Skocz do zawartości

Viasat Sport


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kanałów sportowych od solorzy, to główny powód ich taniości i łatwej dostępności jest fakt, że po prostu nie pokazują sportów premium. Ich produkt jest po prostu słabszy marketingowo i jakościowo od kanałów sportowych nc+. Stąd też kanały od solorzy są od najtańszych pakietów, a za Canal+ musisz zapłacić 60-70zł. Proste.

Zdefiniuj sporty premium :) F1 jest sporem pospolitym a Ekstraklapa premium? :D Solorze są Polakami i znają nasze realia. Budują ofertę pod kieszeń przeciętnego Kowalskiego. Panowie z Francji przyjechali, wszystko rozpisali. Wyszło im że Polacy kochają piłkę a jak kochają to będą płacić. Jak będą to walnęli ceny powyżej 100 zł. Niższych nie mogli bo przecież budżet by im się nie zamknął za zakupy jakie porobili. Gdyby 1 mln. abonentów wzięło paczkę C+ za 50 zł to rocznie nc+ miałaby 600 mln. zł na sport i filmy. No i wtedy można poszaleć z prawami. Ale nie ma 50 zł za paczkę C+.[/quote]

 

-----------

 

Czekaj czekaj, ja płacę za wszystkie programy + 6Canal+ + HBO na 6 lub 9 miesięcy za darmo tylko 49 zł. Więc to wychodzi że Canal+ dają darmo.

Jak nie wierzysz mogę Ci screena zrobić rachunku z TV, albo w ogóle od uruchomienia dekodera starej Nki, poprzez przełączanie kanałów na wszystkie by pokazać, że świecą wszystko poza History i Sundance i od razu w tym czasie pokazac Ci ostatni rachunek.

 

Tak płace 49.90 dokładnie za to co wyżej opisałem. Taką umowę w ciemną mogę brać na 10 lat, chciałem jak najdłużej, ale nie dali mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedzcie mi dlaczego za pakiet Canal+ który z założenia miał być dodatkowo płatny i to sporo zrobili gratis do umów? Przecież nie tak to miało wyglądać, sytuacja ich zmusiła najwyraźniej.

Skoro tak polecieli po bandzie i do tego większość praw im się kończy w tym samym czasie o czym wspominacie powyżej to są w opłakanej sytuacji. Wpływy z paczki Canal+ poleciały na łeb na szyję, kończą się umowy na kolejne ligi i co teraz? Skąd kasę wziąść i do naraz tyle kasy.

To doskonały moment dla innych nadawców na odebranie im praw, ja bym nie skreślał Viasatu i nawet pomysłu na Viasat Sport. Obok transmisji z odebranych praw można przecież puszczać inne dyscypliny nie obecne u nas a bliskie skandynawskiemu nadawcy. Z miłą chęcią oglądnąłbym mecze zagranicznych lig hokeja(szwedzka) w tym NHL, Nascar i NFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.

Ja za Nke płaciłem 49 zł a nie miałem nPremium/nFilmów. A teraz mam Canal+ gdzie jest wszystko, LM, filmy, sport itd. i płace tyle samo jak w starej N i mam jeszcze HBO.

 

Dziwnie to zrobili

 

PS. Kiedyś nie było zmiłuj, albo płaciłeś za Canal+ albo nie oglądałeś. A teraz wpychają za darmo ten Canal+ czy chcesz czy nie.

Ostatnio wepchnęli je dla koleżanki, gdzie ona nigdy nie wiedziała co to takiego. Nawet nie chciała ale jak dawali to wzięła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedzcie mi dlaczego za pakiet Canal+ który z założenia miał być dodatkowo płatny i to sporo zrobili gratis do umów? Przecież nie tak to miało wyglądać, sytuacja ich zmusiła najwyraźniej.

Skoro tak polecieli po bandzie i do tego większość praw im się kończy w tym samym czasie o czym wspominacie powyżej to są w opłakanej sytuacji. Wpływy z paczki Canal+ poleciały na łeb na szyję, kończą się umowy na kolejne ligi i co teraz? Skąd kasę wziąść i do naraz tyle kasy.

To doskonały moment dla innych nadawców na odebranie im praw, ja bym nie skreślał Viasatu i nawet pomysłu na Viasat Sport. Obok transmisji z odebranych praw można przecież puszczać inne dyscypliny nie obecne u nas a bliskie skandynawskiemu nadawcy. Z miłą chęcią oglądnąłbym mecze zagranicznych lig hokeja(szwedzka) w tym NHL, Nascar i NFL.

