Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę. Nawet abonenci nc+ dzięki PSN mają okazje

zobaczyć mecze z udziałem dobrych reprezentacji jak:

POR.png POR - ALB ALB.png, ESP.png ESP - MKD MKD.png, NOR.png NOR - ITA ITA.png

 

@EDIT: Faktycznie, mój błąd. Sugerowałem się drugim meczem tego dnia. Nie wiedziałem jaki mecz oglądać, ale zdecyduje się na ten w Czechach z uwagi na HD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze, że brak MŚ w otwartej TV bardziej dziwi i bulwersuje zagranicznych trenerów niż naszych. Tylko Wspaniały otwarcie skrytykował, a Niemczyk zaczął się wycofywać i prostować swoje wcześniejsze słowa. Wstyd, nawet odwagi nie ma w tym środowisku, wygląda jakby wszyscy siedzieli Polsatowi w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze, że brak MŚ w otwartej TV bardziej dziwi i bulwersuje zagranicznych trenerów niż naszych. Tylko Wspaniały otwarcie skrytykował, a Niemczyk zaczął się wycofywać i prostować swoje wcześniejsze słowa. Wstyd, nawet odwagi nie ma w tym środowisku, wygląda jakby wszyscy siedzieli Polsatowi w kieszeni.

 

No jakby nie patrzeć Polsat bardzo dużo zainwestował w siatkę i właściwie ją medialnie wylansował jako sport nr 2 - sukces naszych też trzeba umieć przekuć w marketing i popularność, co w nie każdej dyscyplinie się da zrobić

Koniec siatkówki w Polsacie może oznaczać mocne zachwianie dyscypliną, nawet jakby przeszła do TVP (innych chętnych nie widzę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykujcie Cyfrowego Polsatu.

To rozkaz/ groźba?? Myślałem,że na tym forum panuje jako taka wolność i każdy może wyrazić swoją opinię. Także krytyczną.

Najśmieszniejsze, że brak MŚ w otwartej TV bardziej dziwi i bulwersuje zagranicznych trenerów niż naszych. Tylko Wspaniały otwarcie skrytykował, a Niemczyk zaczął się wycofywać i prostować swoje wcześniejsze słowa. Wstyd, nawet odwagi nie ma w tym środowisku, wygląda jakby wszyscy siedzieli Polsatowi w kieszeni.

A nie siedzą?? Bosek, Mazur, Niemczyk są ekspertami tej stacji. Wspaniały nie jest, więc krytykuje. Ta nic powiązań jest rodem z mafii.

Koniec siatkówki w Polsacie może oznaczać mocne zachwianie dyscypliną, nawet jakby przeszła do TVP (innych chętnych nie widzę)

Bo to jest chory układ. Solorz nie dość,że ma prawa TV to przejmując Polkomtela stał się głównym sponsorem ligi, kadry itd. Jego wpływy sięgają znacznie dalej aniżeli to formalnie wynika z jego pozycji w siatkówce. To Polsat stoi za zwolnieniem Castellaniego itd. Z rzadka chwalę obecny rząd, ale bardzo dobrze,że nie uległ szantażowi i horrendalnym żądaniom Solorza. Teraz tłumaczą się wycofaniem Orlenu, który miał być sponsorem transmisji w otwartym kanale. 15 mln zł za te kilka spotkań w Polsacie?? [beep]i i chytrzy cwaniacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że nikt tego trupa już nie uratuje. Boom siatkówki już się kończy, czy nawet już skończył Została równia pochyła i Polsat też zostając czy nie tego nie zmieni. Po tej kompromitacji też myślę, że Polsat nie może liczyć na nowych sponsorów i tu też nastąpi odwrót. Dlatego właśnie może robią taki skok na kasę i na siłę, brutalnie i wulgarnie chcą wyrwać co się da, bo to już ostatnia szansa na takie gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadana jest transmisja 1/2 Jerzyka na godz. ok. 0:00. No właśnie to jest ważny aspekt- Solorzowi też może zacząć przestać się to opłacać, no chyba,że się znajdą owieczki jak Bogdan425( przy całej sympatii), którzy nie dość,że będą płacić to jeszcze będą wprowadzać cenzurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykujcie Cyfrowego Polsatu.

