Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP teraz też traci prawa do LM...

 

Tego jeszcze na 100% nie wiadomo chyba, bo ciągle nc+ może sprzedać im sublicencję.

NC+ wykupiła pakiet dla TV kodowanej. Wątpliwe by dzieliła się nim z TVP. Zresztą TVP wolała by pokazywać mecze w telewizji otwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie NC+ mogła by emitować mecze w otwartych TV- zarówno wtorkowy jak i środowy?? Wydaje mi się,że po prostu nie sprzedawano na Polskę pakietu otwartego, jedynie to co przewiduje nasze prawo będzie otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok, w Polsce nie ma już podziału pakietów na kodowany i otwarty, nc+ może się podzielić z jakąś otwartą tv ale nie musi.

 

Skąd masz taką wiadomość, że nie ma pakietu na tv otartą ? UEFA zdecydowała? Nie chce mi się wierzyć, że jednym z największych krajów w UE nie będzie jednego meczu LM w tv otartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na dokument. Prawa na sezon 2015/2016, 2016/2017 i 2017/2018. Ciekawe. Pod Wielką Brytanią widnieją trzy stacje BT, ITV i Sky. ITV pokazywała mecze jako otwarta tv. Prawa wykupiła BT nie Sky na kolejne sezony.

 

http://www.uefa.org/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf

ITV ma prawa do pakietu skrótów, nie mają praw do transmisji.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ts-2794936

News Corp ma prawa do skrótów w internecie

https://finance.yahoo.com/news/bt-murdo ... 17606.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie NC+ mogła by emitować mecze w otwartych TV- zarówno wtorkowy jak i środowy?? Wydaje mi się,że po prostu nie sprzedawano na Polskę pakietu otwartego, jedynie to co przewiduje nasze prawo będzie otwarte.

 

No jest taka szansa, ale jeśli nc+ chciałoby się podzielić meczami LM to jedynie w takiej formie jak teraz - mecz środowy + retransmisje za różne prawa do np.hokeja, igrzysk w Rio, mistrzostw Europy w piłkę ręczną etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak następujące- Czy NC+ ma możliwość sprzedać TVP i ta mieć prawo emisji w kanale otwartym?? Bo komunikat zrozumiałem tak- NC+ nabywa na wyłączność LM i emituje mecze w kodowanych kanałach z wyjątkiem finału. Jeśli awansuje polski zespół to także spotkania polskiej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dwa wywiady na stronie se.pl ,w sprawie boksu ,są to wywiady z Marianem Kmitą i Włodzimierzem Szaranowiczem.

Najciekawszy jest wywiad z Marianem Kmitą który jest wkurzony na pana Wasilewskiego że ten pomógł kupić TVP prawa do pokazywania walki Andrzeja Fonfary .

Żyłka powinna mu pękać również z tego powodu:

Barcelona, Kielce, Veszprém, Kiel. Te drużyny zmierzą się w Final Four VELUX EHF Champions League. Turniej zostanie rozegrany w kolońskiej Lanxess Arena.

 

Jedna z największych wtop ostatnich lat... chyba się wszyscy zgodzimy? Wiem, że prawa były w pakiecie i co z tego? Polsat złapałby dwie sroki za ogon...

 

 

PGNiG Superliga ogranicza się tylko do meczów VIVE Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock; reszta to spotkania między maluczkimi oraz "mecze do jednej bramki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy jest wolny rynek, akurat Final Four w reczna juz było w polsatach. Mecze VIVE były nawet na Polsat Sport News. Po tym sezonie prawa można kupic o ile znowu jakiegos pakietu nie zrobią.

Masz racje LM w ręczną i w piłce nożnej już były na Polsacie Sport a teraz Filantrop dał szansę pokazać innym :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie interesuje mnie ile on zarabia i mu nie zazdroszczę.Ale widzę co ludziom wciska bo miałem jego usługi.I jedyne co może zaoferować jeśli chodzi o tv to tylko niską cenę.Na dzień dzisiejszy nawet tym mnie nie skusi by wybrać jego ofertę jako główna.A nawiasem mówiąc czy to jest wątek o tym ile zarabia Filantrop?Jesteś jego księgowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Polsat w komentarzach wypisuje, odpowiedź na komentarz, że walka w Polsacie byłaby w PPV:

Bo do tej pory wszystkie gale z udziałem Mayweathera, Pacquiao, Kliczki były u nas w PPV? A co do samego PPV zdaje Pani sobie sprawę, że na najsilniejszych pięściarsko rynkach czyli w USA i UK wspomniana gala będzie pokazana właśnie w PPV? I tylko dzięki temu do takiej walki w ogóle dojdzie (bo obozy obu pięściarzy - co zrozumiałe - chcą zarobić). Pozdrawiamy

 

Albo jeszcze lepsze:

Eliminacje Euro 2016, Liga Światowa w siatkówce, Wimbledon i turnieje ATP, F1, WRC, MotoGP, ME 2016 w Piłce Ręcznej, walki o mistrzostwo świata w boksie to oczywiście Pana zdaniem nie jest sport przez duże "S"? Pozdrawiamy

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się odpowiedzi PS na komentarze z Fb. Ciągle to samo, że regularnie walki Mayweathera, czy Kliczko nie były w PPV Polsatu. No i właśnie takie same nadzieje mieli kibice, bo oni mają prawa do gal HBO i Showtime. Chcieli iść w styl Anglików i Niemców aż stracili prawa do walki. Chytry dwa razy traci. Na jesień zarobią na PPV Adamek - Saleta. Odkują się "walką tysiąclecia".

 

@adam900 - widzę, że też zauważyłeś te "odpowiedzi" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...