Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak? A przecież ludzie tu pisali, że Formula E w PSN. Ciekawe

 

Formuła E i EuroFormuła, która leciała na Polsat sport news to zupełnie dwie rózne serie ;)

Pierwsza to nowy twór od tego roku, a druga to seria gdzie występuje m.in Artur Janosz, który tak świetnie sobie radził w tym sezonie i zdobył wicemistrzostwo i dlatego Polsat pokazywał te wyścigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sezonu 16/17 Premier League będzie miała 10 piątkowych meczów wieczorem w sezonie, mimo że to pieśń przyszłości to c+ będzie musiało więcej kasy wyciągnąć.

 

Czyli niektóre kolejki będą 4-dniowe? Czy rezygnują z poniedziałku i przenoszą się na piątek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore - dzięki

 

@lukas_k - zgadza się

 

Mam całkowicie obojętny stosunek do żużla. Pochodzę z województwa, które chyba nie ma żadnych tradycji żużlowych, a jak ma to jakieś mikroskopijne z którymi jeszcze się nie zetknąłem. Moja rodzina, znajomi o żużlu też nie są w stanie zbyt wiele powiedzieć. Nie znam kompletnie zasad jakie obowiązują w tym sporcie. Nie interesuje mnie on. Zawsze gdy na koniec wiadomości sportowych pojawia się jakiś materiał o żużlu przełączam na inny kanał lub oglądam, ale beznamiętnie jak każdy inny program którego tematyki nie rozumiem. Naturalnie jestem w stanie powiedzieć z pamięci nazwiska 15-20 zawodników, także zagranicznych ale całości nie ogarniam i chyba ogarnąć nie chce. Nie jestem oczywiście jakimś przeciwnikiem żużla, niech on sobie funkcjonuje, niech nasi wygrywają i osiągają sukcesy. Szanuję pasjonatów i kibiców tego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim województwie w ogóle o żużlu nie słyszano, a lubię go oglądać. Zawodników znam jedynie z jazdy i to wszystko.

Nigdy nie byłem na zawodach żużlu, nigdy nie czytałem informacji o żużlu. Po prostu wolę oglądać żużel niż ekstraklasę bo dla mnie jest ciekawszy. A naprawdę w moim województwie o żużlu to nikt nie słyszał, nawet nie wiedza z czym to się je.

 

Żużel to większe emocje niż ekstraklasa. Canal+ ładnie żużel wyprodukował, ale to zasługa multiproduction. Pamiętam Ekstraklase kiedyś i dziś. Kiedyś gdy sygnał robił multiproduction ekstraklasa dla mnie wyglądała zdecydowanie lepiej niż teraz. Teraz cofnęliśmy się o jakieś 15 lat w pokazywaniu ekstraklasy.

Nie rozumiem jednego, dlaczego Canal+ zlecił nowej firmie produkcję sygnału ekstraklasy? Skoro multiproduction robiła go wybornie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nic nie zlecił, po prostu gdy w wyniku przetargu mecze mogło pokazywać kilku dostawców Ekstraklasa postanowiła, że nie zleci produkcji sygnału Canal+ (które to zlecało tę produkcję Multiproduction) tylko zewnętrznej firmie, która będzie ten sygnał przekazywać nadawcom. Tyle, że z tego co ktoś tu pisał w Live Parku pracują ci sami ludzie, którzy pracowali przy Ekstraklasie w Multiproduction.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kto mi powie jak to możliwe, że niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz Malaga- Villareal nie jest pokazywany, a mecz przeciętnej by nie powiedzieć słabej Almerii z Sevilla i to w samo południe jest pokazywany ?

Zero logiki ! W ogóle oni Villareal pokazują chyba tylko jak gra z Realem, Barcą i Atletico... A przecież ich mecze ogląda się znakomicie ze względu na to jak grają. Sevilli już mam dosyć powoli, ok wiem, że gra tam Krychowiak, no ale ile można ?! W dodatku z Almerią na wyjeździe ? No szanujmy się trochę już.

Malaga - Villareal jest bardzo ciekawie zapowiadającym się meczem i basta. Ale znowu C+ wybrał kijowo jakoś ;/

 

Zresztą tak na marginesie to TVP SPort też nie pokaże meczu Sociedad - Villareal w Copa Del Rey w środę gdzie losy awansu się będą ważyły... wolą pokaząc w tym czasie mecz Bilbao - Celta gdzie po 1 meczu prawie wszystko wiadomo bo z 4:2 na wyjeździe w Vigo nie wierzę, że Celta da radę... w dodatku tak grająca Celta słabo i nie wygrywająca od ponad miesiąca.

Ehh coś nie lubą Villarealu w polskich stacjach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...