Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie cena duża to Polsat tego nie kupi.A jak będą się ociągać to Silva może zrobić pakiet z innymi prawami jak to np.zrobili Serie A i LM w ręczną.Więc pisanie że będzie w Polsacie jest śmieszne bo pewności nie ma żadnej bo prawa dla nich za drogie.Standardowo publiczne lamentowanie i narzekanie by wyżebrać dobrą cenę.Ale czy się uda?Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce kupić wszystko jak najtaniej to wiadomo każda tv tak robi.Ale wieczne wylewanie żali publiczne przez Polsat by nie wiem zbić cenę czy usprawiedliwić się przed abonentami jest żałosne.I to dzieje się ostatnio coraz częściej.Tak samo ktoś kiedyś napisał do Milewskiego że udało się im wyżebrać prawa na jakąś siatkówkę.Na to ten z dumą odparł że nie problem kupić drogo tylko sztuką jak najtaniej.Może nie dokładnie jak ja napisałem ale w tym sensie.Nie lubię takiego publicznego wylewania żali czy np.krytykowania innych komentatorów przez Borka.Skoro są kolegami po fachu to powinni chyba unikać tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni robią tak dlatego, bo są monopolistą jeżeli chodzi o F1. Bo tak jak napisałem, dla nc+ jest niedochodowe. Bo tutaj niektórzy pisali, że ściągnęli faceta z MP&Silva, ale co warto odnotować w przetargu na 2014 szefem sportu był... fan i były komentator F1 Piotr Małkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmita już straszy : http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/ma/ ... index.html

Czyli taka zapowiedź- dacie kilkanaście milionów albo znów zakodujemy.. To jest najlepsze - " . Nie zmarnujmy szansy i niech ten turniej, za rok, będzie świętem całej, nie tylko tej sportowej, Polski." To przez WAS przez osoby pokroju Kmity tak się stało z siatkarskim mundialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok przede wszystkim to Polsat już tak nie zakoduje, bo muszą mecze Polaków pokazać w otwartej. Po drugie nie zapłacili za te prawa tak wiele, jak za siatkarski mundial. Po trzecie wiesz co, powiem Ci tak. Jeśli miała by być bardzo dobra oprawa, i pokazane wszystkie mecze, to byłbym skłonny kilka złotych wysupłać więcej. Osobiście podobało mi się to jak zrobił Polsat MŚ w siatkę, ( no oprócz tego, że tylko 1 kanał w HD). Tyle, że 99 zł to trochę za dużo, i liczę, że nigdy już za aż takie pieniądze tego nie zrobią. Ale sam pomysł całego turnieju ( wyłączając mecze Polaków) w odpowiedniej oprawie w PPV za rozsądne pieniądze? Czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...