Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o czym innym może być Cafe Futbol? Ta stacja przecież nie ma żadnych praw ligowych wartych uwagi, które można by było omawiać co tydzień. Cafe Futbol powinien pojawiać się tylko w ta weekendy, gdy będą mecze eliminacyjne/towarzystkie Polaków, czyli jakieś 10 razy do roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat gdyby miał odrobinę dobrych chęci i współpracy to mógłby dogadać się z C+ na urywki z lig krajowych czy LM/LE oferując w zamian urywki np. z meczów reprezentacji Polski, Pucharu Polski czy innych wydarzeń. Lepiej jednak wylewać jad na konkurencję i mówić, że gdyby LM była w CP to byłby to lepszy produkt. Jak znam życie mecze w PPV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat gdyby miał odrobinę dobrych chęci i współpracy to mógłby dogadać się z C+ na urywki z lig krajowych czy LM/LE oferując w zamian urywki np. z meczów reprezentacji Polski, Pucharu Polski czy innych wydarzeń. Lepiej jednak wylewać jad na konkurencję i mówić, że gdyby LM była w CP to byłby to lepszy produkt. Jak znam życie mecze w PPV ;)

LM lepsza w NC+- kiedy Polsat wysyłał tylu komentatorów na LM w ciągu kolejki co NC+?? Nigdy.

Alf-ie Bońka nie było i było to samo - czyli kadra i PZPN, z tą różnicą,że teraz wychwalają PZPN,a wtedy jechali..

Co do plotek to dziennikarz powinien nie je podawać,a weryfikować informacje- no,ale tu wychodzi profesjonalizm K. Wolnickiego z Przeglądu Sportowego. Inna sprawa,że to może być po prostu sondowanie rynku. Moim zdaniem i tak nic się nie zrobi trzeba czekać na to co ogłoszą i tyle.

 

 

Na innym forum napisano,że żeby był dodatkowy kanał trzeba go zgłosić miesiąc przed MŚ do KRRIT- czyli do dziś. Swoją drogą forum medialne,a nikt nie napisał jak wyglądają sprawy proceduralne, czy wymaganba jest koncesja itd. Ile się czeka na jej wydanie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym innym może być Cafe Futbol? Ta stacja przecież nie ma żadnych praw ligowych wartych uwagi, które można by było omawiać co tydzień. Cafe Futbol powinien pojawiać się tylko w ta weekendy, gdy będą mecze eliminacyjne/towarzystkie Polaków, czyli jakieś 10 razy do roku.

 

Nie doceniasz Matiego, Kowala i RoKo :>

 

Oni o kadrze mogą debatować co tydzień. To co, że nie mają praw. I tak, i tak każda kolejka ligowa będzie stanowić dla nich pole do popisu. Przewiduję, że teraz każdy odcinek CF będzie jednym wielkim raportem na temat naszych kadrowiczów. Ile grają, ile strzelili bramek, ile zanotowali asyst w swoich klubach. Mati najpierw wyczyta listę, a potem będą się znęcać nad każdym z osobna.

 

Załóżmy, że rzucą na tapetę temat Cionka i dyskusja na temat tego piłkarza będzie trwać dobre 20 minut. Wybiegając w przyszłość już teraz mogę Ci streścić jak taka gadka będzie wyglądać. Chcesz?

 

Potem przejdą do tematu Lewandowskiego i tutaj znowu im zejdzie z pół godziny. Potem jakiś materiał, reportaż, reklamy, Cezary z pazurem. A gdy jeszcze jakiegoś gościa do studia zaproszą to już w ogóle raz, dwa i koniec odcinka.

 

Także o Cafe Futbol byłbym spokojny.

 

Choć po cichu liczę, że może nieco odświeżą formułę. Bo powoli ten program zaczyna się już przejadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym innym może być Cafe Futbol? Ta stacja przecież nie ma żadnych praw ligowych wartych uwagi, które można by było omawiać co tydzień. Cafe Futbol powinien pojawiać się tylko w ta weekendy, gdy będą mecze eliminacyjne/towarzystkie Polaków, czyli jakieś 10 razy do roku.

 

Nie doceniasz Matiego, Kowala i RoKo :>

 

Oni o kadrze mogą debatować co tydzień. To co, że nie mają praw. I tak, i tak każda kolejka ligowa będzie stanowić dla nich pole do popisu. Przewiduję, że teraz każdy odcinek CF będzie jednym wielkim raportem na temat naszych kadrowiczów. Ile grają, ile strzelili bramek, ile zanotowali asyst w swoich klubach. Mati najpierw wyczyta listę, a potem będą się znęcać nad każdym z osobna.

 

Załóżmy, że rzucą na tapetę temat Cionka i dyskusja na temat tego piłkarza będzie trwać dobre 20 minut. Wybiegając w przyszłość już teraz mogę Ci streścić jak taka gadka będzie wyglądać. Chcesz?