To rozkaz/ groźba?? Myślałem,że na tym forum panuje jako taka wolność i każdy może wyrazić swoją opinię. Także krytyczną.

A przecież napisałem tak:

Nie krytykujcie Cyfrowego Polsatu. Oferta/cena nie jest zła. Po negocjacjach kończących się umów jeszcze lepiej to wygląda.

Tak, jak powiedział jeden ważny człowiek z pewnego wiadomego serialu: "Że bez Polsata nie ma dobrej telewizji" :wink:

Sam teraz sprawdź jak manipulujesz słowem - zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze dostał organizator czyli pewna telewizja na P.

A z ministerstwa:

- Nie możemy dokładać do transmisji w prywatnej stacji. A mistrzostwom pomogliśmy. Minister sportu Andrzej Biernat dał związkowi siatkarskiemu dotację na organizację imprezy - 3,5 mln zł. To jest najwyższa dotacja na taki cel w historii ministerstwa - dodaje.

http://ekstra.sport.pl/ekstra/1,139883, ... z3B8p9pRbx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na co dokładnie Bo mogły iść na malowanie obiektów, sadzenie kwiatków wokół nich, produkcję plakatów, bannerów reklamowych, gadżetów. Czyli rzeczy raczej związane z miastami. Mogły tez iść na reklamy miast organizatorów. Przez ostatnie miesiące po Wydarzeniach leciały takie reklamówki. Wtedy owszem CP dostał kasę ale przecież nie za darmo. Za reklamę. Produkcja takich reklamówek tez coś kosztuje. 3,5 mln. to dużo? Tusk jednym dekretem zwolnił garstkę wybrańców z opłat za autostrady. Koszt 20 mln. Jeszcze mniejsza grupa ludzi na tym skorzystała niż na MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport zapewne z powodu sukcesów Jerzego Janowicza pokaże półfinały i finał turnieju ATP Winston-Salem.

EDIT: Koledzy niżej, nie tylko mecz Janowicza, spójrzcie w dział Sport Live na Ipli :D

 

Wydaje się że ten turniej nie wchodzi w skład pakietu turniejów ATP, które pokazuje Polsat i to jest dobra wola, że to pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy gale w Moskiwie na której będzie boksował

Krzysztof Włodarczyk- Grigorij Drozd i Paweł Kołodziej- Denis Lebiediew która odbędzie się 27 września br. będzie pokazana w Polsacie Sport.

Skoro dwóch naszych będzie walczyć o mistrzostwo świata, to nie wyobrażam sobie, żeby tego nie wykorzystali i nie dali w PPV, skoro nawet słabego spuchlaka Wawrzyka tak dawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykujcie Cyfrowego Polsatu.

To rozkaz/ groźba?? Myślałem,że na tym forum panuje jako taka wolność i każdy może wyrazić swoją opinię. Także krytyczną.

A przecież napisałem tak:

Nie krytykujcie Cyfrowego Polsatu. Oferta/cena nie jest zła. Po negocjacjach kończących się umów jeszcze lepiej to wygląda.

Tak, jak powiedział jeden ważny człowiek z pewnego wiadomego serialu: "Że bez Polsata nie ma dobrej telewizji" :wink:

Sam teraz sprawdź jak manipulujesz słowem - zdaniem.

Ja jedynie pytam. Jesteś moderatorem i pytam czy za krytykę CP dostanę bana czy może co innego. Przepraszam- moim zdaniem lepiej napisać,że nie widzisz podstaw do krytyki,a nie nawoływać do nie krytykowania znając swoją pozycję tutaj. Jak można zmanipulować zdaniem zacytowanym w całości" Nie krytykujcie Cyfrowego Polsatu." Pełne zdanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od października na anteny sportowe Polsatu powraca Tauron Basket Liga. W sezonie przewidziano minimalnie 50 transmisji w Polsacie Sport News i jednocześnie na PS lub PSE (oczywiście w HD)

To bardzo dobra informacja, na pewno przyczyniły się do tego dobre wyniki oglądalności pod koniec poprzedniego sezonu i obecnego sezonu reprezentacyjnego.

Szkoda że podczas sezonu regularnego tylko 1 mecz tygodniowo, ale mam nadzieję że po tym sezonie, gdy wyniki będą jeszcze lepsze współpraca się rozszerzy i będzie więcej meczów do zobaczenia na antenach Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...