Skocz do zawartości

Robert K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tematy o play tv pozamykali, więc piszę tutaj :wink:

 

Oto playlista PLAY TV od ok. 20:10 do ok. 21:30. Co o niej myślicie?

 

PRINCE - Let's go crazy

MAANAM - To mi się śni

PATI YANG - All that is thirst

MARIA PESZEK - Nie mam czasu na sex

LILY ALEN - Smile

SUNRISE AVENUE - Fairytale gone bad

NORAH JONES - Thinking about you

NOVIKA - Depend on you

CHRIS ISAAK - Wicked game

MADONNA - La isla bonita

SHAKIRA - La tortura

JENNIFER LOPEZ - Let's get loud

PARIS HILTON - Nothing in this world

BRITNEY SPEARS - Megamix

IMPACTO - Fuacata

GROOVE ARMADA - Get down

PLASTIC - OO LA LA

DA LUXE - Groove me

THE JET SET - Time to party

DESTINY's CHILD - Girl

CIARA - Like a boy

BEYONCE feat SHAKIRA - Beatiful liar

CHRISTINA AGUILERA - Candyman

MADONNA - Vogue

PAULINA RUBIO - Sexual lover

 

598e871a0a377ebdm.jpg

adb0da2886950953m.jpg

7cb6811396495aa4m.jpg

d5189677a230c07em.jpg

c802c81bcba60749m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej playlisty...

nie wiem dlaczego ale na co nie spojrze na zrobionym zrzucie, to mi sie przypomina Polsat sprzed 3-4 lat... ta sama grafika z nazwa piosenki, puszczany repertuar no i to logo... Zobaczymy co dalej pokaza bo jak narazie to niewiele...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie to URL jest to Play TV Pakistan a nie jakiegoś głoskiwgo kanału, choc logo dali z włoskiego kanału Ludzie kto to tworzy :?: Jakyb Polak się za to zabrał to byłoby na bieżąco a nie ktoś zabiera się za to, kto nie wie co się dzieje w Polsce(chyba) ja tak wyślę, bo widać np. ten błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie to URL jest to Play TV Pakistan a nie jakiegoś głoskiwgo kanału, choc logo dali z włoskiego kanału Ludzie kto to tworzy :?: Jakyb Polak się za to zabrał to byłoby na bieżąco a nie ktoś zabiera się za to, kto nie wie co się dzieje w Polsce(chyba) ja tak wyślę, bo widać np. ten błąd

Już do Lyngemarka pisałem na początku lipca w sprawie logo. Widocznie narazie zostanie z włoskiego PlayTV. :roll::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nowy kanał tematyczny Polsat Play

 

Nowy kanał Polsat Play, którego daty startu jeszcze nie ujawniono, ma podobnie jak Polsat Cafe (zmieniony Polsat Zdrowie i Uroda) przyciągać widzów poprzez obecność w ramówce znanych osób. Dwa kanały będzie można oglądać w Cyfrowym Polsacie i w sieciach kablowych. Stacje rozpoczęły przetarg dotyczący przygotowania kreacji ich kampanii reklamowych.

Więcej

Zapowiada się całkiem ciekawie, zwłaszcza ”Hard Rock Weekend”. Ciekawe też dlaczego zdecydowali się na zmianę nazwy i jak szybko otrzymają koncesje na nowe nazwy. Możliwe, że postarają się podobnie, jak w przypadku Polsatu News o zagraniczną koncesję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak "Hard Rock Weekend" to może być coś, ale zależy jaka będzie formuła tego programu. Jakieś dobre teledyski by się przydały. Pasmo nocne też ciekawe, tylko żeby nie było czegoś w stylu Polonia1 lub TVN Turbo. Filmy erotyczne i było by extra, najlepiej też jakieś polskie :D Wygląda mi ten kanał bardziej na konkurencję dla TVN Turbo niż coś na wzór Playboy Polska, więc duża szansa że nie będzie trzeba płacić dodatkowo za ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...