 

Potem przejdą do tematu Lewandowskiego i tutaj znowu im zejdzie z pół godziny. Potem jakiś materiał, reportaż, reklamy, Cezary z pazurem. A gdy jeszcze jakiegoś gościa do studia zaproszą to już w ogóle raz, dwa i koniec odcinka.

 

Także o Cafe Futbol byłbym spokojny.

 

Choć po cichu liczę, że może nieco odświeżą formułę. Bo powoli ten program zaczyna się już przejadać.

TimesSquare doskonale o tym wie.. To była ironia,że co tydzień mówią to samo, więc mogli by ograniczyć emisję do 10 odcinków, kiedy by omawiali jednak konkretny mecz..

Naprawdę dziwię się,że jeszcze wielu się to nie przejadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem czy Cafe Futbol to program sportowy, czy raczej okolice sportu. Tylko siedzą i smęcą jak jest źle, jaka katastrofa. Raczej rozmowa o polityce sportu, kulisach władzy, kto kogo itp. niż o sam mecz, czysta dyscyplina jaką jest piłka nożna. Jakbym tam wsadził ludzi z PiS to by nikt nie zauważył różnicy. W dodatku sobie zaprzeczają. Sami naciskali np. na Obraniaka. Chodzili do człowieka o nazwisku Chorążyk, który się tym zajmował kilka lat temu w starym PZPN i namawiali, że to świetny piłkarz i musi grać dla Polski, że nie można tego zmarnować. Engel im wyraźnie mówi, że to przeciętniak i nas nie zbawi. Wtedy w studiu byli oburzeni, co ten Engel znów wygaduje o świetnym piłkarzu, wielkim wzmocnieniu dla Polski. Minęły lata i są z kolei oburzeni, że piłkarze właśnie pokroju Obraniaka podostawali obywatelstwa i grają dla reprezentacji niepotrzebnie. To samo przed towarzyskimi meczami kadry. Jak zagramy w mocnym składzie to Borek, Kołtoń, Iwanow i Dziekanowski lamentują, że mecz towarzyski, więc należy sprawdzać rezerwy, żeby wiedzieć na czym stoimy i czy mamy zastępców, a nie ma co grać tymi, którzy już w tej kadrze są, bo ich znamy. Jak z kolei zagra Fornalik, czy teraz Nawałka rezerwami to płaczą, że przecież powinien grać pierwszy skład, bo mało meczów towarzyskich i powinni się najlepsi zgrywać, a rezerwy i tak w przyszłości nie zagrają w kadrze, więc szkoda na to czasu. Jakby im tak ponagrywać co mówili dwa, rok czy kilka miesięcy temu, puścić taką zbitkę to ciekawe co by powiedzieli. Dziwne tylko, że sami tego nie pamiętają. Może w czasie programu są w jakimś amoku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie w sobote mecz Ligi Ukraińskiej w PSN.

To jedna z tych chwil kiedy człowiek chciałby żeby ten kraj już nie istniał...

 

...serio. Mam już dość ligi ukraińskiej i ogólnie Ukrainy. Smutna liga i jeszcze smutniejszy kraj.

 

Na świecie jest tyle interesujących lig piłkarskich, a polsacik uparł się na tą, która mnie chyba najbardziej dołuje.

 

Szachtar - Dynamo się jeszcze zobaczy, ale cała reszta to jakaś smuta totalna. Opakowanie tego produktu człowieka aż przygnębia.

 

Przeciętna jakość transmisji, folklorystyczna oprawa meczów, ukraińska cyrylica dookoła... eh. Pewnie dostanę zaraz od kogoś burę, ale co mi tam... zaryzykuję. Jestem Polakiem i prawdę mówiąc te wschodnie rejony świata kojarzą mi się bardzo negatywnie, niekorzystnie. Także w kontekście obecnej sytuacji politycznej.

 

Co jeszcze mi się rzuca w oczy? "Drewniane" stadiony. Niby Ukraina była współgospodarzem EURO 2012, ale co natrafię na jakąś transmisję to mecz toczony jest na jakiejś łące z ławkami dookoła. Ok, przesadziłem... ale wrażenia i pierwsze skojarzenia jakie mam przed oczami myśląc o takim przeciętnym meczu ligowym na Ukrainie to

- lipny stadionik

- czereśniaki na trybunach

- kopanina na łące na której stoją bramki

 

Zagraniczne gwiazdy? Na palcach dwóch rąk można policzyć. Na boiskach Ukraińców od zarąbania... (co mnie obchodzi jakaś ukraińska młodzież i jej rozwój?) ...a obok nich Latynosi (najczęściej anonimowi).

 

A gdy już człowiekowi wpadnie w oko gra jakiegoś piłkarza... to nie może się wyznać co mu pisze na plecach! Bo tam znowu ta cyrylica i to na dodatek ukraińska.

