Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj, skoro CP jest taki be to dlaczego ludzie nadal go kupują? Dlaczego mimo grzechów już od 2002roku liczba abonentów nie zmniejsza się? Ja tu na tym forum i na każdym innym widzę narzekania tylko na CP, a nc+ jest cacy. CP chce zarobić na MŚ bo nikt nie chce tego sponsorować i daje to na innym kanale to jest be, nc+ nie wykupuje meczów polskich zespołów w eliminacjach jest cacy, bo po co ma kupować mecze ogórków. CP daje KSW w PPV, bo takie były wymogi samej organizacji to jest be, a jak nc+ daje niektóre mecze na kanałach serwisowych 36 i 37, gdzie nie są one dostępne wszedzie to jest cacy. CP kupuje od sporfive dwa mecze polskiej reprezentacji i puszcza je w PPV bo TYLKO TAKI BYŁ wymóg to jest be, ale jak nc+ daje mecze Legii w grupie ligi europejskiej na tvn turbo (kodowanym) to jest cacy. Nie kumam Waszej mentalności. Zazdrościcie Polakowi, który dorobił się, a sprzajacie jakimś francuzikom. Mentalność prawdziwego polaka.

 

A dlaczego ludzie w Polsce nie robią rewolucji, nie wychodzą na ulicę, skoro tak źle się dzieje?

To wynika z ich mentalności - zero rozumu, wolą zostac niewolnikami innych i pogodzić się z sytuacją niż zawalczyć

Ta piep... polska mentalność! Wolą wziąć ochłapy i szpanować (kilka lat temu pay TV Sat w domach uważano jeszcze za symbol powodzenia, bogactwa nawet jak był to pakiet MINI za 10 zł) i narzekać , że gdzie indziej jest drogo, nie zważając na jakość otrzymanych produktów. Polacy nie wyczuwają i nie rozgraniczają stosunku JAKOŚĆ/CENA

To, ze p. Solorz jest Polakiem to nie znaczy , ze płaci w Polsce wszystkie podatki więc on tez czysty nie jest. Poza tym pomijam już fakt dojścia do tej fortuny, bo on też budzi wątpliwości (jak można zarobić sprzedajac samemu sobie akcje firmy???)

Sukces CP to m.in. efekty naiwności ludzkiej, do których przyczyniły się te WYDARZENIA z haniebnej listy - wszystko to co autor napisał jest w 100% rację. Te sztuczki/oszustwa CP doprowadziły ich do ogromnej liczby Abonentów. Etyczne to na pewno nie było.

 

Grzeszki nc+ to oddzielna sprawa. Oni też święci nie są, ale jeśli porównasz jakość ich kanałów, sprzętu itp .z CP to uznasz,ze jest to w miarę odpowiedni poziom cenowy w stosunku do CP.

 

Morał z tego taki: obecny stan Polaków w różnych dziedzinach życia jest wyłącznie efektem biernego niewolnictwa naszego społeczeństwa (zaleciało trochę korwinizmem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do tej wszechobecnej nagonki na CP zdecydowanie się zgadzam i też mnie to dobija. Ale na dniach sam biorę CP, bo na nc+ mnie nie stać i nawet gdyby mnie było stać i tak bym nie wybrał tej platformy, gdyż ich oferta sportowa zupełnie do mnie nie przemawia. Może też będę kiedyś jechał po CP, ale w tej chwili jest to dla mnie idealny wybór. Siatkarski mundial też czuję będzie dostępny normalnie, bez żadnych dodatkowo płatnych kanałów. Polsat tylko robi dużo szumu, ale pewnie skończy się pozytywnie. To wszystko biznes, dlatego chcą trochę postraszyć, żeby więcej kasy wyciągnąć. Większość powie oszuści, a ja ich rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - MS dofinansowało związek ws. mistrzostw w piłce siatkowej, po prostu CP chce wyłudzić dodatkowe pieniądze i tyle...

