Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukas jak widać niektórzy nie potrafią czytać najnowszych postów.....

 

Dla mnie to, że Polsat bez dofinansowania ministerstwa nie potrafi pokazać MŚ na swoich kanałach to jest śmieszne. TVP jakoś dala radę pokazać WSZYSTKIE mecze mundialu piłkarskiego w otwartej telewizji, pokazywali wszystko co się da z Soczi na kanałach otwartych i nie narzekali. Ok, może piłkarskie MŚ są bardziej poważną imprezą w Polsce od mundialu w siatke, ale w Soczi mieliśmy transmsisje Curlingu, Narciarstwa Dowolnego czy kombinacji norweskiej na OTWARTYCH ANTENACH TVP. Jestem pewien, że siatkówkę woli więcej ludzi.

Oczywiście nie myślę, że ministerstwo sportu nie powinno dofinansować MŚ w siatkówkę, bo powinno, a nawet MUSI (!) dofinansować. Ja tylko porównuje dwie imprezy w innej stacji, kktóra dała radę pokazać wszystko co sie dało na kanałach otwartych, a Polsat narzeka i nie może pokazać meczów Polaków na antenie otwartej.

Dla mnie ta cała sytuacja to jedna wielka paranoja i wstyd, zarówno dla Polsatu, jak i Ministerstwa sportu z Andrzejem Biernatem na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko porównywanie kanału telewizji publicznej, który jest finansowany z pieniędzy publicznych z kanałem komercyjnym nijak mija się z celem, bo kanały Polsatu nie powinny przynosić strat, a tvp straty są nieodzowne, bo prowadzą misje publiczne, więc oni liczą się z tym, że za każdym razem jak kupią jakieś prawa to mogą mieć straty.

 

EDIT. to tylko Twoj prywatna opinia, że sport jest nudny i nikt się nim nie interesuje. Śmieszą mnie takie opinie. Moze zróbmy petycje do Ministra Sportu aby wycofali wszystkie polskie reprezentacje ze wszystkich sportów oprócz kopanej, bo inne są nieinteresujące i wtedy na pewno sport polski nie będzie już sięgał dna, ale tym dnem będzie nazywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w piłce co? wrzutka strzał, obrona i gol, tak samo można pisać. Weź przestać pisać farmazonów. Jest to jedna z wiodących dyscyplin zespołowych na świecie, w której mamy reprezentacje na bardzo wysokim poziomie, organizujemy MŚ w tej dyscyplinie, więc jak najbardziej należy się szacunek. Nie mówię, że siatkówka ma rywalizować z piłką nożną i nigdy nie będzie, ale jest równie ważna jak kopana. A kopana ma tylko tę przewagę, ze jest bardziej powszechna, w tym sensie, że może grać w nią każdy i wszędzie. Nie potrzeba do tego siatki czy wymierzonego boiska i hali, wystarczą dwa kamienie robiące za słupki i tyle. Stąd wyrósł fenomen kopanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa jasne, kto sie tym sportem pasjonuje oprocz Polski,Brazylii,Włoch i Japonii? Nikt, bo ten sport jest nudny jak flaki z olejem,wiec taka promocje mozna wiadomo gdzie wsadzić

 

No co Ty za [beep]oły opowiadasz? Jaki nudny jak flaki z olejem? Przeviez, mowiac szczerze to pilka nozna jest wolniejszym i nudniejszym sportem. A interesują sie w Australii nawet! W Belgii, we Francji, na Kubie, w Bułgarii i wielu innych Panstwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie MŚ w siatkówce powinny być emitowane na otwartej antenie (przynajmniej mecze Polaków, półfinały oraz finał). To że taka impreza odbywa się u nas, powinno być powodem do dumy. Nie powinno się zakodowywać sportu, który jest jednym z najpopularniejszych w tym kraju.

 

I nie zgadzam się że siatkówka jest nudna, bo potrafi trzymać w napięciu. Do dziś pamiętam mistrzostwa w 2006, działo się wtedy, oj działo... (a mecze były głównie przed południem, ale pozwalali nam oglądać zamiast lekcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko porównywanie kanału telewizji publicznej, który jest finansowany z pieniędzy publicznych

To jest nieprawda, TVP nie jest finansowana z Budżetu Państwa. Źródła finansowania TVP to reklamy komercyjne i abonament RTV, który mało kto płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, pieniędzy publicznych... Jestem ciekaw czy KTOKOLWIEK na tym forum płaci abonament RTV w Polsce. Studiuje w Anglii, bywam w Wielkiej Brytanii 4 miesiące (8 w Polsce) i płace abonament na BBC, bo to jest obowiązkowe dla wszystkich tych, którzy mają telewizor lub komputer. To jest świetne :P I yak od 40 milionów ludzi maja 147£ rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także płacę abonament rtv (zawsze na początku stycznia, na rok z góry)... Głównie z powodu sportu. Gdyby tak wszyscy go płacili... TVP przelicytowałaby Polsat i mielibyśmy wszystkie spotkania siatkarskich mistrzostw na otwartych publicznych antenach. Mają dość kanałów na pokazywanie równoległych spotkań. Ach, rozmarzyłem się. :)

 

A tak, to nie wiadomo czy człowiek sobie cokolwiek obejrzy, bo CP zastanawia się nad PPV. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego jest to słaby tekst -wypunktowanie haniebnych grzechów CP. Wszystko jest prawdziwe...

