Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=0eCycS4wjaA

 

Stacja premium w polskim wydaniu^^ :lol2: Odcinek 13262

 

Nie chcę żeby mój post zabrzmiał jak jakiś seksistowski, ale wolałbym na miejscu tej panienki zobaczyć kogokolwiek, nawet garbatego brzydala płci męskiej, który raz, że ma jakiś warsztat, a dwa - szacunek do telewidza oraz do pracy jaką wykonuje.

 

Praca nad sobą - to niestety dla tej Pani - też jej nieodłączny element. Z całym szacunkiem, ale jeśli wykucie na pamięć dwóch-trzech pytań i kilkuminutowa umiejętność koncentracji jest takie trudne to chyba ktoś tutaj minął się z powołaniem.

 

Może w "Dlaczego ja" albo w "Trudne sprawy" mają jeszcze wolne etaty, bo C+ to chyba za wysokie progi. Tam wprawdzie płaca jest mniejsza ale i presja również.

 

Śmieszy mnie to wszystko. Próbujemy naśladować kraje Europy Zachodniej, ale tam takie numery by nie przeszły. Może przeszłyby na antenie TeleLombardia, ale nie w stacji premium. Nie w SKY. Tam też zatrudniane są Panie z ładnymi buziami. Różnica jest tylko taka, że ładna buzia traktowana jest tam jako atut dodatkowy. Nie jako atut główny. Często odnoszę się do włoskiej telewizji i nie inaczej będzie tym razem. W Italia 1 jest taka kobita, która w programie na żywo potrafi z pamięci bez żadnego zająknięcia walnąć 10 minutowy felieton o bieżących wydarzeniach w Formule 1, a tutaj wychodzi jakaś roztrzepana pozerka i ma problemy z wysłowieniem się, ma problemy z koncentracją, ma problem z opanowaniem własnych emocji bo... coś ją rozprasza, coś ją rozśmieszyło (czyżby własna ignorancja?). No litości... za takie akcje powinna być przynajmniej degradacja i w jej miejsce powinien wskoczyć ktoś komu na tej robocie zależy, a ta niech zaczyna od zera.

 

Jakby to powiedział mój ulubieniec: - Canal+ Szejm on JU! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozmawialiśmy o niej w "Sport na NC+"..Tragedia, wywalono o wiele lepszą Anite Mazur (i ładniejszą), ograniczyli naprawdę bardzo dobrego Roberta Sitnickiego, który ma doświadczenie jak żaden w tej stacji, wywalili często fajnego Mirka Szymkowiaka, a sobie wzięli nową, słabą i nie jakąś wielce ładną Sonie Śledź. :P

 

Zobaczymy czy zostanie zdegradowana, ja z chęcią zajmę jej miejsce i zacznę od zera (do bohatera!!) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie dziewczyna podoba. Nie wszyscy muszą być nudni jak ściana. Można przynajmniej sie uśmiechnąć, piłka nożna to jest tylko sport, rozrywka. To nie musi być w 100% poważne. To nie jest polityka, zdrowie, nawet kultura. Takich sztampowych nudnych do bólu wywiadów są steki, tysiące i jeżeli ktoś (nawet przypadkowo) jest nietuzinkowy, to dlaczego od razu wylewać pomyje?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzacie. To jej 1-wsza wpadka odkąd zaczęła pracę jako reporterka. Każdemu przytrafiają się pomyłki. Gdybyście to wy byli prezesami firm i zwalniali osoby po jednym błędzie to nie wróżyłbym Wam sukcesów. A pewnie gdyby podobną rzecz zrobili Twaro to byście pieli z zachwytu jaki on "śmieszny i wyluzowany". To tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna to Sonia :) Urocza, potrafi się śmiać, przeżywać mecz.. No nie ma co kamieniować, jedna pomyłka kompletnie ją wytrąciła z równowagi, zdarza się, przynajmniej można się pośmiać,a i ona będzie miała co wspominać wnukom. To jest TV na żywo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując to co ostatnio się dzieje, zaskoczeni nie powinniśmy być. ;) Niestety C+ schodzi na psy, to już nie jest to co kiedyś. Niektórzy powiedzą, że to tylko 40 sekund, że niepotrzebne czepianie się. Sory, ale wcześniej takich sytuacji nie było. Za Okieńczyca była perfekcja, za Smokowskiego już zaczęło się psuć, a za Jarockiego jest postępujące, totalne dziadostwo. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była paczka C+ za 119 zł żle teraz tą paczkę można dostać za znacznie taniej niż 100 zł jeszcze gorzej bo reklamy.Coś kosztem czegoś każdy chce utrzymania wszystkich praw a płacić jak najmniej.Czy dwie reklamy bo tyle było przed meczem Liv-Real to tak dużo?Może zaapelować do NC+ by powrócili do cen z okresu fuzji ale bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...