczysz co bardziej podchodzi pod twoje gusta, i która paczka bardziej zasługuje na twoje pieniądze.

 

A tak w ogóle to przypominam -> 12.04.2015 Premiera 5. sezonu GAME OF THRONES :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę kolegów o poradę, którzy mają wykupione pakiety HBO lub CANAL+ o poradę, w obojętnie której platformie cyfrowej. Chciałbym dokupić sobie pakiet jeden z powyższych. Mam tutaj pytanie: czy na CANAL+ czy na HBO znajde wiecej ciekawych pozycji, nowości czy też premier filmowych?

Chodzi mi też o produkcje własne kto ma jaka także przewagę.

C+jak i HBO mają swoje oddzielne wątki. Sprawdż tam która paczka ile oferuje premier i jakie posiada wytwórnie i ocenisz co bardziej Tobie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HBO w najbliższym czasie powinna być też kontynuacja 300.

 

Znane premiery kwietnia w C+:

1.04 - Wspólna pasja:FIFA

2.04 - Pan Pip

3.04 - Noe. Wybrany przez Boga

4.04 - Karol, który został świetym

4.04 - Inna kobieta

5.04 - Robaczki z zaginionej doliny

5.04 - Syn Boży

5.04 - Transformers: Wiek zagłady

6.04 - Rodzinka nie z tej ziemi

6.04 - Pompeje

7.04 - Trzy razy Manon, odc. 1

8.04 - Paganini: Uczeń Diabła

9.04 - Extant: Przetrwanie, odc. 1 i 2

10.04 - Ostatnie dni na Marsie

11.04 - 47 roninów

12.04 - Piraci 2 (odc. 1 i 2)

13.04 - Rycerze (nie) na niby

14.04 - Trzy razy Manon, odc. 2

15.04 - Markiza Angelika

16.04 - Extant: Przetrwanie, odc. 3 i 4

17.04 - Sabotaż

18.04 - Niezgodna

19.04 - Piraci 2 (odc. 3 i 4)

20.04 - Diabelskie nasienie

21.04 - Trzy razy Manon, odc. 3

22.04 - Co jest grane, Davis?

23.04 - Extant: Przetrwanie, odc. 5 i 6 i 7

24.04 - 72 godziny

25.04 - Wojownicze żółwie ninja

26.04 - Piraci 2 (odc. 5 i 6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy godne pokazania tylko na kanale Sci-Fi Universal, ;). Tak na serio, to nie wiem, który kanał lepszy, zarówno jeden jak i drugi ma lepsze miesiące od konkurenta, ale są też miesiące takie bylejakie na obu stacjach. Więc bez sensu jest pisanie, że HBO jest do beznadziejny, czy Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu średnie propozycje, ale kilka obojrzę wiadomo kiedy można spodziewać się najlepszych premier.? W jakim okresie.?

Co to znaczy najlepsze? Przecież oni nie wybierają filmów na zasadzie "widzi mi się", tylko emitują co mogą.

Ludzie zrozumcie to w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...