 

Komentatorzy do bani. Przeważnie te mecze ligi ukraińskiej komentują najmarniejsi komentatorzy na usługach Polsatu.

 

Tradycja ligi ukraińskiej? Dwubiegunowa. Z jednej strony czasy ligi Związku Radzieckiego, z drugiej młodego państwa ukraińskiego... obie te epoki łączy osoba Łobanowskiego, a Łobanowski kojarzy nam się z ZSRR, Dynamem Kijów i reprezentacją Ukrainy. Reprezentacja Ukrainy to bez mała poziom kadry Fornalika, a mit wielkiego Dynama od x lat jest tłamszony przez Szachtar Donieck - kolejny sztuczny twór na piłkarskiej mapie świata. Drużyna zbudowana na Brazylijczykach. Zbudowana na krzywdzie narodu ukraińskiego (polecam wczytać się w biografie ruskich i ukraińskich oligarchów).

 

Ekstremalna korupcja.

 

Rasizm w wydaniu ukraińskich skinheadów.

 

Wojna domowa na Ukrainie, która zapewne wpłynie na rozwój tejże ligi w perspektywie następnych lat. Obstawiam, że wszystko co zostało wypracowane na przestrzeni ostatnich lat zostanie zmarnowane. Żaden piłkarz nie przyjdzie grać w państwie, gdzie z nieba lecą trupy, gdzie trupy bezbronnych ludzi walają się po wsiach, a w powietrzu widać rakiety i pociski. Kluby ukraińskie zostają przyłączone do ligi rosyjskiej, pozostałe kluby ukraińskie nie mają gdzie rozgrywać swoich meczów...

 

Szczerze? UEFA powinna niezwłocznie zareagować i wyrzucić Ukraińców ze struktur, tak jak zrobiła to niegdyś z Jugosławią. Sorry... takie są fakty.

 

Pytam się więc co skłania Polsat do lokowania kasy w ten niepewny produkt? Bardzo dobre pytanie w kontekście częstych wypowiedzi Kmity, który na każdym kroku podkreśla, że Polsat inwestując w prawa, chce coś po sobie zostawić.

 

Kupując prawa do meczów ligi ukraińskiej jedyne co polsacik po sobie zostawia to złe wrażenie.

 

//

 

No i masz...

 

http://www.polsatsport.pl/pilka-nozna/i ... 9lSAfl_u8A

 

...jakby czytali mi w myślach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie w sobote mecz Ligi Ukraińskiej w PSN.

To jedna z tych chwil kiedy człowiek chciałby żeby ten kraj już nie istniał...

 

...serio. Mam już dość ligi ukraińskiej i ogólnie Ukrainy. Smutna liga i jeszcze smutniejszy kraj.

 

Na świecie jest tyle interesujących lig piłkarskich, a polsacik uparł się na tą, która mnie chyba najbardziej dołuje.

 

Szachtar - Dynamo się jeszcze zobaczy, ale cała reszta to jakaś smuta totalna. Opakowanie tego produktu człowieka aż przygnębia.

 

Przeciętna jakość transmisji, folklorystyczna oprawa meczów, ukraińska cyrylica dookoła... eh. Pewnie dostanę zaraz od kogoś burę, ale co mi tam... zaryzykuję. Jestem Polakiem i prawdę mówiąc te wschodnie rejony świata kojarzą mi się bardzo negatywnie, niekorzystnie. Także w kontekście obecnej sytuacji politycznej.

 

Co jeszcze mi się rzuca w oczy? "Drewniane" stadiony. Niby Ukraina była współgospodarzem EURO 2012, ale co natrafię na jakąś transmisję to mecz toczony jest na jakiejś łące z ławkami dookoła. Ok, przesadziłem... ale wrażenia i pierwsze skojarzenia jakie mam przed oczami myśląc o takim przeciętnym meczu ligowym na Ukrainie to

- lipny stadionik

- czereśniaki na trybunach

- kopanina na łące na której stoją bramki

 

Zagraniczne gwiazdy? Na palcach dwóch rąk można policzyć. Na boiskach Ukraińców od zarąbania... (co mnie obchodzi jakaś ukraińska młodzież i jej rozwój?) ...a obok nich Latynosi (najczęściej anonimowi).

 

A gdy już człowiekowi wpadnie w oko gra jakiegoś piłkarza... to nie może się wyznać co mu pisze na plecach! Bo tam znowu ta cyrylica i to na dodatek ukraińska.

 

Komentatorzy do bani. Przeważnie te mecze ligi ukraińskiej komentują najmarniejsi komentatorzy na usługach Polsatu.

