Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Euro 20008 bylo wiadomo że bedzie w otwartej Tv , bo taka była umowa z UEFA. Inaczej ma sie sprawa z Euro 2016.

piter345 umowa obligowała Polsat do pokazania wszystkich meczów w TV Otwartej, jednak Polsat kłamał ,że pokaże tylko te mecze, do których obligowało ich prawo,czyli mecze Polaków, półfinały i finał. Oto artykuł na potwierdzenie tego co piszemy z TimesSquare :

http://media2.pl/media/30279-Mecze-Euro ... sacie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, nie wypowiadałem się o tamtym euro, bo nie miałem informacji na ten temat, ale jeśli posiłkujecie się tym artykułem i narzekacie, że CP wprowadził ludzi w błąd to jesteście tylko i wyłącznie ludźmi od czarnego PRu z NC+. Nie napisali nic co byłoby nieprawdą. Napisali, że całe ME będą na kanałach CP, napisali, że większość meczów ZAPEWNE, czyli nie NA PEWNO będą w PS i PSE a reszta na ogólnodostępnych kanałach CP. Zważywszy na datę artykułu, czyli listopad rok przed ME CP nie mógł wiedzieć czy pokażą wszystkie mecze odkodowane, więc wylewanie żalu, że jawnie kłamali to tylko głupie pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na datę artykułu, czyli listopad rok przed ME CP nie mógł wiedzieć czy pokażą wszystkie mecze odkodowane, więc wylewanie żalu, że jawnie kłamali to tylko głupie pisanie.

 

Jak to nie mógł wiedzieć jak w umowie z UEFA było jasno napisane, że wszystkie mecze mają być w OTWARTEJ TV? :read: Skończ Waść, bo nie masz pojęcia o sytuacji. Nie jesteśmy od czarnego pr tej pożal się Boże platformy. Po prostu piszemy jak było na prawdę. Kłamali gdzie się dało, aby p[beep]rnąć nowych klientów na 24 i 36 mc umowy.

 

Ja po tej sytuacji powiedziałem dość tej złodziejskiej platformie. Uciekłem do Cyfry, teraz jestem w nc+ i wiem za co płacę. Co prawda nc+ też nie jest święte, ale takiej akcji nie odwaliło nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo wiadomo było już w momencie zakupu kiedy czytałem notkę PAP i wypowiedź człowieka z UEFA,że wszystkie 31 spotkań musi być odkodowane. To Wy nie macie wiedzy. Oni doskonale wiedzieli, tylko po prostu chcieli przy okazji EURO 2008 nabić sobie abonentów. To Ty tutaj posiłkujesz się oskarżeniami. Nie mam z NC+ nic wspólnego- nawet nie jestem ich abonentem. To było wiele lat temu,więc wiele rzeczy już z netu zniknęło. Polsat kluczył w tej kwestii, mówił,że pokaże tylko te mecze, które musi, później m ówił,że może jeszcze jakieś inne pokaże,ale NA PEWNO nie całe ME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O notatce PAP wiedziało może kilka % osób, w kraj poszedł tylko przekaz, że mecze Polaków, mecz otwarcia, półfinały i finał będą na pewno na kanale otwartym, reszta w kodowanych programach Polsatu - dzięki temu wiele osób zakupiło Cyfrowy Polsat z długimi umowami. Dopiero kilka tygodni przed Euro Polsat się przyznał, że wszystkie mecze będą na otwartej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda Belzebiusz. Czytałem tą notatkę, jednak później powstał taki chaos,że nie byłem pewny czy to co czytałem w notatce PAP jest prawdą. Polsat zachował się moim zdaniem wtedy bardzo nieetycznie. Piszę jako człowiek i kibic, przecież wielokrotnie krytykuję i NC+(chociażby za bezprawne moim zdaniem kodowanie jednego meczu w ramach LE-skoro umowa obliguje ich do emisji w kanale otwartym) . Teraz też mam wrażenie,że chcą coś wymusić, skłonić ludzi do kupna CP(żeby odbierać nawet PPV trzeba być abonentem:D). Szczerze powiedziawszy ja mam taką naturę,że nie lubię jak coś się chce wymusić na mnie i tak jak nie kupiłem CP- co wielu zdziwiło na MŚ w 2002r.(oglądałem transmisje, które dali + transmisje radiowe,a następnie retransmisje) tak i nie miałem zamiaru kupować CP na EURO2008. Zrobiła to moja rodzina później, bo uznaliśmy,że oferta Polsatu dla nas jest najlepsza z platform cyfrowych. Obecnie mamy jedynie NTC.

