Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok czy ty naprawdę nie rozumiesz, co napisałem.
Sam teraz sprawdź jak manipulujesz słowem - zdaniem.

Słowem - zdaniem! Jednym wyrwanym zdaniem. Czy teraz jest jasne.

Moim zdaniem krytyka CP jest uzasadniona. Chociażby fakt,że mecze MŚ będą robić z dziupli. Chociażby za fakt jak zrobiono w konia użytkowników telewizji kablowej płacących niemałe pieniądze za dostęp do kanałów sportowych Polsatu, którzy nagle by obejrzeć jedną z najatrakcyjniejszych pozycji muszą dopłacić około 100 zł. Nie każdy może sobie pozwolić na taki dodatkowy, nieplanowany wcześniej wydatek. Nie wiem- może mi powiesz jak obniżyć cenę za pakiet siatkarskich MŚ w Ipli- bo nie mam zamiaru wiązać się osiemnastomiesięczną umową z CP - z której nie będę korzystał na co dzień z powodu nieprzebywania w miejscu zamieszkania, Miałem w planach zakup pakietu sportowego Ipli, gdyż to w kanałach sportowych już istniejących według zapewnień miały być MŚ. Pakiet ten kosztuje 20 zł. Więc uważam,że jest pole do krytyki. Także uważam,że wielkiego święta sportowego i narodowego nie zrobi się kodując taką imprezę. O tym cały czas trąbią w reklamach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok czy ty naprawdę nie rozumiesz, co napisałem.
Sam teraz sprawdź jak manipulujesz słowem - zdaniem.

Słowem - zdaniem! Jednym wyrwanym zdaniem. Czy teraz jest jasne.

Moim zdaniem krytyka CP jest uzasadniona. Chociażby fakt,że mecze MŚ będą robić z dziupli.

 

Już tym jednym zdaniem pokazałeś jakim jesteś krzykaczem dla samego krzyku. Jakieś kilkanaście stron wstecz pisałeś, że mecze inne poza Polską interesować Ciebie i nikogo innego nie będzie, więc po co Ci ich komentowanie z hali? Hipokryta. Co do samych MŚ, dużo się już powiedziało i jeszcze więcej powie. Najwięcej krzyczą Ci co nie mają CP. Wielcy fani siatkówki się znaleźli. A tak naprawdę fani siatkówki od dawna mają CP. Wiem, że teraz odezwą się ludzie z kablówek, ale w kablówkach najczęściej kanały sportowe CP są w najniższym pakiecie i moim zdaniem nie udostępniają za darmo tym co mają kanały CP z prostego powodu, bo nie są abonentami CP, a jest napisane jasno, że MŚ są dostępne za darmo dla abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pieniaczem? to ja krzyczę, że będąc Polakiem należy mi się wszystko? Mimo, że kocham siatkówkę, mimo, że nie mam CP ani kablówki to jakoś nie płacze, że nie obejrze MŚ, bo albo sobie co ciekawe mecze obejrze na stremach albo sobie spojrze na wynik i tyle. A co do mojego postu pokazuje tylko, że wisłok sam sobie zaprzecza tylko po to aby móc krytykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze, że będąc Polakiem należy mu się wszystko, ale jak wytłumaczysz krytykę polsatu w mediach i przez zagranicznych(czytaj niezależnych) trenerów? Tylko ludzie zaślepieni czy właśnie pieniacze bronią takiej polityki tej pseudo sportowej platformy.

Ale Ty i tak wiesz lepiej, więc dyskusje z Tobą nie mają najmniejszego sensu. Z mojej strony to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bronię decyzji CP, bo nie jesteś w zarządzie, nie byłeś przy rozmowach z innymi nadawcami oraz na posiedzeniach rządu w tej sprawie i nie wiesz jak przebiegały rozmowy. Tutaj można tylko dywagować. Moim zdaniem mecze Polaków powinny być w otwartym Polsacie albo w kanałach sportowych Polsatu, ale też pisałem już tutaj, ze w CP wszystko dynamicznie się zmienia, wiec może im bliżej turnieju, albo w trakcie samego turnieju zmienią decyzję i dadzą mecze Polaków w otwartych kanałach. Nie bronię CP, bo nie mam takiej potrzeby, nie mając tej platformy, ale denerwują mnie ciągłe narzekania na CP, no jak CP zrobi coś źle to rozpisujecie się po 100 stron, a jak nc+ zrobi coś źle to albo staracie się ich wytłumaczyć albo krytyka przechodzi bez echa. Tego pojąć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze MS 2014 w siatke na kanalach Rai z Hot Birda. Bardzo mozliwe ze Polsat wymusi(ł) kodowanie spotkan.

