Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że kanał będzie porządny. Nawet ustawiłem go zaraz za filmową paczką C+ i AleKino+...

Te przejścia na inny film są delikatnie mówiąc dziwne.

W środę leciał "W chmurach" i nawet nie wiem czy się skończył czy nie, nie było napisów i odrazu następny film.

Po prostu tak "ni z d... ni z pietruchy"

Poza tym nie mam EPG na Arivie 210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Polsat jest lepszy z listą płac. Przynajmniej daje jej fragment, wchodzi lektor z informacją o programie i napisy końcowe przyspieszają. Czy tak powinno robić również Paramount Channel?

 

Ucinanie napisów końcowych uważam za zbrodnię. Co z tego, że już nie ma nich żadnej sceny? Ja często oglądam do końca napisy końcowe, bo lubię poczytać nazwiska, kto się natrudził. Dodatkowo kompozytor filmowy może rozwinąć skrzydła, bo daje najlepsze highlithsy muzyczne na koniec. Muzyka nie jest wtedy zagłuszana dialogami i efektami specjalnymi. To tak jak wyjść z koncertu przed bisami. Albo z Mszy Św. przed błogosławieństwem. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy w czasie filmów to normalne na kanałach nie-premium (wyjątek to chyba tylko Alekino+). Na czym niby mieliby zarabiać?

Chyba chciałeś napisać normalne w Polsce bo w krajach cywilizowanych np.Francja,Niemcy czy kraje Skandynawskie nie ma czegoś takiego.Nie zapominaj,że stacje basic cable otrzymują kasę od gniazdka i platform cyfrowych więc trzymaj się faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucinanie napisów końcowych uważam za zbrodnię. Co z tego, że już nie ma nich żadnej sceny? Ja często oglądam do końca napisy końcowe, bo lubię poczytać nazwiska, kto się natrudził.

A ja lubię posłuchać po prostu samej ścieżki dźwiękowej.

 

Niektóre filmy aż się proszą żeby te kilka minut poświęcić na napisy końcowe i wysłuchać tych cudnych piosenek na koniec.

 

Dlatego jak najbardziej podzielam Twoje zdanie odnośnie napisów końcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, ostatnio ogladalem "straznikow" ktore byly uciete, nie wiem czy same napisy jak niektorzy twierdza. Ale dzis w nocy to juz napewno, byl uciety film a nie same napisy, ten sam film"straznicy" skonczyl sie w polowie zdania, dzingiel i nowy film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CC też, jak piszą obrońcy PCh, ucina napisy. Jednak na CC chociaż słychać "wersja polska..." czy coś takiego. I jednak przez jakąś sekundę(albo pół) te napisy końcowe są. Więc wiadomo, że odcinek się skończył. A to co robi PCH, to woła o pomstę do nieba. Ni stąd, ni zowąd film się kończy. I nie wiadomo, czy obejrzało się cały. Zwłaszcza jeśli film ogląda się pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...