Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, w Rosji też nadaje, wystarczyło sprawdzić strony internetowe Paramount Channel :arrow:http://paramountchannel.ru. Oprócz wcześniej wspomnianych Francji i Węgier, Paramount Channel nadaje również w Hiszpanii, Rumunii, Ameryce Łacińskiej (Latin America), czy w Brazylii :wink:

Prawie jak jakiś PR :lol2:

 

_____

 

Na filmy premium nie ma co liczyć. Tego bądźmy pewni.

 

Filmy, które są możliwe do obejrzenia we Francji:

- Stalag 17 (1953)

- Hollywood or Bust (1956)

- Father Goose (1964)

- When Worlds Collide (1951)

- Strategic Air Command (1955)

- Black Sheep (1996)

- Deep Impact (1998)

- The Odd Couple II (1998)

- Wredne dziewczyny 2 (2011)

- Red Eye (2005)

- The Ring 2 (2005)

- Inwazja na USA (1985)

- Wielki Gatsby (1974)

 

Patrząc na obrazki, to część filmów z lat '50 są także w kolorze. Jak polska wersja będzie podobna, to szykuje się nam jeden z lepszych kanałów filmowych na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co według Ciebie oznacza filmy premium? Nie ma takiego pojęcia.

Przecież napisałem, że tam nie będzie takich, więc o co Ci chodzi?

 

Pewnie miał w pamięci nazwę pewnego pakietu nc+ "Premium Film" i stąd powstało takie pojęcie :D

Jak nie wiesz co miałem na myśli, to się nie odzywaj.

Pojęcie premium istnieje już od bardzo dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Paramount Channel HD nie będzie kanałem PREMIUM statystycznie zapewne nowsze filmy niż TCM :) jednak dalej to będzie kanał rocznikowo filmowy podobny bardziej do TCM i MGM HD niż do innych stacji typu HBO, FOX czy CINEMAX :)

HBO i Cinemax bym tutaj nie przyrownywal, natomiast Fox, AXN i Universal Channel jak najbardziej. Powod, w tych pierwszych nie przerywa się ramówki reklamami, a w tych drugich już tak, i co najgorze teraz tak sobie pomyslalem pisząc tego posta, żeby ten Paramount Ch. nie był podobny charakterem/profilem do tego co w Universal Ch. tzn. więcej seriali a filmow jak na lekarstwo. :/

Ps. Dla mnie pojecie Premium to nie same nowości tylko, nawet kanal z produkcjami już obeznanymi, ale rzadko gdzie jeszcze do obejrzenia no i brak reklam, to w kanale typu Filmowego jest Premium, co do sportu to ciężko mi okreslic, ale raczej tam to już musza być swiezosci żeby to wygladalo i odbieralo się jako tzw. Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w ogóle nie porównywał Paramount Channel do FOX, AXN czy Universal Channel, bo to mija się z celem. Zwłaszcza, że na pierwszym nie ma w ogóle filmów.

 

To jest ambitny kanał i jest dosłownie kanałem filmowym. Nie wiem jak jest poza Francją, ale w niej poza filmami jest jedynie magazyn filmowy. To tyle.

 

Oby i w Polsce trzymał taki poziom. Zwłaszcza, że od razu chce wystartować w HD, co jest dużym plusem, bo od jakiegoś czasu nowe kanały w Europie Zachodniej startują już tylko w HD, albo w HD i SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Paramount Channel HD nie będzie kanałem PREMIUM statystycznie zapewne nowsze filmy niż TCM :) jednak dalej to będzie kanał rocznikowo filmowy podobny bardziej do TCM i MGM HD niż do innych stacji typu HBO, FOX czy CINEMAX :)

HBO i Cinemax bym tutaj nie przyrownywal, natomiast Fox, AXN i Universal Channel jak najbardziej. Powod, w tych pierwszych nie przerywa się ramówki reklamami, a w tych drugich już tak, i co najgorze teraz tak sobie pomyslalem pisząc tego posta, żeby ten Paramount Ch. nie był podobny charakterem/profilem do tego co w Universal Ch. tzn. więcej seriali a filmow jak na lekarstwo. :/

Ps. Dla mnie pojecie Premium to nie same nowości tylko, nawet kanal z produkcjami już obeznanymi, ale rzadko gdzie jeszcze do obejrzenia no i brak reklam, to w kanale typu Filmowego jest Premium, co do sportu to ciężko mi okreslic, ale raczej tam to już musza być swiezosci żeby to wygladalo i odbieralo się jako tzw. Premium.

 

Nie porównuj Universal Channel do Paramount Channel HD po pierwsze nie znamy ramówki jaka będzie w przyszłości.. sprawdzałem ramówki dla innych państw i naprawdę tam seriali nie ma? albo coś przeoczyłem są jakieś tylko magazyny i to wsio. :P

 

co do reklam pewnie będą jak wszędzie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież FOX to kanał stricte serialowy. Zresztą tak samo jak AXN, jednak tam w weekendy wieczorami jakiś film się pojawia. Jak można porównywać Paramount Channel do nich skoro ten 1-wszy ma być kanałem filmowym? :roll: Porównywać go będzie można raczej do MGM albo TCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...