Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 lecie i niedzielny program L+Extra był naprawdę okazały i oglądalo się bardzo przyjemnie. Super było powspominać dawne czasy i kupa śmiechu było jak zwykle, a do tego super mecze! Oglądałem z przerwą między 17 a 20, ale i tak mogę powiedzieć, że chciałoby się częściej takie długie programy z analizą po meczach z ocenami, komentarzami gdy prowadzącymi studio są Twaro i Smoku. Wtedy ma to sens ;)

 

Ze wspomnień sprzed lat najbardziej mi się spodobała piosenka o Grzegorzu Piechnie ! :)

W tamtych czasach nie miałem internetu i satelity żadnej, a polską ekstraklasę słuchało się w radio Studio S-13! To było coś więc taki odkopany rarytas zrobił na mnie duże wrażenie i spory uśmiech na twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport na NC+, myślę, że to odpowiedni temat. Ewentualnie admin przeniesie.

Na C+Family i C+Family2 aktualnie możesz zobaczyć angielską Premier League, hiszpańską Primiera Division, mecze polskich drużyn w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych (czasem inne mecze), polską Ekstraklase, SerieA i okazjonalnie NBA, Ligue1 czy żużlowego GP. Dodatkowo bardzo często golf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niestety n ie udało się wygrać Polakom swojego półfinału Drużynowego Pucharu Świata na żużlu.Niestety było to mało realne zająć pierwsze miejsce gdy jeżdzi tylko trzech zawodników. Pozostaje walka w barażach niestety bez naszego najlepszego zawodnika który po bardzo grożnym wypadku doznał poważnej kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Muszę Wam powiedzieć, że strasznie biednie wyglądała wczoraj "inauguracja" ligi na Canal+Sport.

 

Cezary na początku się pochwalił, że tylko u nich cała Ekstraklasa przez kolejne sezony, a za chwilę w ramach "potwierdzenia" pokazali skrót z pierwszego meczu i ani słowem się nie zająknęli gdzie był transmitowany i dlaczego nie było go na ich antenie. Wyglądało to bardzo słabo. Cała u nas, ale inauguracji u nas nie było.

 

Jak się doda do tego stratę Ligue 1 i Serie A to zarysowuje się strasznie biedny obraz polskiej wersji Canal+Sport.

 

I koło się zamknie. Ludzie nie chcieli dużo płacić więc stracili prawa, a teraz ludzie tym bardziej nie będą chcieli płacić i nie pomogą żadne zagrywki z dodawaniem (bezsensownym) "nowych" kanałów (pewnie Canal+Sport +1 już jest w drodze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...