Skocz do zawartości

Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam telewizor 46" i stałem blisko niego, to jakość była dla mnie ponad dobra.

Spokojnie Emil.1603, wiemy że to początek, potem już tak różowo nie będzie. Będziesz pewnie znów pisać, że przecież HD to rozdzielczość, a nie bitrate. Więc "życzę" Ci rozdzielczości 1920x1080 przy 1000 Kbps i będziesz pan zadowolony...

No i dlugo nie trzeba bylo czekac. Dzis juz jakosc gorsza niz w 1-szy i 2-gi dzien nadawania. Patrzac w ekran cos mi nie pasowalo, wlaczam parametry BiteRate a tam prawie o polowe nizej :brawo: ITI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
TVN Fabuła zaczęła emisję 16 kwietnia br. W okresie do 26 maja br. w każdej minucie stacja miała średnio 6,700 widzów, co zapewniło jej 0,11% udziału w rynku w grupie 4+ i 0,09% w grupie 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla wirtualnemedia_pl.

 

Patrząc na zestawienie oglądalności kanałów filmowych, których jest w Polsce grubo ponad 30, TVN Fabuła znalazła się tuż za stacją FOX. W analizowanym okresie miała ona 7,500 widzów i 0,12% udziału. Natomiast nieco słabsze wyniki od nowej telewizji zanotowały kanały Comedy Central Family (6,200 widzów, 0,10% udziału) oraz Polsat Romans (6,000 widzów; też 0,10% udziału).

 

TVN Fabuła nadaje polskie i zagraniczne seriale oraz filmy fabularne. Dotąd najwięcej widzów na antenie tej stacji zgromadził nadany 1 maja br. odcinek amerykańskiego serialu "Agenci NCIS: Los Angeles", który obejrzało 76,000 widzów przy udziale wynoszącym 0,62%. Na drugiej pozycji znalazł się film "O jeden most za daleko" (58,000 widzów), a trzeci był serial "Terminator: Kroniki Sary Connor" (55,000 oglądających).

źródło: wirtualnemedia_pl

Jak na 40 badanych dni nadawania, to TVN FABUŁA poradziła sobie chyba całkiem dobrze. Może nawet bardzo dobrze. Zwłaszcza, że zasięg kanału w porównaniu do FOX, Comedy Central Family i POLSAT Romans nie jest tak duży, a promocja odbywała się tylko w kanałach Grupy TVN. Powielę zdanie Wojciecha Kowalczyka (szef sprzedaży i marketingu, Modern Times Group), że dużo także zależy od jesieni, chociaż mimo wręcz nawet ogromnej konkurencji, to nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Fabuła, to taka kalka TVN 7! Kanał bez pomyślunku i z naśladownictwem tudzież ATM Rozrywki i Polsat 2 u konkurencji.

W porywach i z zaplanowaną przemiennością repertuarową via TVN 7 i samego TVN. Szkoda, że z tych szumnych zapowiedzi tylko tyle zostało.

Nawet sam nc+ w swojej liście umieścił ten kanał dość daleko. Jakby sam nie bardzo wierzył jego w sukces. Sukces "bliźniaka" TVN 7. Podobnie, jak jest z kanałem TTV i z podobieństwem flagowego kanału TVN. Dużo tego wszystkiego. Nieprawdaż. Tylko, czy aby na pewno o to widzom chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Fabuła, to taka kalka TVN 7! Kanał bez pomyślunku i z naśladownictwem tudzież ATM Rozrywki i Polsat 2 u konkurencji.

W porywach i z zaplanowaną przemiennością repertuarową via TVN 7 i samego TVN. Szkoda, że z tych szumnych zapowiedzi tylko tyle zostało.

Nawet sam nc+ w swojej liście umieścił ten kanał dość daleko. Jakby sam nie bardzo wierzył jego w sukces. Sukces "bliźniaka" TVN 7. Podobnie, jak jest z kanałem TTV i z podobieństwem flagowego kanału TVN. Dużo tego wszystkiego. Nieprawdaż. Tylko, czy aby na pewno o to widzom chodziło?

 

 

 

Ale o tym, że TVN Fabuła HD będzie kanałem kalką TVN 7 było wiadomo od samego początku. Nie rozumiem teraz tego zdziwienia. Poza tym nic dziwnego, że nadawcy uruchamiają tego typu kanały, skoro takie stacje powtórkowe jak Polsat Film czy TVP Seriale odniosły na naszym rynku sukces i cieszą się sporą popularnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...