Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to w lutym oba kanały były dobre. Na HBO na początek miesiąca RoboCop, na C+ Sierpień w hrastwie Osage. Na C+ były ambitne filmy, na HBO komedie, blockbustery, no i inne filmy. Nie każdy jak np. Morro nie lubi ambitnego kina, i jak zobaczy tytuł jakiegoś ambitnego kina, to pomyśli, że jest to śmieć. Dla mnie to kino ambitne jest wyśmienite, tylko nie w dużych dawkach, a na HBO były takie "luźniejsze" premiery filmowe idealne na zakończenie męczącego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Arkon, Twój "jad" ukierunkowany jest natomiast wyłącznie na HBO, a moje oceny po prostu są zupełnie odmienne i dlatego różnią się od Twoich. Nic na to nie poradzisz, każdy ma prawo do własnego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nikt się nie kłóci, my tylko wymieniamy poglądy :). Ja wielokrotnie podkreślałem, że warto, moim zdaniem oczywiście, abonować oba te kanały.

Żeby Ci udowodnić jak bardzo się mylisz, pozwoliłem sobie zacytować samego siebie. Pokaż choć jeden swój wpis, w którym nie wychwalasz HBO i nie ganisz Canal+. Wtedy uznam, że starasz się obiektywnie oceniać oba te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten wątek od wielu miesięcy i zastanawiam się o co Wy się spieracie, kłócicie?

Zarówno jeden jak i drugi nadawca wykupił prawa do prezentowania filmów i seriali. Puszczają to co mają w oferowanym pakiecie Wartość merytoryczna i ich jakość techniczna (to czy puszczą w HD czy pseudo HD) też nie ma większego znaczenia. Ile jest wybitnych filmóm, które zachwycają, urzekają, dają do myślenia, poszerzają horyzonty? Moze 100 kilka tytułów. Restza to tylko wartość dodana. Jak coś się komuś nie podoba, to niech nie zamawia, nie kupuje produktu zwanego dalej canal+ czy HBO.

A nie wylewa żale, wypisuje prowokacyjne treści (chyba, że jesteście naganiaczami i Waszym zadaniem jest tłuczenie tych samych inwektywów, epitetó pod daną marką, bo z tego żyjecie).

Ja też kiedyś miałem i jednego i drugiego nadawcę. Jak mi coś nie pasowało, nie byłem zadowolony (a jestem wybredny i doszukuję się czegoś więcej w przekazie)), zrezygnowałem z powodzeniem.

A Wy tu nieustannie usiłujecie udowodnić, że to HBO jest kapitalnym nadawcą, a Canal+ be i na odwrót.

Więcej dystansu. Prawda jest taka, ze i jeden i drugi nadawca liczy pieniądze ze swojej działalności. Pytanie na jak długo, kiedy wejdzie nowe pokolenie, któe oczekuje danego filmu, serialu juz, na teraz, dzień po premierze, film, który miesiąc temu był mocno rozreklamowany. Oni już chcą zobaczyć. WYchowani w Internecie, na tabletach, smartfonach. Oni za parę lat nie będą zastanawiać się czy kupić abonament c+/HBO i rok, półtora czekać na premierę filmu typu must have.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpienie godne festynu. Nie wnosi NIC do tematu.

Proponuję Kolegom żeby do oceny obu stacji wprowadzić system weryfikacji jak przy skokach narrciaskich.3-4 parametry trzeba uwzględnić. Tak na pałę to tylko przepychanki.

W jednym zgodzę się z przedmówcą: obie oferty mam za free lub grosze (TO nie narzekam) ale gdybym miał płacić 30-40 z/mc . W życiu.

