Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Durdzie mówiącego o Szkotach, chodziło o piłkarzy szkockich występujących w klubie, ale rzeczywiście brzmiało to jakby Everton był ze Szkocji. Co do Bandycha to i tak po przejściu do NC+ mówi z większą werwą, jakby z lekką chrypką, bo przez całe lata w nSport mówił takim głosikiem jakby opowiadał bajki dla dzieci. Z kolei Durda jest dla mnie taki jakiś niechlujny w komentarzu, chaotyczny. Na każdy stadion w Niemczech z nazwą Arena on wymawia zawsze jako "arina", już kiedyś pisałem, że przez lata na Reusa mówił Raus (Rałs). Z tych skrótów LE nie dowiedziałem się wcale skąd jest drużyna Astra. Pewnie sami komentatorzy nie sprawdzili, bo Bandych nic na ten temat nie wspomniał, ani miasta, ani o państwie. Dopiero potem okazało się, jak podejrzewałem, że z Rumunii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Jasiny z Bandychą trochę przesadzone, bo Bandych ma wg mnie lepszą barwę głosu. Nadaje się właśnie do skrótów, magazynów czy materiałów. W przypadku komentowania meczów, to dzisiaj nie było tak źle. Zgodzę się z @widz666, że kiedyś jak miałem okazję go usłyszeć to brzmiał właśnie trochę w ten sposób w jaki to ująłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Gleń jest najlepszym komentatorem w nc+ zaraz po Twarowskim. Niestety z Lipińskim faktycznie wygląda blado, bo on zarzuca miliony statystyk i niepotrzebnych wątków, po prostu zanudza i usypia.

 

Gleń świetnie prowadzi mecz, ma emocje, nie gada jak najęty i w odpowiednim czasie umie podkręcić tępo. Jak na wiosne komentował LM z Mielcarskim naprawde słuchało się go z miłą chęcią. Zresztą on chyba był najlepszym komentatorem z czasów N, komentował też ostatni finał za czasów nSportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Gleń jest najlepszym komentatorem w nc+ zaraz po Twarowskim. Niestety z Lipińskim faktycznie wygląda blado, bo on zarzuca miliony statystyk i niepotrzebnych wątków, po prostu zanudza i usypia.

 

Gleń świetnie prowadzi mecz, ma emocje, nie gada jak najęty i w odpowiednim czasie umie podkręcić tępo. Jak na wiosne komentował LM z Mielcarskim naprawde słuchało się go z miłą chęcią. Zresztą on chyba był najlepszym komentatorem z czasów N, komentował też ostatni finał za czasów nSportu.

 

 

Z tym gadaniem się zgadzam. To u niego wielki plus, że nie gada i gada jak Nahorny, który jak Twri czy Pelka sa cicho, to on i tak gada i gada. Ciszy nie lubi :D

Marchlinski z nki jest też bardzo fajny, no i Surma. Ryczel bardzo dobry głos, ale czasami był sztuczny. Ale dziwne, że zostawili takiego Milko, aSergio wzięli na pół etatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle razy byli w paryzu na meczach ligi mistrzów . tak masz fuksa ze komentowali z stadionu a nie z studia? cały czas jak jeżdżą na paryza to maja problemy z połączeniem.

 

Rafal Debiński mógł gadać z trenerem paryza cały dzień a Leszek Orlowski trochę był stremowany przy rozmowie z Neymarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...