Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za dystrybucję w USA odpowiada właśnie Warner Bros., a poza USA Paramount Pictures.

I podobnie może być z "Interstelar", o czym pisałem w tym watku, tylko pytanie czy pierwsze w tym kanale, czy w kanale premium.

Wydaje się ze taka nowość, to raczej w kanale premium, ale bylbym mile zaskoczony gdyby było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za dystrybucję w USA odpowiada właśnie Warner Bros., a poza USA Paramount Pictures.

I podobnie może być z "Interstelar", o czym pisałem w tym watku, tylko pytanie czy pierwsze w tym kanale, czy w kanale premium.

Wydaje się ze taka nowość, to raczej w kanale premium, ale bylbym mile zaskoczony gdyby było inaczej.

A czy inne filmy były najpierw gdzieś indziej, niż w kanale premium?

 

Czasami te Wasze rozmyślania są nieźle przekombinowane, a nawet śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za dystrybucję w USA odpowiada właśnie Warner Bros., a poza USA Paramount Pictures.

I podobnie może być z "Interstelar", o czym pisałem w tym watku, tylko pytanie czy pierwsze w tym kanale, czy w kanale premium.

Wydaje się ze taka nowość, to raczej w kanale premium, ale bylbym mile zaskoczony gdyby było inaczej.

A czy inne filmy były najpierw gdzieś indziej, niż w kanale premium?

 

Czasami te Wasze rozmyślania są nieźle przekombinowane, a nawet śmieszne.

A mamy to taki konkretny z prawdziwego zdarzenia kanal danej Wytworni Filmowej? NIE. Bo na pewno Universal Ch, nie spelnia takiego charakteru kanalu, jakim może być/okazac się Paramount. O MGM, nie wspomnę, z prostego przykładu, bo to stacja nastawiona na pozycje starsze a nie nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 7mb/s bitrate, to nie taki mały. Może być ciekawie... :D

Włączyłem kanał na telewizorze 46" i jeszcze siedziałem chwilę przy nim, a jak patrzyłem na jakość, to była bardzo dobra :)

 

A mamy to taki konkretny z prawdziwego zdarzenia kanal danej Wytworni Filmowej? NIE. Bo na pewno Universal Ch, nie spelnia takiego charakteru kanalu, jakim może być/okazac się Paramount. O MGM, nie wspomnę, z prostego przykładu, bo to stacja nastawiona na pozycje starsze a nie nowości.

Universal Channel od samego początku był nastawiony na seriale. Warner Bros. Entertainment (Time Warner) ma także kanał Warner Channel. Nadaje w Ameryce Łacińskiej (operowany przez Turner Broadcasting System Latin America i dystrybuowany przez HBO Latin America Group) oraz Azji Południowo-Wschodniej (jako Warner TV, dystrybuowany przez Turner Broadcasting System Asia Pacific) i on również nie nadaje jakichś filmów z Warner Bros., a jedynie seriale. I tu właśnie plus dla Viacom, że z Paramount Channel zrobili całkiem ciekawy kanał filmowy. O premium i tak nie będzie nigdy mowy. Chyba, że doszłoby np. w Polsce czy Francji do jakichś dużych zmian w rynku praw filmowych i oni sami by przejęli do swoich filmów, ale wtedy kanał musiałby być dodatkowo płatny (przynajmniej w Polsce), a przez to mogliby mieć mniejszą widownię. Filmy z 2009 r. to i tak nieźle.

_________________________

 

Przy logotypie ekranowym pojawił się dopisek "HD", a właściwie "---- HD ----".

Może fajnie wygląda, ale... Jest on niepotrzebny! W oficjalnym logotypie kanału w ogóle go nie ma, zagranicą w ekranowym również. Oczywiście w Polsce musi być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był tak miły i wypisał np. jutro rano - wszystkie filmy jakie dziś wyemitował Paramount Channel - to byłbym bardzo wdzięczny.

 

Zresztą pewnie nie tylko mnie zżera ciekawość.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD nie jest standardem, może w realizacji. Główne kanały (np. TV4, TVP Info) i wiele tematycznych wciąż nie są w wysokiej rozdzielczości. Z nowych kanałów np. Discovery Life nie wystartował w HD. :P

Nie mówiłem tylko o Polsce, a ogólnie. Twoje przykłady? Hmm... Polsat coś nie za bardzo lubi HD, co widać po słabej ofercie kanałów HD w Cyfrowym Polsacie czy portfolio swoich kanałów. TVP? Podobno system emisyjny mają za stary, więc dlatego serwisy informacyjne na TVP 1 i TVP 2 nie są w HD, jak i cały kanał. Po przeprowadzce ze starego budynku może coś się zmieni.

 

Logo HD tylko na programach HD. Na upscalach nie. Prosta sprawa i kary od KRRiT. Ale to u nas jak zwykle za trudne.

HD to wysoka rozdzielczość, a nią jest 1920x1080 (lub 1280x720). Kanał jest w 1920x1080? Jest. Więc jest HD. A przepływność i oferta to coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był tak miły i wypisał np. jutro rano - wszystkie filmy jakie dziś wyemitował Paramount Channel - to byłbym bardzo wdzięczny.

 

Zresztą pewnie nie tylko mnie zżera ciekawość.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

 

Na tą chwilę były :

 

Marci X(2003)

W chmurach(2009) Up in the Air

Wojna pokus(2003) The Fighting Temptations

Jak wytresować smoka(2010) How to Train Your Dragon

Strażnicy(2009) Watchmen

Zaginiony w akcji (1984) "Missing in Action"

Zabawa w Acapulco(1963) Fun in Acapulco

Piękna złośnica(1960) Heller in Pink Tights

Rio Grande(1950)

 

Jak coś nowego się pojawi dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...