Nawet Kolega @Arkon zaniemówi po lekturze oferty C+ w 1. połowie marca. To samo w HBO. To jakaś kpina. Potem przełom miesięcy, będzie grubo...po świętach ta sama kicha.Wyrównanie do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec/kwiecień w Canal+:

 

1.03: "Czerwony Kapturek 2. Pogromca Zła"

2.03: "Zderzenie"

3.03: "Romans na haju"

4.03: "Legenda Kaspara Hausera"

5.03: "Peaky Blinders 2" (odc. 3. i 4)

6.03: "Ogień zwalczaj ogniem"

7.03: "Czas na przyjaźń"

8.03: "Ostatni strażnicy"

9.03: "Raj"

10.03: "Josephine"

11.03: "Marusia"

12.03: "Peaky Blinders 2" (odc. 5. i 6)

13.03: "Zulu"

14.03: "Legenda Telewizji 2: Kontynuacja"

15.03: "Bardzo długi tydzień"

16.03: "Chiński Zodiak"

17.03: "Czerwony i niebieski"

18.03: "Eks mojego życia"

20.03: "Dom Hemingway"

 

20-LECIE CANAL+ PROGRAM JUBILEUSZOWY - PREMIERY

 

Sobota, 21 marca

20:00 20-LECIE CANAL+: HITY X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

22:15 20-LECIE CANAL+: HITY Jack Strong (okno otwarte)

 

niedziela, 22 marca

21:00 Koncert Tony Bennett & Lady Gaga. Cheek To Cheek Live! (okno otwarte)

 

piątek, 27 marca

20:00 20-LECIE CANAL+: HITY Non-Stop (okno otwarte)

22:00 MARATON Z SERIALEM „PIRACI 2” odc. 1-5 (okno otwarte: odc. 1-2)

 

sobota, 28 marca

20:00 20-LECIE CANAL+: HITY Kamienie na szaniec (okno otwarte)

22:00 MARATON Z SERIALEM „PIRACI 2” odc. 6-10

 

niedziela, 29 marca

21:00 Koncert Bryan Adams. In Concert (okno otwarte)

 

piątek, 3 kwietnia

21:00 20-LECIE CANAL+: HITY Noe: Wybrany przez Boga

 

sobota, 4 kwietnia

17:30 20-LECIE CANAL+: HITY Karol, który został świętym

21:00 20-LECIE CANAL+: HITY Inna kobieta

 

niedziela, 5 kwietnia

13:45 20-LECIE CANAL+: HITY Syn Boży

16:00 20-LECIE CANAL+: HITY Robaczki z Zaginionej Doliny

21:00 20-LECIE CANAL+: HITY Transformers: Wiek zagłady

 

poniedziałek, 6 kwietnia

16:50 20-LECIE CANAL+: HITY Rodzinka nie z tej Ziemi

21:00 20-LECIE CANAL+: HITY Pompeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaku, przestań już trollować. Jeśli Ci się jakiś film podoba to napisz, zarekomenduj. Jednak 30 Twój post z serii "C+ super, HBO [beep]a" to już jest nudny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Chcesz znać prawdę? HBO już dawno straciło renomę. Czasem uda im się jakiś miesiąc dobry ułożyć ale wychodzi takich może z trzy w ciągu roku. Obejrzyj sobie spot na wiosnę 2015 to się przekonasz. Wiele tego tam nie ma. C+ idzie w jego kierunku. Kiedy wprowadzą zmiany do ramówki pewnie więcej osób jeszcze bardziej będzie narzekać. Z podanych filmów polecam Zulu, Jack Strong, Non-stop, Kamienie na szaniec, Noe, wybrany przez Boga. W Pompejach podobała mi się szczególnie muzyka a film do przełknięcia (choć w tym wypadku należę do mniejszości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do lutego, to w ofercie obu stacji warto wyróżnić film emitowany w HBO-"Niebo istnieje... naprawdę", a w Canal+-"Witaj w klubie", jednak życie pisze najlepsze scenariusze. A co do oferty Canal+ na 20 lecie, to wygląda okazale, ja czekam na- "Non-Stop", "Kamienie na szaniec", "Jack Strong".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Webster Co ty chcesz niby Nam wmówić, że beznadziejna oferta Canal+ jest doskonała?, Każdy widzi co ten nadawca oferuje swoim abonentom, nie ma na czym oka zawiesić. To Canal+ obecnie nie ma żadnej renomy.Ludzie trzymają to niby "premium" dla transmisji meczy piłkarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to odpowiedni temat, ale ile zachwytu miał Canal+, że posiada film Avatar? Co się dzieje z tym filmem? Ostatnio na Polsacie leci on ciągle. Polsat ma wyłączność na ten hit filmowy? Kilka razy w roku Avatar i co raz Polsat śrubuje rekordy widowni.

