Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miażdży to mało powiedziane :).

Co do napisów, to o dziwo dziś na Czarownicy są, ale znowu dźwięk zanika. Jak nie urok, to przemarsz wojska. Na szczęście film okazał się co najwyżej średni- piękny wizualnie, ale treść jakby nie nadążała za pięknymi obrazkami prawie jak z Avatara :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komedia „Grand Budapest Hotel”, rosyjski film animowany „Królowa Śniegu”, film akcji „April Rain„, francuska komedia „Wymarzony bachor” oraz „Tokarev. Zabójca z przeszłości”.

komediodramat „Sierpień w hrabstwie Osage”, francusko włoski komediodramat „Reality”, familijny „Kiedy anioły śpiewają”, francusko włoski dramat „Senada” oraz przygodowy „Legenda Herkulesa”.

 

Dosłownie zostałem zmiażdżony tą ofertą, najwyższa półka, hahaha :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komedia „Grand Budapest Hotel”, rosyjski film animowany „Królowa Śniegu”, film akcji „April Rain„, francuska komedia „Wymarzony bachor” oraz „Tokarev. Zabójca z przeszłości”.

komediodramat „Sierpień w hrabstwie Osage”, francusko włoski komediodramat „Reality”, familijny „Kiedy anioły śpiewają”, francusko włoski dramat „Senada” oraz przygodowy „Legenda Herkulesa”.

 

Dosłownie zostałem zmiażdżony tą ofertą, najwyższa półka, hahaha :brawo:

Akurat co do "Grand Budapest Hotel" to mistrzowskie kino. Tylko trzeba umiec takie filmy ogladac, a nie tylko masowke Hollywood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie, Wielkie Piękno, Zniewolony, Sierpień w Hrabstwie Osage, Tajemnicy Filomeny.Te filmy będą miały premiery na Canal+ w lutym. No cóż jak dla mnie to C+ faktycznie miażdży HBO w przyszłym miesiącu.

 

 

Wszystkie widziałem i wszystkie są warte obejrzenia. Naprawdę świetny miesiąc. HBO w lutym to taki "maciuś" w porównaniu z C+.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również widziałem większość z tych nudnych filmów i dlatego uważam , że to kolejny marny miesiąc w C+, dla mnie gorszy nawet od stycznia. Na HBO w lutym przynajmniej obejrzę kilka filmów, których nigdy wcześniej nie widziałem. Mam nadzieję ,że C+ pokaże coś mniej oklepanego w II połowie miesiąca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od podejścia. Te filmy nie są nudne, ale wszystkie widziałem już rok i więcej temu, bo to były dla kinomana takie "must-have", czekać na premierę w premium tv to mogę w przypadku Kapitana Ameryki albo innej młócki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...