sabato 30 agosto 2014 ore 18:00 opening ceremony su rai sport 1

 

sabato 30 agosto 2014 ore 20:15 Polonia - Serbia su rai sport 1

 

domenica 31 agosto 2014 ore 13:00 Iran - Italia su rai sport 1

 

domenica 31 agosto 2014 ore 20:15 Francia - Portorico su rai sport 1

 

domenica 31 agosto 2014 ore 22:15 U.S.A. - Belgio su rai sport 1 (Differita delle ore 16.30)

 

lunedì 01 settembre 2014 ore 01:05 Iran - Italia su rai sport 2 (Replica delle ore 13:00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej krzyczą Ci co nie mają CP. Wielcy fani siatkówki się znaleźli.A tak naprawdę fani siatkówki od dawna mają CP

Oczywiście,że krzyczą i to jest uzasadnione, bo tylko kilka milionów Polaków może najważniejszą u nas imprezę siatkarską obejrzeć bez nowych opłat i jeszcze tak wygórowanych.

Spora część Polaków nie może/nie chce płacić.

To jest nie tylko strzał w kolano przez Polsat, ale nawet w głowę , większość się od niego odwóci jeśli chodzi o siatkówkę, ba... już się odwracają.

Absolutnie uzasadniona jest krytyka polsatu

Pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się przejadła i dlatego ludzie nie chca dodatkowo płacić (no chyba tylko chcą obejrzeć mecze Polaków) i dlatego Polsat powinien pokazywać MŚ na swich antenach tych co ma, a nie tworzyć nowych i jeszcze dodatkowo płatnych, które jeszcze bardziej odstraszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, może to zły krok, na pewno siedzą tam lepsi eksperci niż w Legii i kalkulowali to po sto razy. Pewnie mogliby pokazać to na kanałach sportowych, ale może chcieli poczuć się platformą premium i może chcieli tym samym wyróżnić swoich abonentów, którzy na każdym kroku są obrażani, że nie ma co oglądać ze sportu w CP to teraz dali im taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Polsat oferuje produkt premium, za który trzeba zapłacić to niech z łaski swojej traktuje ten produkt jako premium. Wołają takiej kasy i nie pojadą do hal, które są w naszym kraju? Serio? Jakoś na polską ligę czy puchary mogą jeździć, więc nie rozumiem w czym problem. To tak samo, gdyby podczas Euro 2012 TVP komentowała mecze z dziupli... Komedia. Ale tak to jest jak się za sport i interesy wezmą ludzie z Polsatu. Jak najwięcej zarobić, jak najmniejszym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Polsat oferuje produkt premium, za który trzeba zapłacić to niech z łaski swojej traktuje ten produkt jako premium. Wołają takiej kasy i nie pojadą do hal, które są w naszym kraju? Serio? Jakoś na polską ligę czy puchary mogą jeździć, więc nie rozumiem w czym problem. To tak samo, gdyby podczas Euro 2012 TVP komentowała mecze z dziupli... Komedia. Ale tak to jest jak się za sport i interesy wezmą ludzie z Polsatu. Jak najwięcej zarobić, jak najmniejszym kosztem.