Trzeba byc nieugiętym - Polsat i tak pokaże to w trybie otwartym bo PPV byłoby kompletną porażką imprezy ( oni mówią że to nie bedzie PPV ale tylko po to, by ludziom się to źle nie kojarzyło)

 

Żeby było wszystko jasne - oferta sportowa CP za taką cenę nie jest zła - jak kogoś nie interesuje żużel i ligowa piłka europejska, to jest w sam raz, bo np. LM czy LE można pooglądać na zagranicznych kanałach FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również CP ma najlepszą ofertę programową i niewyobrażam sobię przejścia do nc+, ale to co wyprawiają ludzie z Polsatu Sport, to czysta kpina! No bo jak inaczej można nazwać liczne transmisje w PPV? To po co oni mają kanały sportowe, jak chcą najciekawsze wydarzenia sportowe pokazywać w PPV? Przecież jak szef organizacji KSW chce żeby CP pokazywał jej gale w PPV, to co to za problem powiedzieć mu, że to oni decydują w jaki sposób będą ją transmitować i jak coś mu się nie podoba, to do widzenia? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo Polsat będzie mieć więcej kanałów sportowych niż telewizja Sky. Tylko zawartości w tych kanałach jakby 10 razy mniej. Takie typowo nasze: stworzym se kanały, a potem pomyślim czym to wypełnić. Najważniejsze żeby od naiwniaków kasę wyciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zakodują całe te MŚ w [beep]e. Zobaczymy ile naiwniaków da się ponownie wykiwać złodziejskiej platformie. A na pytanie "dlaczego cp dalej ma tyle abonentów pomimo tych grzechów?" odpowiadam krótko: ludzie w Polsce są leniwi i chcą mieć święty spokój. Podpisali umowe na 36 mc, bo chcieli oglądać ME 2008. CP ich oszukał. Po upływie 36 mc dzwoni do nich pani z cp, proponuje jakieś "super-hiper promocje specjalnie dla nich". Co robi taki człowiek? Oczywiście, że się zgadza na kolejną 24 mc umowę dla ŚWIĘTEGO SPOKOJU. Gdyby tego nie zrobił to musiałby wysyłać wypowiedzenia, chodzić na pocztę, oddawać cały sprzet do punktu, następnie iść do nc+, wybrać pakiet, instalować wszystko od nowa w domu, itp,itd. Normalnemu człowiekowi się tego nie chce. Dla niego ważne, że ma 4 podstawowe kanały, na których obejrzy barwy szczescia i fakty na tvn. Od czasu do czasu spojrzy na polsat sport, bo leci jakis towarzyski mecz Niemcy-Chiny, przy którym zaśnie w 30 minucie meczu . Oto cała prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport SD i Polsat Sport Extra SD są niegwarantowane od 24 czerwca, czy były już wcześniej?

Tak pytam, bo może się okazać, że Polsat zdecyduje się pokazać UEFA Euro 2016 na tych kanałach, a później w połowie turnieje stwierdzą, że wyłączają promocyjne kanały i abonenci pakietu Rodzinnego i Familijnego obejrzą tylko fazę grupową, bo nie mają w swoim pakiecie wersji HD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś kpina, piłki to już zero na ich antenach, ale będą się chwalili, że maja kwale Euro przecież, taa tylko że te mecze można oglądać ile 6 razy w roku ? no wlaśnie....

Pokazli Superpuchar Ukrainy we wtorek w PSE, w piątek wystartowała liga ukraińska i żadnego meczu nie pokazali, a mówili,że prawa mają , nie pokazali też Superpucharu Rosji, w najbliższy weekend startuje liga rosyjska i też nie ma jej w ramówce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpucharu Holandii Ajax- Zwolle też nie ma w ramówce na przyszła niedzielę.

Piłkarskich widzów chcą zatrzymać monotonnym Cafe Futbol ? Nawet juz Chelsea TV nie widzę na ich antenie ! Niech zakopią i zlikwidują, niech tworzą te swoje specjalne dodatkowe kanały na siatkówkę, obejrze sobie wybrane i ciekawe dla mnie mecze w necie, łaski bez!

Tyle praw ciekawych do kupienia z piłki, a oni ZERO ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zakodują całe te MŚ w [beep]. Zobaczymy ile naiwniaków da się ponownie wykiwać złodziejskiej platformie. A na pytanie "dlaczego cp dalej ma tyle abonentów pomimo tych grzechów?" odpowiadam krótko: ludzie w Polsce są leniwi i chcą mieć święty spokój. Podpisali umowe na 36 mc, bo chcieli oglądać ME 2008. CP ich oszukał. Po upływie 36 mc dzwoni do nich pani z cp, proponuje jakieś "super-hiper promocje specjalnie dla nich". Co robi taki człowiek? Oczywiście, że się zgadza na kolejną 24 mc umowę dla ŚWIĘTEGO SPOKOJU. Gdyby tego nie zrobił to musiałby wysyłać wypowiedzenia, chodzić na pocztę, oddawać cały sprzet do punktu, następnie iść do nc+, wybrać pakiet, instalować wszystko od nowa w domu, itp,itd. Normalnemu człowiekowi się tego nie chce. Dla niego ważne, że ma 4 podstawowe kanały, na których obejrzy barwy szczescia i fakty na tvn. Od czasu do czasu spojrzy na polsat sport, bo leci jakis towarzyski mecz Niemcy-Chiny, przy którym zaśnie w 30 minucie meczu . Oto cała prawda.

