Skocz do zawartości

TBN Polska


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
No i mamy nowe logo na Polskę.

 

Nadawca szykującego się do startu kanału TBN Polska zaprezentował ostatnio nowe logo tej stacji. Ponadto na profilu kanału na portalu społecznościowym Facebook potwierdzono wcześniejsze zapowiedzi, iż TBN Polska rozpocznie nadawanie w listopadzie br. Stacja ma mieć charakter familijny i nie będzie emitować reklam.
Więcej info.

 

23190.jpg

 

Na profilu Facebook'owym jest też krótki filmik z zapowiedziami programów.

 

Zdecydowanie poprzednie logo było lepsze ale niestety postawili na takie same logo jak w innych wersjach językowych.

Jestem ciekaw czy operatorzy satelitarni będą zainteresowani kanałem - jeżeli tak to pewnie pozycja nie będzie za wysoka i w takim Cyfrowym Polsacie będą zaraz po TVP Regionalnej na 197 kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same? To chyba logotypów tych wersji na oczy nie widziałaś w ogóle, bo w USA, Europie (TBN EUROPE), Wielkiej Brytanii (TBN UK) czy dla Latynosów (Enlace TBN_ mają inne.

 

Jeżeli będzie free-to-air, to nc+ nie będzie raczej robiło problemy z dołączeniem do EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Widocznie termin zapadł startu kanału to listopad 2015, a od lipca ruszają produkcje programów: "Młodzieżowa lista przebojów", "Nastoletnie mamy w potrzebie", "Wyznania gwiazd", "Niewidzialna młodzież". info z profilu FB https://www.facebook.com/tbnpltv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, jak oni to utrzymają? Zapowiada się, że nie będzie reklam. Przekaz też będzie prawdopodobnie niekodowany. A tym samym nie będą mieli opłat "od gniazdka". Nie mogą liczyć nawet na połowę datków, jakie ma np. TV Trwam. Głównie dlatego, że nie będzie to stacja stricte katolicka. Nie będzie wianuszka wiernych wyznawców. Więc, skąd kasa? Zagraniczne oddziały im to będą utrzymywały? Wiem, że szukali osób do pracy na wolontariat, ale pewnych kosztów nie da się uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, jak oni to utrzymają? Zapowiada się, że nie będzie reklam. Przekaz też będzie prawdopodobnie niekodowany. A tym samym nie będą mieli opłat "od gniazdka". Nie mogą liczyć nawet na połowę datków, jakie ma np. TV Trwam. Głównie dlatego, że nie będzie to stacja stricte katolicka. Nie będzie wianuszka wiernych wyznawców. Więc, skąd kasa? Zagraniczne oddziały im to będą utrzymywały? Wiem, że szukali osób do pracy na wolontariat, ale pewnych kosztów nie da się uniknąć.

 

 

TV Trwam jak widać jakoś istnieje mimo, że właściwie nie ma reklam, poza tym utrzymują tez z tego RM, kanał nadaje w DVB-T i na kilku satelitach. Na to datki na pewno nie wystarczają na utrzymanie tych dzieł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to powinienem się z tego cieszyć. Mają duże ryzyko niepowodzenia. Im mniej kanałów religijnych, tym lepiej.

 

Może TBN Polska też będzie chciało do DVB-T?

Dlaczego lepiej? To że jesteś ateistą, nie oznacza, że np. ma nie być w ogóle takich kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z zapowiedziami nadano dziś po raz pierwszy 60-minutowe pasmo TBN Polska na kanale TBN Europe.

Audycje:

1. Ewangelizacyjny Talk-Show.

2. Codzienna radość życia.

 

tbn_pl_01_png_300x300_q85.jpg

 

tbn_pl_04_png_300x300_q85.jpg

 

tbn_pl_02_png_300x300_q85.jpg

 

tbn_pl_03_png_300x300_q85.jpg

 

TBN Europe nadaje FTA (niekodowany) na satelicie Eutelsat HotBird 13E w DVB-S MPEG-2.

Częstotliwość: 11566

Polaryzacja: Pozioma (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 3/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...