Skocz do zawartości

Robert K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ma być konkurencją i jest oglądalność Polsatu Play w ciągu roku wzrosła o 32,8% a w komercyjnej 33,6 a TVN Turbo spadła o 6,0%

 

Do południa lecą powtórki. TVN Turbo ma powtarzane pozycja po kilka razy w tygodniu a Polsat Play daje powtórki programów które kiedyś emitował na swoich kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być konkurencją i jest oglądalność Polsatu Play w ciągu roku wzrosła o 32,8% a w komercyjnej 33,6 a TVN Turbo spadła o 6,0%

 

Do południa lecą powtórki. TVN Turbo ma powtarzane pozycja po kilka razy w tygodniu a Polsat Play daje powtórki programów

 

Tylko co serial "Bundych" albo "Malanowski" ma wspólnego z kanałem dla facetów którym niby jest Polsat Play?

Rozumiem programy motoryzacyjne,bo wiadomo faceci się interesują samochodami,ale w mojej opinii Polsat Play to jest Polsat 2 poraz n-ty.

 

Tematyka kryminalna czyli Malanowski jak najbardziej dla mężczyzn. Co Ty masz z tym Polsatem 2 n'ty. No patrz mnie motoryzacja nie interesuje. Masz zaniżona pojecie czym interesuje się facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do południa lecą powtórki. TVN Turbo ma powtarzane pozycja po kilka razy w tygodniu a Polsat Play daje powtórki programów

Dwa krótkie zdania, a napisałeś je w tak idiotyczny sposób, że tylko Ty jesteś w stanie to rozczytać, bo co z tego wszystkiego wynika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundy to akurat jest serial zdecydowanie bardziej dla męźczyzn. A Malanowski to typowa "zapchaj dziura"

 

...a Malanowski jest dla starszych osób. Na przykład moja babcia go uwielbia :twisted:

 

Co do serialu "Świat wg Bundych" to z autopsji wiem że wielu uważa go za najciekawszą pozycję w Polsat Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

"Poszukiwacze"- nowość październikowa w Polsat Play .

 

W programie archeolog Olaf Popkiewicz i poszukiwacz Radek Biczak w lasach, bagnach, rzekach i ruinach będą poszukiwać niewybuchów bomb lotniczych, luf karabinów czy skrzynek amunicyjnych. Widzowie obejrzą, jak prowadzący nurkują, kopią i spacerują z wykrywaczami metalu.

 

W kolejnych odcinkach tytułowi poszukiwacze zainteresują się m.in. obecnością templariuszy w Polsce, odnajdą tropy po działalności fabryk niemieckich rakiet V2 oraz przyjrzą się hipotezie o ukryciu w tunelu pod Jelenią Górą legendarnego pociągu ze złotem. Jednym ze znalezisk będzie szkielet niemieckiego żołnierza.

 

Więcej : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/poszukiwacze-jesienna-nowoscia-polsat-play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dzisiaj nad ranem o godzinie 4:30 zmarł Jerzy Biedrzycki, Autor i Producent programu "Taaaka ryba" Emitowanego obecnie przez Polsat Play,Polsat 2 i TV6, trudno powiedzieć czy będą emitowane premierowe Odcinki, i kto miałby się teraz po śmierci Pana Jurka zająć produkcją, należy tylko współczuć teraz rodzinie i znajomym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...