Generalnie zgadzam się z tym co napisałeś. Dodałbym tylko, że panuje przekonanie o tym, że CP jest tanie, a nc+ drogie. Często jak mówię, że jestem abonentem nc+ pada pytanie jak dużo płacę. Po uzyskaniu odpowiedzi jest zdziwienie, że podobnie lub nawet mniej niż w CP :). Niestety mentalności ludzi w Polsce nie da się tak łatwo zmienić- często narzekają, ale niewiele robią, żeby mieć ciekawszą i lepszą ofertę, bo- tak jak napisałeś- trzeba złożyć wypowiedzenie, oddać sprzęt itd. Na tym żeruje właściciel CP- poziom mierny, abonent wierny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w innym wątku, od 25 lat Polska się powoli zmienia, ale ludzie niezmiennie ci sami. To samo myślenie, ta sama mentalność. Muszą pokolenia wymrzeć, żeby coś się ruszyło, a na takich naiwnych i niezorientowanych tylko ludzie pokroju Solorza kasę sobie nabijają bezkarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zaczęło- My, którzy nie jesteśmy w CP to światli Polacy elita, Ci co są w CP to ciemnota, lenie, poprzednie pokolenie(niby gorsze, choć ja mam wrażenie,że to działa odwrotnie).

Panowie - oferta CP komuś po prostu może odpowiadać i cena jaką płaci. Być może nie ma potrzeby oglądania najlepszych lig piłkarskich, najlepszego żużla, najlepszej koszykówki, a woli sporty motorowe, najlepszy tenis, najlepszą siatkówkę, najlepszy boks(choć nie wszystko w ramach pakietu) i kanały jakie ma w zupełności mu wystarczają. Naprawdę uszanujmy to. Jego po prostu to o czym pisałem na swoim blogu po prostu kolokwialnie mówiąc nie grzeje,co ma to ogląda i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego potwierdzić, ponieważ mam dostęp do obu platform, więc nic mnie nie krępuje, nie narzuca myślenia. Widzę co dobre i co złe w każdej. Tylko to trochę na zasadzie partii PO i PiS. Niektórzy piszę, że obie są tak samo winne, że obie równo skłóciły Polaków. Że obie są równe odpowiedzialne w wielu sprawach. Że jest symetria. A ja ani nie widzę tej symetrii w podziale PO i PiS i tak samo nie widzę symetrii w obu platformach satelitarnych. Jedni są lepsi, drudzy są gorsi. Różnica jest widoczna gołym okiem. Jedni są lepsi technicznie, inni bardziej nastawieni na szybką, łatwą kasę. Jednym bardziej zależy na widzu, drudzy z kolei chcą mi wmówić że im na mnie zależy, ale ich działania wskazują na coś innego. Jedni zachęcają, drudzy straszą. Jedni są pro, drudzy są anty w wielu sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy serio oglądacie te ligi, czy po prostu robicie sobie jaja? Pytam, bo nie mogę uwierzyć, że ktoś może poświęcać 90 minut na coś takiego jak liga ukraińska czy rosyjska. Uprzedzając Waszą odpowiedź "Jak można marnować 90 minut na polską ekstraklasę" odpowiadam - jest to rodzima liga, a to duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ukraińskiej czasami popatrzę na Szachtar Donieck ze względu na Douglasa Coste, Freda, Bernarda, Alexa Teixeire itp, których znam z ligi brazylijskiej. poza tym widowiskowa gra Szachtara się podoba, ale to tak 4-5 meczów w sezonie i to jak grali na Donbass Arena w Doniecku bo mecz wtedy wyglądał świetnie, teraz w nowym sezonie pewnie nie zerknę nawet na ich mecze, co lepsi latynosi pouciekali... chociaż Metalist Charków - Dyn.Kijów w tej kolejce zapowiada się ciekawie.

 

A co do ligi rosyjskiej to derby Moskwy czy mecze Zenita ze Spartakiem, CSKA czy Lokomotiwem są ciekawe i stoja na wysokim poziomie. Teraz w Zenicie Garay doszedł, popatrzeć na Hulka czy Witsela zawsze spoko. Jak nie ma lepszych meczów na C+ czy Bundesligi to od czasu do czasu lubię sobie popatrzeć. Ale i tak ubolewam, że nikt nie pokazuje ligi portugalskiej ;/ a tam Porto, Benfica, Sporting! ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...