 

Prawa do MŚ kobiet w siatkówce ma Polsat i pokaże je w kanałach sportowych tak sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP nieraz udowodniła, że zyski z reklam, to za mało, aby zarobić na MŚ i Euro, dlatego Polsat może transmitować na kanale otwartym tylko te mecze, które musi, ponieważ najważniejszy jest zysk, i nie ma znaczenia, że do tej pory wszystkie mecze były na kanałach otwartych. Poza tym konkurencja ma takie samo podejście do LM i LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też Borek zabłysnął - https://twitter.com/BorekMati/status/491993652122877952

Szkoda tylko, że nie odpowiedział na mój twit, a mianowicie w tamtym roku pokazywali mecze Śląska i Lech, a LE też nie mieli. No cóż, wiadomo, że nikt nie chce promować produktu konkurencji, ale takie wyjaśnienie to głupota i robienie z ludzi [beep]ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba wszystko będzie jasne - obawy o PPV rosną

Żeby nie doszło do tego, że w całym magazynie POLSKA 2014 będa się tłumaczyć ze słuszności swojej decyzji...

 

EDIT: Informacja z ost. chwili:

 

Decyzja we wtorek - POLSAT grozi rządowi! Zakodujemy całe mistrzostwa, nawet mecze Polaków!

 

http://przegladsportowy.pl/siatkowka,mi ... 1,282.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co napisał Heller, bo chyba zlikwidował twita- kto widział.

Cio do kanału dodatkowego to mnie nie dziwi, sam wczoraj na to wpadłem gdy rozmyślałem jaki może być scenariusz. Moim zdaniem rząd nie powinien ulegać szantażowi oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co napisał Heller, bo chyba zlikwidował twita- kto widział.

Cio do kanału dodatkowego to mnie nie dziwi, sam wczoraj na to wpadłem gdy rozmyślałem jaki może być scenariusz. Moim zdaniem rząd nie powinien ulegać szantażowi oszustów.

Napisał coś w tym stylu: Druga impreza sportowa w historii Polski w pay-per-view? Brawo Polsat, brawo PZPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solorz włozył swoje pieniądze, swoje ciężko zarobione pieniądze w organizację tej imprezy, rząd nie ruszył nawet palcem, żeby wspomóc to przedsięwzięcie, a jak będzie sukces Polaków to rząd pierwszy poleci do mediów i otrąbi, że to ich zasługa. CP chce ugrać trochę pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat od początku mówił,że to ich impreza, podkreślał,że to dzięki nim ona jest w kraju. Skoro to ich impreza to teraz mają. Pretensje były by może i szczere gdyby je formułowali rok- dwa lata wcześniej, a jak robią to na kilka tygodni czy miesięcy wcześniej jest to nieszczere i po prostu pachnie tym,żeby Solorzowi zwrócić pieniądze- nie wiem jaki interes ma Państwo w finansowaniu prywatnych interesów. Jak mi biznes nie wypali to nie biegnę do rządu aby mnie dotował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to, że rząd miał dofinansować MŚ były trąbione już ładny czas temu, ale jakoś niedawno się wycofali, więc Solorz mógł się wkurzyć, że obiecali a teraz się z tego wycofują. Solorz to nie jest organizacja charytatywna, nie organizuje MŚ w przełączaniu kanałów na dekoderze HD 5000 tylko włożył mnóstwo kasy w MŚ w siatkówce i oczekuje, że jakieś pieniądze z tego dostanie, bo moze siatkówka nie jest tak popularna, moze finału nie będzie oglądać milard ludzi, ale jakieś transmisje na świecie będą i będzie się mówić, że te MŚ są w Polsce, a nie na prywatnych ziemiach Solorza, więc to będzie nadal sukces Polski a nie Zygmunta, więc coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...