Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uzupełnię!

Czy to będzie kanał iście filmowy z filmami z wytwórni Paramount Pictures?! Czy też wszystko wymieszane razem? Mam tu na myśli własne programy i seriale dla dzieci? Oraz inne seriale? Czyli taki miszmasz! Których to kanałów jest już w nadmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta będzie podobna do tej która jest na rynku węgierskim i francuskim.
Pewnie bardziej będzie zbliżony do węgierskiej wersji niż do francuskiej :P

Dwa puste posty. Przywołać kraje i tyle. A uszczegółowienie, na których opieracie swoje opinie?

 

Widzę, że szczególowo będziesz każdy post sprawdzał :roll:

 

Wszystko co francuskie jest lepsze jakościowo i merytorycznie niż polskie czy węgierskie... nawet TCM ma lepszą jakość tam bo nadaje w HD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz mamy pełny obraz (no bynajmniej zbliżony) co do tego kanału. A nie jakieś podchody, że to będzie podobna oferta do francuskiej czy węgierskiej.

 

Jeśli będzie to faktycznie coś w stylu MGM i nie będzie tam durnych seriali oraz nie będzie dodatkowo płatny, to jestem jak najbardziej za. Ale poczekajmy do startu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Naga Broń", "Czy Leci z Nami Pilot", "Spokojnie, to tylko awaria" :jupi:

Czekałem na kanał od Paramonut, gdyż spoglądając na ramówkę tego kanału w innych krajach, to z trójki MGM, TCM i Paramonut, najlepiej wygląda ten ostatni. Liczę, że nie zawiodę się na nc+ w tym temacie.

 

TCM naprawdę niech zacznie nieco urozmaicać ramówkę (patrz TCM we Francji), bo u nas to jakaś naprawdę bardzo biedna wersja w kiepskiej jakości. A szkoda, bo to kanał z naprawdę fajnym potencjałem. Może ta konkurencja w postaci MGM i Paramonut wymusi na nich jakieś zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Senor_Siarra, fakt TCM już od dłuższego czasu zszedł na "psy", jakość i ramowka to padlina jakas, nie to co kilka lat temu jeszcze było, umnie ten kanal już nie jest oglądany przez jakies 2-3lata, i teraz już mu nawet ramowka i wersja HD nie pomoga, jak wystartuje Paramount Ch. HD a MGM HD jeszcze jako tako przędzie. Reasumujac, przy tych dwóch kanalach, TCM przestanie istnieć dla Wiekszosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...