 

Co, co, co??????????? Gdzie to jest napisane, ze do hal nie pojada. Przeciez to parodia jakas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia abonenta Cyfrowego Polsatu to dobrze, że wszystkie mecze siatkarskiego mundialu zostaną pokazane na dodatkowych kanałach Polsat Volleyball. Polsat ma tyle różnych praw, że już teraz nie mieści wszystkiego na trzech sportowych antenach. Pokazując siatkarskie MŚ zablokował by je na 2 tygodnie (wtedy będzie najwięcej spotkań, później już faza pucharowa). A tak będzie i dużo siatkówki, i wszystko inne też. I to bez żadnej dodatkowej opłaty dla abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tym jednym zdaniem pokazałeś jakim jesteś krzykaczem dla samego krzyku. Jakieś kilkanaście stron wstecz pisałeś, że mecze inne poza Polską interesować Ciebie i nikogo innego nie będzie, więc po co Ci ich komentowanie z hali? Hipokryta

Poproszę o cytat rzekomej wypowiedzi. Na pewno nie pisałem,że mnie interesują mecze wyłącznie Polaków i na pewno nie wypowiedziałem,że NIKOGO nie interesują pozostałe mecze. Uzasadniłem dlaczego Polsat można skrytykować i za co. Kolejna sprawa- nie wiem jak było na EURO 2012,ale wydaje mi się,że wtedy strefy kibica były darmowe. Tu z tego co czytałem tak ma nie być w tym przypadku. To także negatywnie wpłynie na frekwencję w strefach kibica,a z tego co słyszałem pana Kmitę bardzo mu zależało na ich rozwoju. Co już pisałem- powtórzę: NC+ kupuje prawa za dużo drożej,ale abonent przynajmniej ma pewność co gdzie obejrzy i za ile. Tu tej pewności nie ma. Jak przyznał pan Kmita - kanały Polsat Volleyball mogły być płatne dla abonentów CP. Teraz wybrali drogę przyciągnięcia nowych abonentów,ale co będzie np. przy okazji ME 2016 w piłce ręcznej, z której to także Polsat produkuje sygnał. Być może znowu zostaną utworzone dodatkowe kanały, a pan Solorz nie będzie chciał jak teraz "zapłacić za abonentów CP"(trzymam się słów M.Kmity) i będzie dostęp i dla Was płatny?? Tworzy się groźny precedens tworzenia okazjonalnych kanałów na najważniejsze wydarzenia, istnieje już PPV. Osobiście wolę politykę NC+- czyli wyższa cena dostępu do kanałów sportowych, ale z jasnością,że mi nie wykręcą numeru z PPV, dodatkowo płatnymi kanałami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę politykę NC+- czyli wyższa cena dostępu do kanałów sportowych, ale z jasnością,że mi nie wykręcą numeru z PPV, dodatkowo płatnymi kanałami.

Otóż to, też o tym wielokrotnie pisałem, ale jak widać do niektórych do nie dociera :).

Czy aby na pewno ? a kanały 36 i 37? Ich nie ma w kablówkach, a czasami NC+ wrzuca tam niektóre mecze.

Ty tak poważnie, bo czasem odnoszę wrażenie, że tylko prowokujesz!? Ale jeśli poważnie, to brak mi słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam kompletnie nie rozumiem, płaczecie, że w kablówkach abonenci, którzy mają kanały sportowe polsatu nie zobaczą ms to jest be, ale jak już się wspomni o tych abonentach kablówek, którzy mają wykupiony pakiet sportowy nc+ i nie oglądają niektórych spotkań, bo są na tych dwóch kanałach to już są cacy? gdzie w tym logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu złamałem dane sobie słowo, że nie będę odpowiadał na Twoje absurdalne posty, ale nie wytrzymałem(ech ta słaba wola). Jeśli Ty nie widzisz różnicy w tym, że jakieś mecze piątej kategorii nie mieszczące się na kanałach podstawowych są emitowane na 36 i 37, to można też powiedzieć, że puszczanie meczów w nSport, którego brak w UPC to też PPV ze strony nc+ :). Ja nie mam nic przeciwko temu, że jakiś mecz siatkówki np. Kamerun- Wenezuela nie zmieści się w kanałach podstawowych, tylko na dodatkowym. Jeśli Ty nie widzisz tej różnicy, to już prościej nie da się tego wytłumaczyć. Odnoszę wrażenie, że przez jakiś uraz do nc+, bronisz CP jak niepodległości. Nawet na tym forum jest wiele narzekań na nc+ i Canal+- tam możesz dać upust swojej frustracji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...