Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście to złośliwości kibiców z tym PPV. Wiadomo,że walka w nocy polskiego czasu nie pójdzie w PPV. Tak czy siak polski kibic zyskuje, bo walka była by w kodowanym kanale,a będzie w otwartym.

Nawiasem mówiąc Polsat mija się z prawdą - walka Kliczki była w PPV- ta z Adamkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Kmita teraz jawnie proponuje zmowę kilku podmiotów i podział rynku. Czy Kmita wie,że to jest karalne?? Zresztą nie bardzo sobie to wyobrażam- weźmy kadrę piłkarską- TVP chce ją pokazywać, to co Polsat tak po prostu odpuści ten łakomy kąsek, podobnie chrapkę i wpisuje się w to misję TVP jest pokazywanie kadry siatkarskiej czy imprezy takiej jak handballowe ME 2016. TVP jak przegrywa rywalizację o prawa i podnosi się lament,że TVP powinna pokazywać - dlaczego tego nie kupiła - to wydaje komunikat,że prawa okazały się ponad ich możliwościami finansowymi i przy okazji w odniesieniu do powinności przypomina o tym,że my ne spełniamy powinności wobec mediów publicznych nie płacąc abonamentu. Kmita żałując,że stracił posuwa się do podważania prawa zakupu tych praw przez TVP- jakim prawem oni nabyli?? Zdaje się pytać Kmita. Odpowiadam prawem wolnego rynku, może dla Kmity i jego kolegów to troszkę obce słowo skoro są przyzwyczajeni do dealów z Wasilewskim, PZPS, FIVB..

 

Jedna z największych wtop ostatnich lat... chyba się wszyscy zgodzimy? Wiem, że prawa były w pakiecie i co z tego? Polsat złapałby dwie sroki za ogon...

 

 

PGNiG Superliga ogranicza się tylko do meczów VIVE Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock; reszta to spotkania między maluczkimi oraz "mecze do jednej bramki".

To pokazuje jednak pewien brak determinacji Polsatu w zdobywaniu dla siebie ważnych praw sportowych.

Co do ligi zgadzam się, choć warto też podkreślić,że i ta rywalizacja jest też nie tak pasjonująca, skoro zespół z Kielc regularnie jednak ogrywa zespół z Płocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji, do których dotarł Przemysław Garczarczyk (fightnews.com) wynika, że pierwszy w ringu zaprezentuje się Artur Szpilka (17-1, 12 KO), którego walka z Ty'em Cobbem (18-6, 10 KO) zacznie się nie wczesniej niż o 4:55 w sobotę nad ranem.

 

Tuż po zakończeniu walki z popularnego "Szpili" swój pierwszy na amerykańskim ringu pojedynek stoczy polski pięściarz wagi średniej Maciej Sulęcki (19-0, 4 KO), który skrzyżuje rękawice z doświadczonym Darrylem Cunninghamem (30-7, 11 KO). Pojedynki polskich pięściarzy odbędą się tuż po dwóch głównych walkach wieczoru podczas gali Premier Boxing Champions.

Co ciekawe ostatnią galę PBC transmitował TVP sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj studio przed walkami Sulęckiego i Szpilki. Ciekawe czy cokolwiek wspomną o Fonfarze, bo ostatnio w czasie gali w Legionowie, w dzień walki Fonfary ani słowa o nim że dziś walczy. Trochę żenujące, że cały czas go promowali, rozważali szansę, a potem walkę kupiła TVP i nagle ani słowa o Fonfarze. Facet dla nich przestał istnieć, po prostu zdrajca. Polsat nigdy nie wybacza? Pewnie Pindera by coś powiedział, ale bufon Borek go zaraz pewnie uciszy. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli studio będzie z Chicago to może ktoś kogoś będzie uciszał, ale raczej nie zapowiada się na inną lokalizację niż Warszawa. Mateusz Borek jest aktualnie w USA, przeprowadzał nawet niedawno wywiad z Fonfarą, a sam Polsat Sport na swojej stronie gratulował zwycięstwa Andrzejowi i dalej pisze o nim newsy więc raczej nie doszukuj się spisku tam gdzie go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś w rozmowach się nie pojawił. Nie pisz o stronach, bo często obsługa strony danej telewizji jest zewnętrzna i nie ma wiele z samą telewizją wspólnego, tak jak osoby obsługujące profil na Facebooku nie mogą czegoś załatwić, poprawic w danej telewizji, bo nie mają żadnego kontaktu z nadawcą. Czyli studio będzie prowadzić Wójcik. W takim razie będzie podobnie, bo Wójcik to takie sekretarzysko, służbista. Jak prowadzi wywiad i zawodnik chce na końcu kogoś pozdrowić to już kręci głową, przerywa, bo by przecież rozmowa przedłużyła się o 5 sekund, a to już mu strasznie nie na rękę, bo by się pewnie pan Solorz zdenerwował . W studiu Polsatu też, co wywiąże się jakaś kontrowersja, ciekawa dyskusja to Wójcik przerywa i przekierowuje dyskusję na inny bezpieczny temat. Kiedyś w Puncherze Kawulski wspomniał o alkoholowych imprezach po gali KSW, to Wójcik cały przestraszony go zbywał i udawał, że nie wie o co chodzi. Ogólnie człowiek porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widz666 ma rację. Niestety to typowe dla polskich mediów. Ja sam szukałem informacji o walce Fonfary na polsatsport.pl przed walką. Okazało się,że musiałem przeszukać kilkanaście newsów zanim natrafiłem na jakąś wzmiankę o Fonfarze i to nie wiem 5 czy kilka dni wcześniej.. Bo niestety mam wrażenie,że strony sportowe TV mają za zadanie promować produkty TV,a nie informować koniecznie o tym co najważniejsze by przypadkiem nie promować produktu konkurencji.. Dlatego osobiście wybieram serwisy niepowiązane z żadną TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz o stronach, bo często obsługa strony danej telewizji jest zewnętrzna i nie ma wiele z samą telewizją wspólnego[...]

