Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty chociaż wiesz czym jest prawica i lewica? Pokuszę się o stwierdzenie, że Trwam oglądają osoby o poglądach konserwatywnych ale niekoniecznie prawicowych, wystarczy spojrzeć na program polityczny partii PiS, której to wyborcy w większości są widzami tej telewizji, natomiast jej przeciwnicy to osoby o bardziej liberalnym czy też nowoczesny podejściu, niekoniecznie lewicowym z punktu widzenia sympatii politycznych. Przy czym, osobiście mam poglądy konserwatywne, a stacja Rydzyka w żaden sposób mi nie odpowiada, w gronie swoich znajomych nie mam osoby, która oglądałby ten kanał, ewentualnie oglądają, ale się do tego nie przyznają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w internecie, na forach, to wielu młodych, naiwnych jest właśnie bardzo konserwatywno-prawicowymi ludźmi. To są przeważnie tacy, którzy szybko się ożenili, będąc jeszcze bardzo młodymi, a mając już dzieci. Na szczęście nie mam osobiście do czynienia z takimi nawiedzonymi osobami, ale są one właśnie w tzw. targecie TV Trwam. Są to ludzie z kategorycznymi poglądami tzw. czarno-biali, którzy nie pamiętają Polski sprzed 7 czy więcej lat, są bardzo za wszelkimi zakazami, nakazami państwa. Ogólnie życiu na ich model i podobieństwo, a odstępstw nie uznają. Wśród właśnie nacjonalistów i wśród zwolenników Trwam takie osoby występują bardzo często, na co może liczyć Tadeusz Rydzyk, kiedy wymrze starsze pokolenie, to właśnie to młode zajmie ich miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorszych głupot chyba nigdy nie czytałem - młodzi ludzie za zakazami i nakazami Państwa. Co za bzdury wypisujesz...

Zarzucanie komuś, że się wcześnie ożenił "jako dziecko" , popiera TV TRWAM i wobec tego jest nawiedzony świadczy o niskim poziomie inteligencji piszącego, który najwyraźniej widzi czubek własnego nosa.

Równie dobrze można napisać, że ci którzy są przeciwni TV TRWAM są nawiedzeni, bo ulegają jakiejś modzie negowania, wszystkiego co się wiąże ze słowem: kościół, media, Rydzyk.

Kolega chyba nie wie, co to przywiązania do tradycji, do tradycyjnego modelu rodziny i wartości z tym związanych. Mam wrażenie, że głównie masz zarzuty do ich sfery światopoglądowej, co świadczy o ograniczonym pojmowaniu istoty człowieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo zgadzam się z Karolem. Nie jest żadnym odkryciem,że TV Trwam oglądają głównie ludzie starsi. Profil stacji jest do nich skierowany. Nie uważam tego za coś złego. Tak po prostu jest. To nie jest telewizja atrakcyjna dla młodego pokolenia, no sorry, wiem co preferuje młodzież. Sam choć czuję się Katolikiem nie oglądam tej stacji za wiele, raczej przełączam.

 

Hehe, dobry żart. RM jest skierowana do ludzi starszych (nie TV Trwam), ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby programy typu "Pytasz i wiesz", "Siódmy sakrament", "Na tropie", "Westerplatte Młodych", Program dla Dzieci, czy "Jazda Próbna", itd. oglądali głównie ludzie starsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam, niektóre wypowiedzi, to ręce opadają. Jak nie wiele trzeba, by między wierszami wypowiadających się dostrzec

z kim i za czym sympatyzują.

A przecież w TV TRWAM polityka zajmuje ułamek ramówki programowej w przeciwieństwie do tych, co trąbią na okrągło.

I niekoniecznie są to kanały tzw. grupy informacyjnych, w których piszący tu, tam nic złego nie zauważają. Dziwna to ślepota.

 

A tak przy okazji:

na co może liczyć Tadeusz Rydzyk, kiedy wymrze starsze pokolenie, to właśnie to młode zajmie ich miejsce.

Zauważam, że te młode pokolenie międzyczasie też się zestarzeje. Człowieczy los.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się spodziewał z powodu wymierania sporego odpływu wyborców od jednej z partii lewicowych, szefowanej przez jednego takiego Leszka, który nawet u I Komunii Św. był, niż od TV Trwam i RM. No, ale może moja opinia wynika z tego, że środowisko tej partii znam dosyć słabo, a tamto drugie bardzo dobrze i widzę dokładnie jacy ludzie je współtworzą, albo z nim sympatyzują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam, że kiedyś ktoś napisał, że ogłosiła, ale nigdy nie uzyskałem informacji z pierwszej ręki. Jakoś jak dla mnie za cicho było o tym, a ja zawsze miałem więcej informacji, jak się coś ciekawego działo. W każdym razie nic nie wiadomo.

 

EDIT: Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, ale widzę, że w TV Trwam pojawiają się co jakiś czas w trakcie trwania programu belki z zapowiedziami (coś takiego co od dawna funkcjonuje m.in. w TV Puls). Belka jest utrzymana w charakterystycznej dla TV Trwam oprawie graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 22:40 Trwam nowy serial " Głos serca " . Szkoda ze tak późno serial dobry, ale pora emisji straszna. Trwam musi pomyśleć nad ramówka. O 22:00 pasmo filmowe to też dla nocnych marków.

No widocznie ramówka jest rozpisana tak, by za jednym razem serial można było oglądać u nas i za oceanem. Z racji kosztów, nie nadają oddzielnego programu dla zagranicy, to ich błąd bo często godziny emisji programów mogą wydawać się dziwaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze Trwam musi się zabrać za lepsza promocje, wiele pozycji mają na poziomie. Same transmisje z pielgrzymek ojca św Franciszka, jest transmitowane przez nich. Informacje dnia odbiegają od głównego nurtu propagandy. Uważam ze z czasem trwam będzie coraz lepsza, ale na to potrzeba czasu i środków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezupełnie, o tej porze "niektorzy" pracują, ale przy założeniu ze oglądają tylko emeryci...

Kanał i tak nie nadaje reklam i nie jest mu mierzona oglądalność, więc to czy ludzie pracują czy nie, raczej nie będize miało większego znaczenia. Ja też czasami pracuję na 2 zmianę i jak mam obejrzeć wieczorny różaniec albo "Rozmowy Niedokończone", hity primetime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6, zachęcanie do modlitwy, szczególnie młodych, to domena telewizji a nie radia, które słuchane jest przez młodzież, głównie z potrzeby przeglądów lubianej przez nich muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Głos serca"

Obejrzałem sobie pierwszy odcinek tego serialu. Mam ważenie, że jego fabuła jest mi znana.

Serial ma pewne swoje mankamenty. Na przykład kilka scen nieudanych z samego początku. W miarę upływu tego się nie zauważa. Serial jest coś na wzór serialu "Domek na prerii" Z tego powodu będzie się podobał. Dużo kobiet i dzieci. Podobne problemy, które zacieśniają wieźć. Jest szczypta momentów dochodzeniowych. I nie obędzie się również bez wątku miłosnego. W sumie serial łatwy, przyjemny i do oglądania rodzinnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...