Co się stało z Canal+, że nie może puścić w poniedziałek Avataru a puszcza jakiś szmelc pod tytułem "Daleko od siedliska"?

 

To się tyczy Harego Potera i Władcy Pierścieni, TVN ma jakąś wyłacznośc już na te filmy? HBO w ogóle ich nie pokazuje a może pokazać.

 

Dlatego nie ma się co dziwić co ludzie chętniej wybierają, wolą obejrzeć po raz setny Avatar niż nowość, Premiera Canal+ "Daleko od siedliska" w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to tak nie działa. Są tu madrzejsi w tym temacie. Ja dodam, ze kiedyś rozmawiałem z przedstawicielem C+ o ilości emisji (Canal+ był wtedy biały, żółty i niebieski) i mówił coś o 24 emisjach filmu i film schodził z licencji(czyli filmu nie kupuje się raz na zawsze).

Podobnie z odsprzedażą: raczej nie zobaczymy na C+ powtórki serialu Krew z krwi czy filmów z Jurkiem Kilerem (mimo, że to ich produkcje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z Canal+, że nie może puścić w poniedziałek Avataru a puszcza jakiś szmelc pod tytułem "Daleko od siedliska"?
Nie może pokazać, bo nie ma już do niego praw.

 

To się tyczy Harego Potera i Władcy Pierścieni, TVN ma jakąś wyłacznośc już na te filmy? HBO w ogóle ich nie pokazuje a może pokazać.
Tak, TVN ma wyłączność na te filmy w telewizji otwartej, a HBO straciło prawa do emisji. Ale może kupić i ponownie wyemitować. Dlaczego tego nie robi? Bo nie opłaca się, i tyle.

 

Dlatego nie ma się co dziwić co ludzie chętniej wybierają, wolą obejrzeć po raz setny Avatar niż nowość,

Ale C+ i HBO to kanały od pokazywania nowości. Od staroci masz np. Cinemaxy, Ale Kino+, Polsat Film, MGM, Paramount Channel, AXN'y itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tysiące chętnych oglądać i płacić dodatkowo za to co było już setki razy na 10 innych kanałach.Od tego są TVN czy Polsat a bzdury typu że ludzie chętniej wybierają np.ten Avatar są śmieszne.Bo kto to wybiera większość to DVB lub ci co mają niskie pakiety.Ja na TVN czy Polsacie nie oglądałem już filmu chyba z rok.To może jeszcze niech emitują Kevina bo jeszcze mało razy był na innych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO - znane dotąd premiery kwietnia:

02.04 - W pogoni za nieszczęściem; Bette Midler nie schodzi z afisza

03.04 - Paranormal Activity: Naznaczeni

04.04 - V8: Silniki w ruch; W cieniu

05.04 - Służby specjalne

07.04 - Nebraska

09.04 - Jackass: Bezwstydny dziadek

10.04 - Zbaw nas ode złego

11.04 - Duszek; W cieniu

12.04 - 22 Jump Street

13.04 - Gra o tron V; Dolina Krzemowa II

16.04 - Szczęśliwe święta

17.04 - Ghost Team One; Poker Night

18.04 - W cieniu

19.04 - Śmierć w Pemberley odc.1 ......... CZYLI MINISERIAL BBC JAKO MEGAPREMIERA! Trzyodcinkowy, więc być może mają z głowy 3 kolejne niedziele... Inna sprawa, że to chyba nawet nie jest dobry serial i ma ponad rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...