I tak działa właśnie poparcie jedynych słusznych obranych przez siebie argumentów. Napisałem, że są informacje na stronie to od razu to skrytykowałeś, bo przyjąłeś, że Polsat przemilczał tajemniczo walkę. Jeśli napiszę, że wspomnieli o Andrzeju w magazynie "Puncher" to co? Jaki argument przedstawisz tym razem? Jasne, że nie będą wychwalać nie swojego produktu, bo tak samo robią pozostałe stacje. Ale te informacje były w TV, na profilach dziennikarzy, stronach należących do Polsatu.

Proszę sobie zobaczyć odcinek 46 magazynu Puncher z poniedziałku i nie pisać głupot: http://www.ipla.tv/Puncher-odcinek-46/vod-6244405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej z braku argumentów ty podałeś przykład strony internetowej. Widać że wybitnie sam się chcesz kłócić, albo niezrozumiale bronić Polsatu. Dla mnie jest nie do przyjęcia w każdej telewizji, że jak czegoś nie pokazujemy to albo wcale, albo niewiele o tym mówimy. Zwłaszcza jak o Fonfarze mówili bez przerwy i nagle jedna transmisja konkurencji to przewraca całkowicie. To tak jakby przed Euro w Cafe Futbol nie mówili o reprezentacji, bo prawa miała TVP. Albo cisza o Legii w LE, bo nie transmitują w Polsacie. Byłoby to sztuczne i nienormalne. Jeśli w Puncherze mówili to w porządku, ale dziś jak przez godzinę też nic nie powiedzą to będzie specjalne pomijanie, a walki są przecież w USA i też mają dostęp do Fonfary. Borek pojechał do USA i się nagle nie spotkał z Fonfarą, nie nagrał rozmowy? Przecież jest całkiem możliwe, że następną walkę np. ze Stevensonem znowu pokaże Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek pojechał do USA i się nagle nie spotkał z Fonfarą, nie nagrał rozmowy? Przecież jest całkiem możliwe, że następną walkę np. ze Stevensonem znowu pokaże Polsat.

I dlatego to mój ostatni post w tej dyskusji. Aż muszę siebie zacytować.

Mateusz Borek jest aktualnie w USA, przeprowadzał nawet niedawno wywiad z Fonfarą[...]
Czytasz to co chcesz. Polsat czasem krytykuję, czasem bronię. Szczególnie, że w tym przypadku nie masz racji na co przedstawiłem nie jeden, a TRZY argumetny. A właściwie nie ja, a Polsat :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podam inny przykład. Oglądałem kiedyś magazyn Polska 2016. Był on nadawany tuż po jakiś meczach LM piłkarzy ręcznych i wielkie było moje zdziwienie,że tego tematu w ogóle nie było. Jestem jakoś dziwnie przekonany,że gdyby rozgrywki były w Polsacie to pół magazynu było by temu poświęcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajesz jak zwykle nietrafione przykłady. L+E to magazyn poświęcony naszej lidze, więc dziwne by mówili o siatkówce. Magazyn Polska 2016 to magazyn o piłce ręcznej, więc powinni wspomnieć o występach naszych ekip w tych elitarnych rozgrywkach.

Inna sprawa,że napisałem,że to przypadłość wszystkich stacji, ale tego za normalność nie uważam. Jednak by być sprawiedliwym trzeba Polsatowi oddać,że podczas EURO 2012 miała magazyn,a na MŚ piłkarzy ręcznych wysłała reportera i zrobiła reportaż z tej imprezy. Różnie to w Polsacie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ przecież robili Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, do Kataru wysłali reportera, o siatkówce też były materiały (choćby w 1 na 1), a w Lidze+Extra nawet o siatce wspomnieli podczas MŚ (ale to przecież Magazyn ligowy). W nc+ często pokazują gole Milika z Eredivisie, a prawa ma Polsat. Wszystko zależy od polityki stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj studio przed walkami Sulęckiego i Szpilki. Ciekawe czy cokolwiek wspomną o Fonfarze, bo ostatnio w czasie gali w Legionowie, w dzień walki Fonfary ani słowa o nim że dziś walczy. Trochę żenujące, że cały czas go promowali, rozważali szansę, a potem walkę kupiła TVP i nagle ani słowa o Fonfarze. Facet dla nich przestał istnieć, po prostu zdrajca. Polsat nigdy nie wybacza? Pewnie Pindera by coś powiedział, ale bufon Borek go zaraz pewnie uciszy. Zobaczymy.

W sobotę o 15:20 na PSE reportaż o Andrzeju Forfarze, więc jednak coś o nim mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...