Skocz do zawartości

Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż wraz ze startem N w 2006 roku powinni zrobić TVN Sport HD, a nie nsport HD wg mnie :)

 

co do TVN Fabuła... hm fabuła kojarzy mi się z serialami, filmami może powtórzą W11 od początku :P

 

ale wydaję mi się, że te nazwy jeszcze się zmienią chyba to tylko projekty robocze; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę podobnie co @bogdan425. TVN Sportive to nic innego jak odpowiedź(jak na razie tylko na papierku) na mający się pojawić po nowym roku w CP kanał Wellbeing Network. TVN widocznie widzi potencjał w kanale typu fitness i chce stworzyć własny jako konkurencję. Stacja jednak jeśli już to powstanie nieprędko. Będą badać rynek po starcie Wellbeing Network.

Co do TVN Fabuła to będzie to(a ten kanał z pewnością powstanie w przeciwieństwie do wątpliwości względem TVN Sportive) nic innego jak odpowiednik TVP Seriale lub też Polsat Romans. Stacja nadająca seriale emitowane wcześniej na głównej antenie TVN. Tak fabularne jak i fabularyzowane. Aż tyle i tylko tyle.

@draco_san wymień mi proszę co najmniej trzy stacje polsatu stworzone tylko dla reklam. Z tego co wiem to każda z istniejących(no może poza Muzo.TV i Polsat News 2) ma sporą widownię i śmiem twierdzić że nie wzięła się ona z chęci oglądania reklam, a z możliwości oglądnięcia interesujących daną osobę materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wystąpienie o koncesję satelitarną, to nic innego, jak taki środek zapobiegawczy przed konkurencją. Który notabene do czasu startu nic nie kosztuje. A, czy to ma coś wspólnego z MUX-8? Wątpię.

 

Też tak uważam TVN mało co uruchamia nowe kanały, CP robi to często w ciągu 2ch lat powstały przecież: Disco Polo Music, muzo.tv, Polsat Romans, Polsat Volleyball (na czas MŚ) ..a TVN jakby spało/śpi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN nie miał swojej platformy więc nie było sensu uruchamiać kanału który dotrze do 1 mln. widzów. CP ma 3,5 mln. abonentów więc można uruchomić nowe kanały i później, z czasem wepchnąć je do kablówek czy innych platform w pakiecie kanałów.

Jest oczywistą oczywistością że te dwa kanały zostały zapowiedzianie na poczet NTC. Tylko czekać jak CP coś ogłosi. TVN i CP nie ukrywają że w nowym MUX-ie powinny znaleźć się wersje HD kanałów które już są obecne w DVB-T. Czyli TVN, TVN7, Polsat, TV4 lądują z wersjami HD w MUX 8 a na ich miejsce wskakują nowe od TVN i CP. I pewnie tak to się skończy. No może TVP jeszcze coś ugra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...