Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie różnie, ale ogólnie powinno być bardzo dobrze. Różnie dlatego, że stare filmy będą raczej upscalowane. Ale jakością kanał nie powinien odbiegać od pozostałych kanałów HD VIMN. Obstawiam, że to będzie coś podobnego do Comedy Central HD. ;)

Stare filmy są także remasterowane do HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie prędzej zobaczymy "Inter Stellar" w Paramount'cie czy w C+

 

Wspomniane przeze mnie już w innym wątku - Paramount dystrybuuje Interstellar tylko w Ameryce Północnej, a w pozostałych krajach film ten rozpowszechniany jest przez Warner Bros. Więc polscy widzowie na 99,5% tego filmu nie obejrzą na Paramount Channel. U nas pojawi się on w HBO najprawdopodobniej w okolicach tegorocznej Gwiazdki.

Nadawca zapewnia, ze również filmy z innych znanych wytworni filmowych będzie nadawal, wiec kto wie, jak to będzie w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są robione remasterki. Nawet całkiem nowych filmów. Problem w tym, że wytwórnia nie musi dawać ich koniecznie do tego kanału. Różne są ku temu powody. Przykład masz na kanałach Universalu - okrojone wersje niektórych odcinków seriali, mimo posiadania praw do pełnych wersji. Z filmami może być podobnie na Paramount (to nie kanał premium). Remasterki mogą być przeznaczone głównie na rynek płyt. Dlatego ja nie jestem przekonany, że wszystkie stare filmy zobaczymy w nowej odsłonie, mimo istniejącej takowej wersji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu jest potwierdzenie, że seriali raczej nie będzie ;)

Na antenie Paramount Channel HD będzie można zobaczyć wyłącznie długometrażowe hollywoodzkie hity filmowe, a wśród nich zarówno kultowe megaprodukcje, jak i najnowsze filmy z Fabryki Snów. Oferta programowa kanału obejmie szerokie spektrum gatunków filmowych od horroru, przez dramat, kino akcji, aż po kino familijne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi na to że uprawnienia maja tylko osoby z opłaconym abonamentem.No chyba że ja mam inną wersję tego kanału.Bo zaprogramowałem tr.CP póżnej próbowałem ten którego dekoder wyszukał ale nie chciał zapisać.Ale na liście znalazłem kanał z tym programem na pozycji 1596.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...