Były dyrdymały o Fox Sport, teraz są o Viasat Sport, za chwilę będzie pełno postów o Sky Sport. Nie nudzi Wam się!?

Co do cen w nc+ nikomu w Polsce nie dogodzisz, za drogo źle, za tanio jeszcze gorzej... Ani CP nie jest taki tani, ani nc+ taki drogi jak je malują. Jeśli ktoś wyciąga wnioski o cenach w platformach, telewizjach kablowych na podstawie promila abonentów udzielających się na forum satkuriera, to gratuluję poczucia humoru. Oczywistym jest, że jest bardzo niewielki odsetek abonentów, którzy wiedzą jak negocjować i zdecydowanie większa rzesza takich, którzy podpisują umowy duuuużo wyższe. Dotyczy to telewizji, telefonii komórkowej itp. Naprawdę wyciąganie z tego jakichkolwiek wniosków o utracie praw czy dobrej lub złej sytuacji jakiejś firmy jest poważnym nadużyciem. Ja ciągle podkreślam, że obecna sytuacja z podziałem praw na dwie platformy jest najlepsza- w skrócie w jednym miejscu masz całą piłkę, nba, żużel, w drugiej siatkę, F1 czy boks. Jakakolwiek zmiana może nas jako abonentów kosztować dużo więcej niż optymistom na tym forum może się wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon zaręczam Cię, że moja kolezanka, z mojej rodziny, znajomi nie siedza na SK.

spytałem czy wysyłali wypowiedzenia, a jedni z nich tak inni nie.

 

I uwierz, że oferty dostali rewelacyjne, większość z nich nie chciała Canal+ a dali im za darmo oby dac. Mówili po co mi Canal+, ale jak dawali w cenie to wziąłem.

Nikt z nich nie płaci więcej niż 79 zł, jedni płacą 49 zł tak jak ja i kolega, większość z pracy 59 zł i Canal+ nie oglądają nawet, koleżanka 69 zł z HBO a o innych, których słyszałem to 79 zł max, ale to max z HBO na cały okres umowy i z Canal+.

 

Ja w starej N płaciłem 54 zł najpierw i nie miałem nPremium/nfilm, potem 49 zł zszedłem. A teraz mam za 49 zł wszystko wszystko. Tego za tą cenę w CP nie będę miał, nawet głupie HBO co najmniej 69 zł z okrojonym pakietem.

 

Więc Canal+ dając za darmo swoje kanały nie wiem co chce osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. SK to już nie to samo co kiedyś. Byle jakieś newsy, część robiona ze zwykłych wpisów i komentarzy na Facebooku, a prawie wszystkie są robione przez Knapika. Denne wpisy blogowe. Nic od siebie, poza jakimiś zmianami na orbicie czy nowymi sprzętami. Kiedyś jeszcze były jakieś przecieki. Teraz? Głównie jakieś prasówki i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś źródło Twoich informacji? ;)

Źródło nieoficjalne. ;) Dla nich nasz rynek jest nieatrakcyjny, żeby pakować aż takie środki w kanał sportowy. Tzn. wolą obecną współprace z Polsatem, niż działania na własną rękę. Na 99% nie będzie Viasatu Sport w Polsce. Innymi rynkami bałtyckimi raczej bym się nie sugerował. U nas jest dużo większe nasycenie. Kupią prawa żeby potem móc odsprzedać z zyskiem, taki będzie deal - zobaczycie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to skandynawski Visat chce kopić dla siebie ze mogli ludzie z z Skandynawii oglądać najlepsza ligę żużlowa ? nie powstanie VisatSport w Polsce .

Vista skandynawski ma dużo kanałów sportowych np. golfa inne.

 

Informuję, że posty "kaleczące" język polski nawet gdyby były w swojej treści "najmądrzejsze" - to będą wyrzucane do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem współpraca miedzy Viasatem, a Polsatem mogłaby polegać głównie na wspólnym udziale w ważnych przetargach, oczywiście zakładając że Viasat Sport rzeczywiście pojawi się na polskim rynku. Tak, czy inaczej Viasat będzie miał poważny problem z przekonaniem do siebie operatorów, chyba że będzie miał w ofercie coś bardzo mocnego, a obecnie jedynie Ekstraklasa spełnia odpowiednie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...