Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, ale okazuje się, że nie było tym zainteresowania - trudno uznać, np. że cała Afryka jest tym tak zainteresowania, po prostu tam prawa na tyle krajów były tanie i nadawca się na to zgodził

 

Z Europy dziwi brak nadawców Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Niemiec i ew. Hiszpanii, Portugalii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://poland2014.fivb.org/~/media/fivb2014/press%20pdf/fivb_volleyball_mens_world_championships_poland_2014_tv%20broadcasters.pdf Powiem tak. Najbardziej kompromitująca lista broadcastu jaką widziałem. Te ch[beep]a o 168 krajach to kpina. Więcej stacji pokaże zapewne kobiece mistrzostwa, bo tam prawa rozprowadza IMG. I to pewne, to nie będzie promocja nawet w połowie porównywalna z Euro.

Nikt nie mówił, że chodzi o transmisje spotkań z imprezy. W takich przypadkach to najczęściej możliwość cytowań i skrótów dla programów i telewizji informacyjnej. Siatkówka nie jest nawet w połowie tak popularna jak piłka. Nie wiem czego się spodziewałeś? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przestań. Polsatowi chodziło o transmisję. Pakiet newsowy to zupełnie co innego. Przecież jak sobie ładnie podliczyli mundial może dotrzeć do wszystkich krajów świata ( za pomocą platformy livesport.tv) Tylko co to da. Te MŚ przejdą niestety bez echa, no może poza meczem otwarcia, bo to rekord i pewnie będzie można przeczytać o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Sprzedaliśmy prawa telewizyjne do 168 krajów. Jest to jedyna, niepowtarzalna okazja do promocji Polski.
Ja pamiętam tylko taką wypowiedź. Jest ona niezbyt precyzyjna. Ale doprecyzowali sobie dziennikarze, np. tutaj. Na moje oko, ta wypowiedź wcale nie świadczy, że będzie 168 transmisji live z meczów w telewizjach całego świata. Zajmowałem się prawami filmowymi, i nie raz widziałem takie ogólniki. To dziennikarze sobie dopowiedzieli to i owo. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja widzę, kiedy Mazur czy Bosek robią sobie dobrze i mówią my, Polsat, jesteśmy najlepsi, to widać, że ci ludzie już stracili kontakt z rzeczywistością. Oni są tylko tymczasowymi ekspertami Polsatu, którzy w każdej chwili mogą być zastąpieni, a zachowują się jakby byli twórcami i włodarzami. Nikt tak Polsatu nie pochwali, jak oni sami siebie. W tym zawsze byli dobrzy., Borek z Kołtoniem robili to samo. Momentami niedobrze się robi, jak się wzajemnie chwalą i podkreślają zasługi Polsatu. Nawet Mazur zarzucił Drzewieckiemu, że to nie jego, tylko nas, Polsatu zasługa, że mecz jest na Stadionie Narodowym. Jak tak będą codziennie opowiadać, to nikt tego studia nie będzie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzycki i Wspaniały co ni załapali się na nie mówią wprost to hańba co się dzieje..

Co do tego ch[beep]a to już nawet TVP się zachowuje dużo przyzwoiciej i nie przypisuje sobie zasług,że skoki stoją teraz tak dobrze i w ogóle. Raczej podkreślają zasługi Lotosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się tak, jakby to była jakaś nowość co robią ludzie solorza. Tak było odkąd pamiętam. Dlatego nie warto oglądać takich programów. Ja dałem sobie spokój z programami typu Cafe Futbol. A nie... zaraz. Ja dałem sobie spokój ze wszystkim co ma związek z polszajsem. :lol2: Wam też radze zrobić to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widz spokojnie. Odpowiem panu Be89. Od kiedy to rozmowa pani Szostak czy rozmowy w studiu są siatkówką?? Siatkówką jest mecz,a tu aż serce rośnie patrząc na grę Polaków. Nabijamy się z tego nadęcia Polsatu, z tego samo ch[beep]a, to jest aż groteskowe, karykaturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/po ... trop-wideo

Dla tych co nie widzieli :lol2:

No zobaczymy ile to milionów, mam nadzieję,że Polsat nie będzie krył wyników oglądalności kanałów PV.

Zostawiając tą retorykę, niech się zdecydują na jasny przekaz: albo filantrop albo prywatny biznesmen, który nie jest organizacją charytatywną, który musi zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polsat-wykpiony-za-zakodowanie-siatkarskich-mistrzostw-dziennikarka-stacji-solorz-to-filantrop-wideo

Dla tych co nie widzieli :lol2:

No zobaczymy ile to milionów, mam nadzieję,że Polsat nie będzie krył wyników oglądalności kanałów PV.

Zostawiając tą retorykę, niech się zdecydują na jasny przekaz: albo filantrop albo prywatny biznesmen, który nie jest organizacją charytatywną, który musi zarobić.

 

Zliczą abonentów Cyfrowego Polastu, niektórych policzą x 2 (bo mają multiroom), dodadzą abonentów Plusa, użytlowników DVB-T od CP, IPLI itd. i wyjdzie z 50 mln. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis o 21 na Polsat sport Francja - Hiszpania ! :) wcześniej tego meczu nie widzialem w rozpisce żadnej stacji albo mi umknęło ..

 

Ponadto ciekawa rozpiska, można znaleźć coś dla siebie. szkoda, że nie ma meczu Włochów z Holandia ale i tak jest o tej samej porze co hit ze Stade De France.

 

PIŁKA NOŻNA

Mecze towarzyskie

Słowacja - Malta godz. 18:15 (Polsat Sport)

komentuje: Marek Kleitz

 

Francja - Hiszpania godz. 20:55 (Polsat Sport)

komentują: Mateusz Borek i Roman Kołtoń

 

Szwecja - Estonia godz. 19:45 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Cezary Kowalski

 

Chorwacja - Cypr godz. 22:50 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Marcin Feddek

 

Belgia - Australia godz. 20:40 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Włodarczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...