Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka strata. Ogromna kultura słowa, elegancja, komentatorski "dobry smak".

 

Duże podziękowania dla Polsatu, że dał możliwość kibicom takim jak ja - niemającym prawa pamiętać jego wspaniałych komentarzy z przeszłości - zetknięcia przy okazji transmisji sportowej z tym, wymierającym już niestety, przedwojennym sznytem, romantycznym spojrzeniem na sport - nie przez pryzmat kwot zarabianych na korcie i ton statystyk, a w duchu pięknej idei olimpizmu.

 

Umiejętność zagrania ciszą - po to, by spuentować wszystko jednym, trafnym zdaniem. Jest kilku ludzi mieniących się komentatorami, którzy powinni sobie to napisać nad łóżkiem. A najlepiej wytatuować w widocznym miejscu.

 

Niech spoczywa w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zastanawiam się, kto po śmierci Pana Bohdana jest teraz najstarszym aktywnym komentatorem w Polsce. Krzysztof Wyrzykowski z Eurosportu skończył w listopadzie 70 lat, jest ktoś starszy?

 

Red. Tomaszewski swój ostatni mecz skomentował podczas zeszłorocznego turnieju w Montrealu, jeśli dobrze pamiętam - 93 lata, ewenement... oczywiscie zawodził już czasem aparat głosowy, pamięć, ale jak na tak podeszły wiek i tak imponował kojarzeniem faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będą zmiany, gdy dojdzie 1. liga, mniej powtórek w dni kolejek, może zastąpi tymczasowo ligę ukraińską, bo nie wiadomo, co może się tam stać. Lepiej żeby do czegoś nie zaszło poważnego tam na wschodzie, to liga ukraińska będzie normalnie pokazywana w słonecznej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci przeszkadza jej obecność- lepsza liga ukraińska niż powtórki. Wątpię by w zamian miała być mocniejsza liga.

Tu nawet nie chodzi o to czy mocniejsza czy nie mocniejsza, ważne żeby była jakaś taka atrakcyjniejsza. Żeby było więcej istotnych meczów w sezonie, a nie jakieś takie typu: Szachtar - Połtawa.

 

Marzy mi się turecka, ale to nierealne. Szkoda, że Polsat nie wykupi jakiegoś Copa Libertadores lub Copa Sudamericana. Były wolne prawa do portugalskiej - mogli brać. Hitem byłaby MLS, ale komu z Polsatu chciałoby się zarywać nocki.

 

Kłopot z ligą ukraińską jest taki, że ma ona wysoki współczynnik w rankingu UEFA, dwa w miarę silne kluby, Teodorczyka i nic poza tym. Już nawet nie mówię żeby kupowali jakąś inną ligę, ale niech nawet kupią jakieś inne prawa do jakiejś ciekawej dyscypliny. Takie terroryzowanie nas ligą ukraińską sztuka dla sztuki jest nie fair.

 

Co do mocniejszej ligi to owszem przydałaby się, bo pod tym względem Polsat wygląda bardzo marnie. Krajowe puchary to nie to samo. Przynajmniej jedna liga (może być nawet Liga Europejska) powinna wzmocnić ramówkę Polsatu.

 

Liga ukraińska to zapchajdziura. Inaczej to ja jej nie postrzegam.

 

//edit:

 

Miesiące mijają, zielone ludziki robią swoje, ISIS robi swoje, a mój post wciąż aktualny:

viewtopic.php?t=36&p=980450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marzy mi się turecka, ale to nierealne. Szkoda, że Polsat nie wykupi jakiegoś Copa Libertadores lub Copa Sudamericana. Były wolne prawa do portugalskiej - mogli brać. Hitem byłaby MLS, ale komu z Polsatu chciałoby się zarywać nocki.

 

 

 

Marzy mi się by ktoś pokazywał rzetelnie Copa Libertadores! Ale od czasów TVP czyli dobre kilka lat nikt się tym nawet nie zainteresował... a TVP robiła to i tak po macoszemu, przecież oni finał tych rozgrywek potrafili puścić dopiero z odtworzenia na drugi dzień o godz 17:00!! Pamiętam jak dziś !

Ale pojawia się problem, Rabij z radiobrazylia.pl mówi często, ze oglądalność nocnych meczów jest mizerna, dlatego stacje nie inwestuja w tego typu rozrgywki, ale dla fanatyków i miłośników piłki latynoskiej byłoby to coś bardzo fajnego móc oglądać te rozgrywki w tv w HD w dodatku.

 

Już nawet komentarz by się przełknęło jakiegoś Michalewskiego czy Czarka z pazurem...

Chociaż komentarz hiszpański na FOX Sports ma tę swoja magię! ;)

 

Ukraińskiej ligi to nie oglądam w ogóle, jak oni nawet hitów Szachtar - Dynamo nie pokazują to nie maja mnie czym pzred tv zachęcić. Poza tym na weekend jest tyle meczów kapitalnych, że nie wiadomo co wybrać do oglądania wręcz. Np dziś, niedziela a tu po kolei Liverpool-City, Arsenal-Everton, Inter- Fiorentina, PSV - Ajax, Sevilla-Atletico, Monaco - PSG, Real - Villareal no mecz za meczem jakiś świetny mecz, jedynie szkoda, że niektóre pozycje się ze soba nakładają bo chciałoby się wszystko wręcz obejrzeć :P ale doba jest za krótka hehe

 

 

Wciąż nic nie wiadomo z F1 w Polsacie... martwi mnie to! Nie chce czekać znowu do ostatniego dnia by się dowiedzieć last minute, że pokażą GP Australii eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igrzyska Europejskie w Polsacie to będzie test dla Polsatu , jak poradzą sobie z tymi igrzyskami to wtedy niech postarają się o igrzyska olimpijskie .

Jeśli chodzi o igrzyska europejskie to sukces będzie w tedy gdy na nie pojadą nasi najlepsi sportowcy ,i osiągną tam niezłe wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupią to kupią jak nie to nie, nie ma obowiązku pokazywania F1 w Polskiej tv.

 

Równie dobrze nie masz obowiązku się wypowiadac w tej sprawie skoro Cię to nie interesuje.. oglądaj sobie nic nie warte igrzyska europejskie pffff :mrgreen:

Śmiech co oni za prawa w ostatnim czasie kupują.

Jakies short tracki, kolarstwo torowe, teraz te igrzyska.. Polsat naprawde coraz gorsza ramówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...