Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele także Porsche Supecup - jestem ciekaw jak będą podzielenie komentatorzy ponieważ o 9:00 jest 14 odcinek WRC a o godzinie 9:45 Porsche Supercup. Andrzej Borowczyk sam komentuje już od dwóch sezonów Porsche a w temacie rajdów jest też bardzo mocny. Grzegorz Jendrzejewski raczej sam nie skomentuje rajdu, aczkolwiek miał kiedyś taką możliwość w 2013 roku podczas jednego z magazynów WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od czwartku motorowe święto. Rajd Portugalii i perła w koronie czyli GP Monaco! ;) Przypomnę, że w czwartek już treningi, w piątek wyścig GP2, więc mamy cztery dni emocji z F1 i GP2 na najlepszym torze w kalendarzu. Bajka!

Zawsze bardzo ciekawe jest GP Monaco, nawet treningi, bo tam zawsze dużo się dzieje.

Też już się nie mogę doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek co się wczoraj skompromitował tą wypowiedzią podczas transmisji gdy opowiadał o tym, że stary stadion Juventusu - Delle Alpi, był położony zbyt daleko od centrum, dlatego były problemy z frekwencją. Teraz sytuacja jest inna, bo do nowego obiektu jest lepszy dojazd :lol2::lol2::lol2:

 

[dla tych nie w temacie uprzejmie przypominam, że nowy stadion Juventusu stoi dokładnie w tym samym miejscu w którym stał stary obiekt bianconerich]

 

Wiecie - nie była to zwykła pomyłka. On mówił o tym tak dobitnie jakby był o tym święcie przekonanym.

 

Smród tym większy, że Mati kilka sekund wcześniej przechwalał się, że zarówno na starym obiekcie Juve, jak i nowym bywał kilka razy.

 

Demencja? Zmęczenie materiału? (patrz: wywiad na weszlo), bo różnych innych kwiatków dopatrzyłem się wczoraj więcej.

 

Coś niedobrego dzieje się z Matim w ostatnich latach. Brak obiektywizmu, monotematyczność, teraz jeszcze to. Nie służą mu te sporty walki, oj nie służą widać, że gość nie ogarnia. Niestety dla Borka, ale w dobie takiego przepływu informacji jakie mamy teraz skakanie z kwiatka (MMA, boks) na kwiatek (piłka nożna) nie pomaga w byciu lepszym dziennikarzem, w byciu lepszym komentatorem. Nie można traktować tak szeroko horyzontalnej dyscypliny jaką jest piłka nożna z doskoku. To jak wybór między jakością, a ilością - trzeba coś wybrać, trzeba na coś się zdecydować. Gdy tak spoglądam czasem na Twittera Mateusza Borka to mam nieodparte wrażenie, że on już się przekwalifikował. 80% treści jego twittka dominują sporty walki... piłka nożna jest w cieniu, co odbija się potem na jego warsztacie.

 

Jeśli wraz z wiekiem przyjdzie rutyna lub co gorsza ta wspomniana przeze mnie demencja to z czołowego polskiego komentatora piłkarskiego zrobi się taki drugi... Szpakowski vol. 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy boksie zważyłem że jutrzejszej gali z Moskwy nikt nie transmituje

Chodzi walkę Łukasza Janika (28-2, 15 KO) z Grigorijem Drozdem (39-1, 27 KO) o pas WBC kategorii cruiser.

 

Normalnie te walkę pokazywał by Polsat , ale ostatnio Andrzej Wasilewski nie ma u nich dobrych notowań ,widocznie to zemsta Polsatu ,za brak walki Andrzeja Fonfary , którą to walkę Wasilewski załatwił dla TVP.

Mam nadzieje że jak nie Polsat ,to może Fightklub pokaże walkę ,ostatnio pokazywał gale z Moskwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy boksie zważyłem że jutrzejszej gali z Moskwy nikt nie transmituje

Chodzi walkę Łukasza Janika (28-2, 15 KO) z Grigorijem Drozdem (39-1, 27 KO) o pas WBC kategorii cruiser.

Polsat może i pogniewany, ale kto kupi galę w której walka Polaka o pas może po raz kolejny nie wyjść poza 1 rundę? Janik nawet nie ukrywa, że jedzie po kasę :D Nabity rekord. Powietkin z Perezem też mają raczej status znikomy na rozpoznawalność w Polsce poza fanami boksu. Karta walk nawet nawet, ale raczej transmisji tylko będzie można szukać na innych satelitach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coś niedobrego dzieje się z Matim w ostatnich latach. Brak obiektywizmu, monotematyczność, teraz jeszcze to. Nie służą mu te sporty walki, oj nie służą widać, że gość nie ogarnia. Niestety dla Borka, ale w dobie takiego przepływu informacji jakie mamy teraz skakanie z kwiatka (MMA, boks) na kwiatek (piłka nożna) nie pomaga w byciu lepszym dziennikarzem, w byciu lepszym komentatorem. Nie można traktować tak szeroko horyzontalnej dyscypliny jaką jest piłka nożna z doskoku. To jak wybór między jakością, a ilością - trzeba coś wybrać, trzeba na coś się zdecydować. Gdy tak spoglądam czasem na Twittera Mateusza Borka to mam nieodparte wrażenie, że on już się przekwalifikował. 80% treści jego twittka dominują sporty walki... piłka nożna jest w cieniu, co odbija się potem na jego warsztacie.

