Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Próbujesz być dowcipny,ale kiepsko Ci to wychodzi. Na pewno jakbyś tak odpowiedział na zajęciach z ekonomii to byś zaliczenia nie dostał. Zresztą nie każdy musi znać kwotę , bo nie każdy żyje tymi sprawami, więc ważna jest waluta. Nie można pisać o kwotach nie podając o jaką walutę chodzi. To zwykły elementarz, zamiast przeprosić silisz się na próbę obrażania mnie. Zresztą nie odnosisz się do meritum wypowiedzi. Tą nie była uwaga o braku waluty przy 70 mln

Nie rozumiem czemu służy ta "dyskusja". Niezależnie od kwoty, jest to prywatna firma i może wydawać pieniądze jak jej się podoba. Zdecydowanie bardziej podoba mi się taka polityka pozyskiwania praw niż zaciskanie pasa przez "fachowca" Kmitę i skąpego właściciela CP. Dzięki temu na Canal+ mamy prawdziwy sport, a nie jego podróbki.

A temu ona służy,że Ty musisz płacić coraz to więcej by mieć dostęp do tych samych treści. Abonenci Cyfry + przedstawiali tu wyliczenia, z których wynikało,że ceny stopniowo wzrastają. To skutek także coraz droższych praw sportowych( moim zdaniem przepłacania za nie). Dlatego ta dyskusja, bo to nie jest wyłącznie sprawa tej jak to się wyraziłeś firmy prywatnej, tylko to ma przełożenie na portfel abonenta. Teraz słyszy o tworzeniu kanału Liga+ i dwóch nowych kanałów sportowych.. Czemu to służy?? Podejrzewam,że kanał Liga + może być kanałem dodatkowo płatnym z meczami Ekstraklasy,a dwa nowe kanały sportowe, które najprawdopodobniej zabiorą kontent z Kanałów Family będą też w abonamencie wyższym.

Widać nie wiele wiesz na temat cen jakie obowiązują w NC+ w C+ by mieć dostęp do Canal+Sport musiałem płacić 56 zł za Canal+Start HD teraz płacę 59 zł ale za Univers+6C+HBO.Smiechem jest nawet porównywać te dwie ofert wspomnę tylko że zyskałem za 3 zł LM w piłce nożnej i LE,Serie A,LM w Ręczną,Bundesligę,Ligę belgijską i jeszcze można by wymieniać kilka ciekawych pozycji sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, teraz musieli zrobić troszkę promocji, dali abonentom Cyfry + za darmo paczkę Canal+ by Ci nie odeszli. Mimo wszystko jakoś abonentów ubywa,a nie przybywa, ciekawe,że tylu rodaków nie chce tak świetnej oferty?? Zresztą NC+ nie kupowała LM tylko jeszcze e-nka warto o tym pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić ale ja zrezygnowałem z C+ i podpisałem umowę jako nowy abonent.Za darmo mam nie tylko C+ ale i HBO.Większość rodaków to chciała by wszystko za darmo a i tak by narzekali ewentualnie płacić ze 20 zł a wymagać nie wiadomo co.A oferta sportowa Canal+Sport jest na prawdę bardzo dobra jedyne czego mi trochę brakuje to sportów walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić ale ja zrezygnowałem z C+ i podpisałem umowę jako nowy abonent.Za darmo mam nie tylko C+ ale i HBO.Większość rodaków to chciała by wszystko za darmo a i tak by narzekali ewentualnie płacić ze 20 zł a wymagać nie wiadomo co.A oferta sportowa Canal+Sport jest na prawdę bardzo dobra jedyne czego mi trochę brakuje to sportów walki.

Kto powiedział,że mnie to zmartwi?? Mnie to ani ziebi ani grzeje. Jeśli sobie wywalczyłeś taką ofertę to gratuluję, patrzę na internecie i takiej oferty dla nowych abonentów nie ma. W cenie którą podajesz nie ma w ogóle kanałów grupy Canal+. Widać gotowi są na wiele ustępstw by zdobyć/utrzymać abonenta . Wybacz,ale osoba nie prowadząca negocjacji z NC+ znam jedynie oficjalną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporty walki to jedyny sport, który kompletnie mnie nie interesuje, ale idąc takim tokiem myślenia, może niech TVP zrezygnuje z pokazywania MŚ w Brazyli, bo mecze o 2:00? To będzie czerwiec, czyli dzieci do szkoły, ludzie do pracy, sesja na studiach... Kto to będzie oglądał? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wytłumacz @Artek1008 dlaczego UFC nie ma w żadnej polskiej stacji.Skoro godziny nie mają tu żadnego znaczenia i cena niby też nie jest duża.Chyba mi nie napiszesz że nie mają stacje miejsca w ramówce o tej godzinie.Podobna sytuacja z NHL dlaczego nikt w Polsce tego nie pokazuje?A tak swoją droga ciekawe jaka będzie oglądalność MS w Brazylii chyba trochę mniejszą niż te rozgrywane w naszej strefie czasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. UFC jest mega ciekawsze od KSW, a już bardziej od nudnego boksu, dużo jest fantastycznych walk. Nie wiem jak komuś może ten sport się nie podobać.

Nie wszystkie gale są rozgrywane w nocy. Są też galę w europie czy w azji np. W azji są rozgrywane w południe polskiego czasu, a europejskie zaczynają się miedzy 18-20 godz. Wyjątki gale w Brazylii czy Ameryce Północnej są rozgrywane w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...