Skocz do zawartości

Lifetime


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie polecam sprawdzić trzy seriale Gotham (FOX), Breaking Bad (Sony), Amost Human (FOX) a gdzie lecą seriale w Polsce kolejno Universal, FOX i AXN. Czyli calkiem na odwrót. Kolejny serial Bez przebaczenia (Ameryka FX, Polska - AXN, AXN Black)

 

Zresztą Breaking Bad tez AMC

 

Zresztą AMC ma wejść przecież do Polski za MGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę podam, bo może niektórzy mogą nie wiedzieć, A+E Networks jest także nadawcą dwóch innych kanałów marki Lifetime - LMN (pod tą nazwą od 2007 roku, z przerwą do 2011 roku; skrót od Lifetime Movie Network) oraz spin-off channel - Lifetime Real Women. Pierwszy, jak sama nazwa wskazuje, jest kanałem filmowym. Drugi, jest ścisłe dla kobiet, bo ma głównym Lifetime znaleźć można programy głównie dla kobiet, ale i lifestyle'owe nie tylko dla nich. Niestety zasięg jest mały - z większych operatorów tylko AT&T U-verse. Z LMN jest nieco lepiej.

Myślę, że LMN również byłby dobry na naszym rynku, ale kanał nadaje od połowy 1998 roku i nie wyszedł poza USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Już wiadomo H2 w HD w opcji History HD za 2,99 (chore to), a Lifetime będzie tylko w SD w opcji Extra+, sprawdzałem na ulotce, więcej nowości nie ma? Ciekawe w jakich pakietach w CP

 

SD? :( obiecywali Lifetime HD... pewnie chodzi o pojemność :P za mało miejsca na satelicie. eh :/

 

@truszek a coś jeszcze jest na ulotce z nowości oprócz H2 HD i Lifetime SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich ciekawostek, emisja pierwszego filmu "Zabójcza podróż poślubna" została wpisana na 11 grudnia (Czwartek).

Najbliższa emisja to czwartek 3 grudnia (Liz & Dick), tylko, że 3 to jest środa :)

 

Kiedy akurat ja sprawdzałem, to tej emisji nie było. Przy tym filmie było puste pole.

Także wychodzi że start już całkiem blisko. Tylko teraz pytanie,

czy kanał zostanie odrazu dodany do platform satelitarnych, czy też

będzie podobnie testował jak H2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...