Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegółów zmian w ramówce na razie nie znam - w EPG na NTC jest program tylko do 15:50 w ten dzień udostępniony. Jedyną zmianą do południa, jaką zauważyłem jest likwidacja wydania z 10 rano. W ogóle w TV Trwam kuleje informowanie o zmianach, czy ciekawych niecyklicznych progrmach z wyprzedzeniem. Teraz np. leci jakaś Msza Św. z Wadowic, której nie ma w programie. Włączyłem akurat pod koniec wyświetlania paska informacyjnego i zdążyłem tylko przeczytać, skąd jest sprawowana. Przewodniczy jej kardynał Dziwisz. Mogliby jednak o takich zmianach w programie jakoś odważniej informować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykując Trwam, też to zauważam ze brak im człowieka od dobrej promocji. Może ktoś powie dobry produkt nie trzeba reklamować. Ale potrzeba na bieżącą informować. Pomału się zmienia. Wiadomo nie mają sztabu ludzi, ale info jest ważne. Co do ramówki to zobaczymy już 15 kwietnia. Jak ktoś zna szczegóły zmian w ramówce Trwam to proszę o info na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłą pozycją był wczorajszy film "A gdyby tak..."

 

7336718.2.jpg

 

Ben Walker 15 lat temu porzucił swą ukochaną by zostać kaznodzieją dla osiągnięcia korzyści materialnych. Teraz, wysoko opłacalny z narzeczoną jak z obrazka i nowym mercedesem - nie czuje potrzeby chodzenia do kościoła. Bóg ma jednak inne plany...

Podczas jazdy samochód Bena się psuje, nagle zjawia się Mike - kierowca holownika twierdząc, że jest aniołem, który ma mu pokazać jak wyglądałoby jego życie gdyby podążył za prawdziwym powołaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj można korzystac z nowej aplikacji dzięki której można oglądać tv trwam na komórkach z systemem android. Aplikacja umożliwia również słuchanie na żywo Radia Maryja. Można obejrzeć materiały wideo i odsłuchać materiały audio. Do pobrania ze strony Radia Maryja lub wprost z poziomu komórki. Świetna sprawa dobrze się odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do EPG oni sami sobie wklepują rozkład jazdy? Czy większość zawartości EPG jest klepnięte z automatu i pozostaje już niezmienne?

Widzę, że generalnie wszelakie rozkłady jazdy (telegazeta, epg) kuleją też w mediach publicznych.

Nagła zmiana programu, bo coś się tam nie odbyło, coś odwołano. Jaki to problem zmodyfikować rozkład jazdy aby wszystko co tam wklepane zgadzało się z rzeczywistością. To przecież nie gazeta wydrukowana tydzień wcześniej gdzie ciężko nanieść korektę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest właścicielem transpondera z którego nadaje TV Trwam? Nie ma tam żadnego kanału demo czy choćby planszy informującej, przedstawiającej ofertę operatora transpondera. Jest tylko TV Trwam. Na Astrze jest aż tyle wolnego miejsca że są tak "luźne" transpondery? Zresztą na HB jakby podobnie. Transponder z którego od niedawna nadają FTV też słabo obsadzony. Czyżby odwrót od satelity? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sprawa reklam w TV Trwam się powoli rusza. W dzień jak włączałem to trafiłem na reklamę jakiegoś wydawnictwa katolickiego, teraz po "Informacjach Dnia" była reklama karmy dla psów Theo (ta co się mocno reklamuje w "Komisarzu Alexie"), a pogodę sponsorował jakiś producent nawozów ogrodniczych. Tak więc jednak się jacyś reklamodawcy znajdują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ale niektórzy już powątpiewali w możliwości toruńskiego nadawcy ;).

EDIT: Oglądam właśnie program przed kanonizacją. Wszystko ładnie, fajnie, są połączenia z korespondentami z różnych miejsc, m.in. Watykanu, Warszawy, Wadowic, aczkolwiek mogliby trochę wcześniej to poćwiczyć, bo nie obyło się bez problemów technicznych przy łączeniach. Mimo wszystko jednak jeszcze rok, czy dwa lata temu nie spodziewałbym się, żeby TV Trwam nadawało program z tak ładnego studia i łączyła się z reporterami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz podczas transmisji z Łagiewnik ozdobnik koślawo wycięty - powinni albo na ukos obciąć, albo w formie prostokąta, a nie taka amatorka. Jednak trzeba też zaznaczyć, że ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi. Mogli pójść na łatwiznę i dać cały dzień jakieś filmy i nie można by było im wytykać potknięć w różnych kwestiach związanych z transmisjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...