Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy będzie zrzucał na licencje. Ale prawda jest taka że PSN jest dostępny bezpłatnie tylko na terenie Polski więc nikt by nie robił żadnej afery z tego powodu, tym bardziej że chodzi o siatkówkę. Ale decyzja racjonalna bo jak kodowali cały czas do kodują do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie pokażą finału choćby na PSN, ale to chyba licencja zabrania puścić na otwartym lub na innym kanale niż zakupiono :/ Powinni zrobić jak w LM czyli polskie zespoły pokazują na otwartym (choćby na PSN) i finał na Polsacie HD :)

Nie opowiadajmy bajek. Transmisje meczów LM w PSN w tym sezonie były- głównie meczów innych ekip,ale także polskich- choćby mecz Jastrzębskiego Węgla z Perugią czy Resovii z Nowosybirskiem.

Final four siatkarek puszczą bo tam nie Polskiej ekipy i interesuje to z całym szacunkiem psa z kulawą nogą. PSN jest anteną trzeciego wyboru- nie zapominajmy o tym. Pokazują tam to co się nie mieści na antenach kodowanych lub to do czego się zobowiązali,że będą puszczać na antenie ogólnodostępnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to przepraszam :) Widać,że z siatką nie jestem na bieżąco. Miła niespodzianka :)

EDIT:

Nie ma się co dziwić mojemu zaskoczeniu, dostali Final Four,a nie go wywalczyły.. Zresztą to jest coś żenującego w siatkówce tak nawiasem mówiąc. Skra też przez lata słynęła z takich sukcesów na papierze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale awansu do Final Four nie wywalczyły. Nie chodzi mi o Police, bo one mnie ani grzeją ani ziębią,a o zasady. To tak gdyby np. w piłce nożnej finał LM jest rozgrywany na Santiago Bernabeu i Real Madryt z tego tytułu gra w finale.. W sporcie wszystko winno być wynikiem sportowej rywalizacji,a nie tego,że się po prostu kupuje najlepszą czwórkę i później taki Drzyzga z Swędrowskim będą się podniecać jak dzieci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby się mówi, że nasza liga silna, prawie wszyscy chcą w niej grać. A kiedy mimo tego siatkarskiego boomu nasza drużyna wygrała najważniejszy puchar w siatkówce klubowej? Sezon 1977/78 i jedyna w historii nasza wygrana w wykonaniu Płomienia Milowice. Do piłki nie ma co porównywać, bo niby grają i to w finale. Ale nad skutecznością muszą popracować. Nawet w 2006 niemiecka VfB Friedrichshafen potrafiła wygrać. A ostatnio to tylko drużyny z Włoch i Rosji wygrywają finały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardziej podoba studio prowadzone przez Kołtonia. Jest więcej takiej troski, większego przejęcia wynikiem. To jest w końcu program o naszej reprezentacji, innej, lepszej nie mamy. Jak prowadził Iwanow to wiecznie była szydera, narzekania, nawet po wygranej z Niemcami. Takie szukanie złośliwości, ironii na siłę. Sztuczne, wymuszone żarty i durna wesołkowatość Iwanowa. Gościu nie wyczuwał ważności wydarzenia. Paja cować można przy meczach towarzyskich, tutaj gra idzie o coś więcej, niż dobry humor pseudoprowadzącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim patosem zaleciało.. takim nie typowym dla Ciebie. Kołrtoń rzecz jasna nie nadaje się do prowadzenia studia- najchętniej by sam mówił nie dopuszczając gości do głosu, zresztą długość studia w Polsacie- bez komentarza. Dużo lepsze studio TVP SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie produktu jest bardzo ważne,a i jakość ekspertów w Polsacie pozostawia sporo do życzenia- już o tym szeroko pisali Projekt i Robson. Na antenie otwartej było dłuższe studio w TVP INFO więc się da:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wisłok

Bo dla mnie może grać jakaś Liga Mistrzów, może być finał, ale meczu reprezentacji o coś nic nie przebije. Tak jak wczoraj mówił jeden z polityków - można na Polskę słusznie narzekać, być złym, zniecierpliwionym rozwojem, wyjechać za granicę, ale zawsze na końcu ta nasza Polska zostaje. To różni nawie dzeni ludzie nam wmawiają, że się dzielmy, że jesteśmy patriotami albo zdrajcami, że nie wszyscy jesteśmy "prawdziwymi Polakami". Dziś na pewno kibicowałem Polsce bardziej niż pewien polityczny szkodnik. Czy czuję się lepszym, czy odmawiam mu bycia Polakiem? Nie, niech sobie żyje w swoim świecie, ale niech nie deprecjonuje innych, równie, a nawet bardziej oddanych Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oni to połaczyli ze sportową niedzielą która zwykle trwa tak długo. Do tego TVP Info to kanał informacyjny i akurat o tej porze jest czas. Jak pokazywali mecze to tego studia w tvp info nie było. Opakowanie przez Polsat jest na wysokim poziomie ( lepsi w niektórych przypadkach są w C+). A, że ktoś nie ma dostępu do Polsatu Sport no to trudno. Ważne, że same mecze są w otwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaski nie robią, prawo im to nakazuje, gdyby Solorz mógł to by toi zakodował i puścił w PPV. POozatym Program w TVP INFO zaczął się 10 minut wcześniej aniżeli jest to zazwyczaj przy sportowej niedzieli i trwał do 23:15,a nie 23.10 jak ma to miejsce przy zwykłym programie. Więc i tu mijasz się z faktami.

widz666 jeśli ktoś tu dzieli to najbardziej Ty, To Ty obrzucasz tu innych obelgami,że przypomnę jedynie te pod moim adresem : Oszalały i zaślepiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka o 15 minut. Naprawdę nie ma co postarali się :DI co przez te 15 min pokazali? Zdjęcia? Ze dwa wywiady? @wislok ostatnio jedziesz na Polsat z niewiadomego powodu, wychwalasz przy tym nawet TVP, która nie pokazywała meczu. Nie lubisz tej stacji to trudno. Ale nie rób tego nachalnie bo od jakiegoś czasu twoje posty w tym temacie są tylko na NIE. I to czasami zupełnie niezasłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam to studio na tvp sport ( ze sportowej niedzieli) i nędza jak mało co. Zerznięte z NC+ przegląd tweetów itp, a i merytoryczna rozmowa jakaś taka jałowa jak dla mnie. Meczu i studia w Polsacie jeszcze nie widziałem, bo wróciłem z pracy, ale komentarz Borka jak zwykle na wysokim poziomie, bo on potrafi przytrzymać atmosferę ( opinia tylko przy skrócie bramki Peszki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na Polsacie Sport ale Polsat HD mecz pokazal w [beep]iastej jakości , masakra jakas ,klatkowanie ,spowolnienie , kurde no nie dalo sie tego ogladać ,chyba ze ta super jakość dla nc+ , mecze na c+sport to jest jakość a nawet na tvp nigdy nie bylo problemów ;/ szkoda ze to Polsat transmituje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...