 

Tradycja ligi ukraińskiej? Dwubiegunowa. Z jednej strony czasy ligi Związku Radzieckiego, z drugiej młodego państwa ukraińskiego... obie te epoki łączy osoba Łobanowskiego, a Łobanowski kojarzy nam się z ZSRR, Dynamem Kijów i reprezentacją Ukrainy. Reprezentacja Ukrainy to bez mała poziom kadry Fornalika, a mit wielkiego Dynama od x lat jest tłamszony przez Szachtar Donieck - kolejny sztuczny twór na piłkarskiej mapie świata. Drużyna zbudowana na Brazylijczykach. Zbudowana na krzywdzie narodu ukraińskiego (polecam wczytać się w biografie ruskich i ukraińskich oligarchów).

 

Ekstremalna korupcja.

 

Rasizm w wydaniu ukraińskich skinheadów.

 

Wojna domowa na Ukrainie, która zapewne wpłynie na rozwój tejże ligi w perspektywie następnych lat. Obstawiam, że wszystko co zostało wypracowane na przestrzeni ostatnich lat zostanie zmarnowane. Żaden piłkarz nie przyjdzie grać w państwie, gdzie z nieba lecą trupy, gdzie trupy bezbronnych ludzi walają się po wsiach, a w powietrzu widać rakiety i pociski. Kluby ukraińskie zostają przyłączone do ligi rosyjskiej, pozostałe kluby ukraińskie nie mają gdzie rozgrywać swoich meczów...

 

Szczerze? UEFA powinna niezwłocznie zareagować i wyrzucić Ukraińców ze struktur, tak jak zrobiła to niegdyś z Jugosławią. Sorry... takie są fakty.

 

Pytam się więc co skłania Polsat do lokowania kasy w ten niepewny produkt? Bardzo dobre pytanie w kontekście częstych wypowiedzi Kmity, który na każdym kroku podkreśla, że Polsat inwestując w prawa, chce coś po sobie zostawić.

 

Kupując prawa do meczów ligi ukraińskiej jedyne co polsacik po sobie zostawia to złe wrażenie.

 

//

 

No i masz...

 

http://www.polsatsport.pl/pilka-nozna/i ... 9lSAfl_u8A

 

...jakby czytali mi w myślach :lol2:

To prawda. Polska liga jest zdecydowanie gorsza pod względem sportowym, ale dwie, trzy półki wyżej pod względem infrastruktury. Nowe stadiony na Ukrainie można policzyć na palcach jednej ręki (Charków, Kijów, Donieck, Dniepropietrowsk, Lwów), inne przypominają aktualny stadion Stomilu Olsztyn, czyli ruderę. Ukraińska liga wybiła się tylko i wyłącznie dzięki sprowadzaniu piłkarzy za dużą kasę, a szczególnie latynosów. Teraz może być ogromny kryzys i liga może popaść w poważne tarapaty, bo nikt poważny nie przyjdzie tam grać, kluby nie będą miały kasy, a część i tak niezłej infrastruktury może zostać zniszczona przez wojnę. Mimo wszystko warto jednak tą ligę obserwować, a już w szczególności mecze Dynama i Szachtara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie w sobote mecz Ligi Ukraińskiej w PSN.
Mecz Worskła-Szachtar. W PSN od 17:55. Mecz w piątek 1 sierpnia.

01.08.

17:55 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Vorskla Połtawa - Szachtar Donieck (na żywo)

02.08.

23:00 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Metalist Charków - Dynamo Kijów (premiera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre i to ;)

 

http://m.przegladsportowy.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-w-siatkowce-mezczyzn-2014,ms-siatkarzy-zakodowany-polsacie,artykul,488976,1,1102.html

 

Polsat zdecydował, że mundial będzie częściowo zakodowany. Posiadacze dekoderów Cyfrowego Polsatu nie będą musieli ponosić dodatkowych opłat. Pozostali kibice, którzy będą chcieli oglądać mistrzostwa świata siatkarzy, muszą ponieść koszty. Jednocześnie zdecydowano, że ceremonia otwarcia MŚ i mecz otwarcia Polska - Serbia zostaną pokazane w otwartym Polsacie.

 

Wszystkim operatorom kablowo-satelitarnym zostały złożone oferty transmisji wszystkich 103 meczów na czterech płatnych kanałach o nazwie Polsat Volleyball od 1 do 4. Wszystkie mecze będą pokazane na żywo. Na kanale pierwszym zostaną pokazane najważniejsze mecze.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać MŚ za darmo nawet przy najniższym abonamencie. (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie jest najgorzej, abonenci Cyfrowego Polsatu nic nie muszą dopłacać, mam nadzieję że tak samo ci, którzy mają pakiet sportowy na Ipli :D

I oby te kanały były bez reklam :D

Dłuższy artykuł na ten temat na stronie polsatsport.pl:

http://www.polsatsport.pl/siatkowka/ms- ... 9oS2WN_5X8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...