Pisac, aby napisac, że jest coś słabe, to tylko...słabi potrafią

Poza tym ta lista dobitnie pokazuje, że jest to wpisane w charakter ludzi zarządzających CP, nie jest to odosobniony przypadek

Podobne cyrki będa sie działy przed EURO 2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emirates Cup mogłby Polsat Sport pokazac ! Bo coś na Orange sport nie widać tego turnieju eh ;/ w ogóle żadnych meczów towarzyskich z klubowych kanałów typu MU TV, Chelsea TV nie widać... co się dzieje ? Wszystko na siatkę zostawili ? Jakaś kpina, piłki to już zero na ich antenach, ale będą się chwalili, że maja kwale Euro przecież, taa tylko że te mecze można oglądać ile 6 razy w roku ? no wlaśnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, skoro CP jest taki be to dlaczego ludzie nadal go kupują? Dlaczego mimo grzechów już od 2002roku liczba abonentów nie zmniejsza się? Ja tu na tym forum i na każdym innym widzę narzekania tylko na CP, a nc+ jest cacy. CP chce zarobić na MŚ bo nikt nie chce tego sponsorować i daje to na innym kanale to jest be, nc+ nie wykupuje meczów polskich zespołów w eliminacjach jest cacy, bo po co ma kupować mecze ogórków. CP daje KSW w PPV, bo takie były wymogi samej organizacji to jest be, a jak nc+ daje niektóre mecze na kanałach serwisowych 36 i 37, gdzie nie są one dostępne wszedzie to jest cacy. CP kupuje od sporfive dwa mecze polskiej reprezentacji i puszcza je w PPV bo TYLKO TAKI BYŁ wymóg to jest be, ale jak nc+ daje mecze Legii w grupie ligi europejskiej na tvn turbo (kodowanym) to jest cacy. Nie kumam Waszej mentalności. Zazdrościcie Polakowi, który dorobił się, a sprzajacie jakimś francuzikom. Mentalność prawdziwego polaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok, bardzo dobry tekst! Mam nadzieję, że ktoś z Polsatu Sport go przeczyta :)

Tekst został wrzucony na FB z komentarzem, w którym zamieszczony jest link do CP, więc powinno się administracji CP pokazać. Nie chciałem tego wrzucać do Polsat Sport .pl , bo i tak usuną.Jeśli jednak ktoś chciałby go gdzieś rozpowszechnić to proszę bardzo. Nie posiadam konta na Twiterze na przykład, gdyby ktoś chciał to umieścić komuś z Polsatu tą drogą - proszę bardzo.

Podobne cyrki będa sie działy przed EURO 2016

Pytanie jeszcze, które EURO 2016 mamy na myśli, bo CP ma prawa do ME piłkarzy ręcznych i też produkuje wszystkie mecze. Żeby za półtora roku nie okazało się,że znowu wbrew oczywiście "czystemu sumieniu" rozważamy taką ewentualność. Jednego uczy nas przeszłość. Jeśli CP wprowadzi raz dodatkowo płatny kanał to będzie to robił dalej.

Poza tym ta lista dobitnie pokazuje, że jest to wpisane w charakter ludzi zarządzających CP, nie jest to odosobniony przypadek

Bardzo dobrze odczytałeś cel napisania tego tekstu przeze mnie.

ale jak nc+ daje mecze Legii w grupie ligi europejskiej na tvn turbo (kodowanym) to jest cacy.

Odniosę się do tego fragmentu,. Wielokrotnie krytykowałem NC+ za wspomniany przeze mnie fakt, który jest niezgodny z umową podpisaną z UEFĄ. Dlaczego ludzie kupują?? To już sprawa każdego z osobna, mamy wolny kraj. Polsat ma bardzo dobrą ofertę w zakresie siatkówki, boksu czy tenisa,a także coraz mocniej rozbudowuje sporty motorowe. Do tego dostęp do kanałów sportowych jest stosunkowo tani. Pokazałem jednak moim zdaniem zagrywki nie fair CP.

 

@robsonUnitedxD W programie TVP Sport widzę jedynie relacje z kanału klubowego Arsenal TV od pierwszej kolejki ligowej. Pisałem o kanale klubowym Arsenal TV na podstawie sprawdzenia długookresowej ramówki TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...