No właśnie, za dużo zajmuje się sportami walki, ostatnio przez to coraz rzadziej prowadzi też Cafe Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek do kibicow boksu:

Mam prośbę. Przestańcie atakować POLSAT za brak walki Janika. Z rożnych względów tego nie pokazujemy. Spytajcie TVP. Zapłacili 150 tysięcy USD za Floyda, mogli kupić za 40 Janika. W końcu mowia, ze promują polski sport. Nie interesowało nas zapłacenie za walkę, która na rosyjskiej stronie każdy może obejrzeć za darmo. Trudno zrozumiec?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Polaków w LS będą transmitowane w otwartym Polsacie, tak mi napisał Marek Magiera na Twitterze

https://twitter.com/JanYanchilik/status ... fsrc=email

 

No to nie wie o czym pisze: nie ma ich w ramówce Polsatu na czerwiec

Meczu z Rosjanami ma nie być na żadnej z otwartych anten, z Iranem w PSN (przynajmniej piątkowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard atakowanie innych i usprawiedliwianie siebie.Kto tu niby twierdzi że promuje i stawia na polski sport? :lol2:

Jedna stacja dogryza drugiej. To nie odosobniony przypadek. Najgorsze, że traci na tym kibic boksu. Bo chcąc obejrzeć tę galę muszę odpalać ten rosyjski stream jak pisze Borek, bądź szukać przekazu(kodowany/niekodowany?). Polsat transmitował już gorsze gale z Moskwy i innych zakątków świata dostępnych w streamach i nie było problemu. Zaczyna się przeciąganie liny kto gorszy, kto ile dał za gale itp. Poziom kilkulatków, a to dopiero początek. Druga sprawa to choroba Krzyśka bo wtedy gala na bank by była gdzieś w Polsce. Z tym, że czasem Polaków nie ma na gali, a poziom karty walk przemawia za sobą. Do tej pory wystarczył PS/PSE, a teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Mam nadzieje że Ignaczak będzie stałym ekspertem podczas meczów Ligi Światowej ;) Atmosfera w studio z nim, Mielewskim i Mazurem kapitalna, chciało się oglądać słuchać i w ogóle. Taki siatkarski odpowiednik Twarowskiego i Smokowskiego bez dwóch zdań!

No, ale Igła z żartu i w ogóle znany od lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mecz Polska-Rosja, nie byl na otwartej antenie, przeciez jakas ustawa weszla, ze wszystkie mecze z reprezentacją Polski, maja leciec na otwartych kanalach ?

Czy to jeszcze nie od tego sezonu a nastepnego obowiazuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co napisać?? Polsat stara się realizować własny kontent w HD, więc to nie jest kanał pseudo HD jak TVP Sport. Jednak ofertowo Polsat dla mnie jest słabszy z roku na rok, dlatego nie jestem ich abonentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład transmisji na 6. kolejkę Eliminacji Euro 2016:

 

Piątek, 12 czerwca

17.00 Studio /na żywo/ PS

17.50 Kazachstan - Turcja /na żywo/ PS

20.00 Studio /na żywo/ PS

20.35 Chorwacja - Włochy /na żywo/ PS

20.35 Walia - Belgia /na żywo/ PSE

20.35 Islandia - Czechy /na żywo/ PSN

22.45 Studio /na żywo/ PS

23.30 Skróty /na żywo/ PS PSN

00.15 Norwegia - Azerbejdżan /premiera/ PSN

00.30 Łotwa - Holandia /premiera/ PSE

 

Sobota, 13 czerwca

 

16.20 Studio /na żywo/ PS

17.50 Polska - Gruzja /na żywo/ PS

17.50 Irlandia - Szkocja /na żywo/ PSE

17.50 Armenia - Portugalia /na żywo/ PSN

20.00 Studio /na żywo/ PS

20.35 Gibraltar - Niemcy /na żywo/ PSE

20.35 Irlandia Północna - Rumunia /na żywo/ PSN

23.30 Skróty /na żywo/ PS PSN

00.30 Dania - Serbia /premiera/ PSE

 

Niedziela, 14 czerwca

 

17.00 Studio /na żywo/ PS

17.50 Słowenia - Anglia /na żywo/ PS

17.50 Rosja - Austria /na żywo/ PSE

17.50 Ukraina - Luksemburg /na żywo/ PSN

20.00 Studio /na żywo/ PS

20.35 Białoruś - Hiszpania /na żywo/ PS

20.35 Słowacja - Macedonia /na żywo/ PSE

20.35 Szwecja - Czarnogóra /na żywo/ PSN

22.45 Studio /na żywo/ PS

23.30 Skróty /na żywo/ PS PSN

@lukas_k Dzięki za zwrócenie uwagi, mój błąd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...